Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.10.16
15519 27
Друкувати
Обране

З 2017 року українці укладатимуть договори з лікарями - МОЗ

2017 року українці повинні будуть укласти договори з лікарями на отримання послуг первинної медицини.


Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк

За його словами, вибір лікаря нічим обмежуватися не буде: МОЗ скасовує прив'язку до місця прописки чи проживання.

"Люди можуть самі вибрати хорошого лікаря, якому довіряють і який буде обслуговувати всю родину. Лікарі будуть отримувати зарплату за фактом підписаних договорів. За фактом того, що ви його вибрали. Зарплати в традиційному розумінні у них більше не буде. Дохід залежить від того, скільки у нього пацієнтів. Мало - значить, дохід буде низьким. Досить - значить, хорошим. Розрахунок на те, щоб лікар був фінансово мотивований надавати якісні послуги, а не сидіти на зарплаті, тому що у нього диплом є. Я думаю, лікарі при такій системі самі будуть ходити за пацієнтами", - говорить Ковтонюк.

Ковтонюк додав, що зараз закінчується робота над переліком послуг, які будуть входити в страховий пакет.

"Це дуже важливо. Повинні бути чіткі зобов'язання між сторонами: на що пацієнт має право і на що лікар має право. Наприклад, виклик лікаря додому: потрібна чітка аргументація, в яких випадках це можливо. Те ж саме стосується лабораторних послуг. Ми ще вивчаємо це питання. Дуже хотілося б включити їх в пакет, але треба до кінця вивчити їх наявність в конкретних поліклініках. Працюємо з регіонами, щоб нам дали таку інформацію. На мій погляд, краще почати з меншого, але дати людям 100% і з часом розширити пакет послуг, ніж пообіцяти багато і не виконати", - сказав заступник міністра.

Перехід на страхову медицину, згідно з анонсом МОЗ, почнеться в 2017 році і займе три роки. Але ніяких конкретних нормативних документів або законів, які регламентували б цей процес, до цих пір не прийняв ні Кабмін, ні Рада.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
29.11.21 Щодо виплати компенсації за обіди в період дистанційного навчання Відповідно до пункту 6 Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 р. N 305, компенсація за безоплатне гаряче харчування в закладах освіти здійснюється у випадках, визначених законодавством.
22.11.21 Як нараховувати допомоги за е-лікарняними по догляду за дитиною тривалістю понад 14 днів? Надання допомоги з тимчасової непрацездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років здійснюється за весь період, протягом якого дитина за висновком лікаря потребує догляду, але не більше 14 календарних днів. А в разі стаціонарного лікування – за весь час перебування застрахованої особи в стаціонарі разом із хворою дитиною. Цей вид допомоги фінансується за кошти Фонду соціального страхування України з першого дня.
19.11.21 Депутати підтримали об'єднання ПФУ та ФСС Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (нова редакція) та інших законодавчих актів України".
коментарі
(27)
гість
24.10.2016
чергова реформа без механізмів та інструкцій. чує моє серце нічого доброго з цього не вийде
Игорь
24.10.2016
Як бути з лікарями, м*яко кажучи, що мають сумнівну репутацію? Я про некваліфікованих лікарів, до яких люди не звертаються. Вони ж не наберуть потрібну кількість пацієнтів.
Lex
24.10.2016
І слава Богу шо не наберуть, менше народу лічитимуть непойми от чого.
Семен
24.10.2016
Очередной бред и трепология!!!
Вадим
24.10.2016
Починати потрібно не з лікарів , а з депутатів і чиновників.
Олег
24.10.2016
Чергова люта маячня від чергового "рехворматора". Балакають, щоб замилити очі, а на ділі закривають сільські лікарні, ФАПИ, скорочують фінансування міських і все це під гаслом "реформи".
оксана
24.10.2016
Капец! Это что -земские врачи? Как в 18 веке?
оксана
24.10.2016
Еще и крепостное право пусть вернут ....
Юра Г.
25.10.2016
И договора обязательно в письменной форме через систему прозоро заверенные нотариусом, ведь вопрос стоит о здоровье, и не побоюсь этого слова ЖИЗНИ пациента. А в случае невозможности расчитаться за оказанную консультацию медицинского светила, расчет производить взаимозачетоом, удалением парных органов.... А учитывая, что народу это нравиться, можно начинать с полушарий.
Людмила Юра Г.
25.10.2016
Боже, какой оптимистический комент. Сразу прошёл весь негатив от прочитанной статьи.
Лариса
25.10.2016
Ого и хотелось бы почитать этот договор, как минимум сколько врачей столько и договоров, Я только и буду заключать договора то с гинекологом . терапевтом онкологов. ухогорлонос и т.п. А Если я ЗАБОЛЕЛА как я смогу все заключить. А вопрос: мне надо с температурой или с апендицитом острым бегать к юристу потом к врачу заключать ДОГОВОР. Люди добрые я умру пока я буду заключать договора. !!!!!!!!!!!!!!
Світлана Лариса
28.10.2016
З 2017 року заключатимуть договора лише з сімейними лікарями. З гінекологами, і т.д. заключати поки що не будуть. А з сімейниками в селі навіть вибора нема, що робити??? Так і подохгемо швидше. І пенсії не потрібно буде платити і заробітні плати на цілі села менше та навідь райони. О красота депутатам!!! Ще можна буде підвищити собі зарплати
Лариса
25.10.2016
Договор на первинну допомогу ?????? он уже есть??????
Ольга
25.10.2016
Тут маються на увазі тільки сімейні лікарі, які повинні лікувати все. Але наприклад в мене немає жодного сімейного лікаря якому можна довіритись, то де його шукати?
ира
25.10.2016
все правильно! а то попривыкали в общей очереди стоять часами, А по новому каждый врач будет отвечать за ваше здоровье согласно пунктам договора(контракта), вы юридически защищены. Как бы на этом сайте должны быть квалифиц. бухгалтера,а пишите чушь (необразованность на лицо)!!!
Аревік
25.10.2016
Іро, я Вас прошу! І заздрю Вашому оптимізму. І нагадайте мені, якщо зможете, коли це наша, прости Господи, "образованная" влада останній раз зробила щось таке для людей, щоб було їм на користь.
врач
25.10.2016
идея хороша,но как потянет на практике.......................хотели хорошо сделать а получилось как всегда
ира
25.10.2016
Аревик- спасибо что завидуете, потому что кроме, как с Оптимизмом жить в Украине и осталось! И к Вашему сведению- в комитетах ВР Работают те люди, которые не светятся на экранах, они просто делают свою работу, и я очень надеюсь, что украинская медреформа будет на уровне европейской и не провалится в очередной раз
НАТАЛЯ
25.10.2016
Може воно щось і на краще в перспективі, але у нас на Україні, вже так повелось, з цього роя нічого не виходить.....Завжди все зпаплюжать.
Пацієнт
25.10.2016
Так теперь будем платить и налоги и за лечение! Или лечение будет возмешать государство, или налог уменьшат или как?
Ірина Пацієнт
25.10.2016
на время проведения реформы договора будут оплачиваться с госбюджета
оксана
25.10.2016
нащо мені цей договір, якщо у мене немає грошей на лікування? Що зміниться для мене коли у мене буде договір? з договором чи без договору моє здоровя - це мої проблеми. не думаю, що по умовах договору терапевт буде зобовязаний мене лікувати безкоштовними ліками. Зобовязання будуть тільки у пацієнтів: платити, платити і платити. А потім ще й себе лікувати.
оксана
25.10.2016
добре що в наших депутатів і реформаторів багато грошей, може хоч їх по догооврах вилікують від недалекості та слабоумія.
Ната
26.10.2016
Я одна не розумію,що це суттєво змінить? Де я буду бігати терапевта вибирати, підпишу зі своєю дільничою і все лишиться як було.
Евгения
27.10.2016
наше правительство решило устроить народу очередной геморой, делая вид что они хоть что то делают для народа.Обычному украинцу со средней зарплатой в 2000 грн по моему все равно есть договор или нет т. к.никто нас не лечит безплатно-везде приходится платить и за услуги врача и за медикаменты.
Людмила
29.10.2016
Пока не очень понятно, как будет идти оплата т.е. оплата больного за лечение.. И не очень понятно с специализацией врачей, т.е. терапевт он или врач узкой специализации, т.е. например хирург..Непонятно тогда к кому обращаться. Я так думаю ,что мы будем обращаться к тому доктору с кем заключен договор,а он уже будет решать сам с кем ему консультироваться. Идея не плохая ,что можно будет выбирать врача самостоятельно,но боюсь,что тогда многие врачи остануться без пациентов.Зато научатся обращению с пациентами. Ну а за правительство мы можем не переживать. Ведь они лечатся не у нас т.е. не в Украине,а за рубежом. Так что им.....
Лариса
01.11.2016
Те, що в нас в Україні лікарі стали по сумісництву ще й менеджерами думаю ніхто заперечувати не стане. Може хто памятає гучний судовий процес про лікарські помилки, який виграв паціент? На якому рівні освітні можливості цих самих лікарів, 25-ть років дипломи купувалися, а тепер залишилось одне "задоволення" лікуватися у таких лікарів.(Гарних спеціалістів у поліклініках, лікарнях порахувати можна на пальцях і це ні для кого не секрет). Усі решта вилікувати - не вилікують, а кошти з кишень будуть тягнути, ну а потім - вікові зміни, або що інше. Ось вам і соціальна саправедливість, не переживайте, що прибиральниці будуть мати по 3200,00, лікарям схему цікаву придумали, знову ж таки менше "пенсії" буде....
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн