З монетизацією субсидій в Україні доведеться почекати – Рева

Міністр пояснив затримку складністю технологічного процесу, передає СЕГОДНЯ.ua.Монетизація субсидій на оплату житлово-комунальних послуг для населення може бути проведена не раніше, ніж через 3-4 роки, оскільки ця процедура пов'язана зі значними технологічними труднощами. Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

"У наших реаліях, я вважаю, це (монетизація субсидій для населення – ред.) може статися через 3-4 роки", – сказав міністр.

За словами Реви, на даному етапі державі буде складно забезпечити оперативне відкриття 7 млн банківських рахунків для монетизації отримувачів субсидій. Крім того, з урахуванням високих цін на житлово-комунальні послуги щодо доходів населення, державі буде вкрай складно проконтролювати цільове використання громадянами коштів, отриманих в рамках монетизації.

Нагадаємо, в опублікованому 4 квітня тексті Меморандуму України з МВФ уряд узяв на себе зобов'язання до вересня 2017 року провести монетизацію субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на рівні теплокомуненерго.

За даними Мінсоцполітики, програмою житлових субсидій в поточному опалювальному сезоні 2016-2017 років скористалися 7,4 млн сімей.

У той же час віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко впевнений, що монетизація субсидій ускладнить процедуру їх оформлення, що йде в розріз з політикою Кабміну.

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (8)
Олена
24.04.2017
Ті громадяни, що зараз оплачують послуги ЖКГ, - ті і надалі (з монетизацією) будуть платити. А хто не платив, ті оформлять субсидію, отримають гроші на свої рахунки і не будуть платити як і раніше. Думаю, що повернути державні кошти буде проблемніше, ніж тепер, коли вони надходять до постачальників послуг.
Оксана
24.04.2017
Еще не поняли как воровать при монетизации? Я одно не пойму- наши "правители" все живут за границей и видят как там платят за коммунальные, как оплачивают проез, как образование без взяток и т.д. Так почему в Украине не принимаю они таких законов. вечно х-ню придумают
Бухгалтер Оксана
24.04.2017
Так вони їздять туди - живуть там, відпочивають, буцім то навіть "мають бажання перейняти досвід і втілить його в Україні.
Але одне велике АЛЕ, вони ніколи не поїдуть "туди" знову , якщо будуть думати про нас і про процвітання України, бо їхати вже не буде за що..... Чим хуже живемо ми, ти гарно їдуть справи у них. Ой як добре вони це знають, передають цей "досвід" в спадок "своїм" нащадкам. А ми, будемо й далі старцювати, як не в Росії то на Заході. Досвід нації за певно пять сторічч поки що незмінний.
Марія
24.04.2017
Є таке народне прислівя "Сім раз провірь , а раз відріж". Дуже би було добре, якби наші можновладці цього дотримувались. Перед тим як щось говорити привелюдно не гріх би прорахувати . А то якесь безглуздя і безвідповідальність посадовців вищого рівня. Спочатку обіцяють, а потім думають. За це теж треба би нести відповідальність , якщо не матеріальну то хоча би моральну.
Ніна
25.04.2017
От за це вже говорять не один місяць.І цікаво -що за цей період вже зроблено для втілення цієї ідеї?А ми всі знаємо:НУЛЬ!!!І так дальше будуть говорити,що це довгий процес і нічого не робити.Вже давно Ощадбанк писав,що для нього немає великих проблем відкрити рахунки по акумулюванню субсидій.Але велике НІ від нашого Кабінету Міністрів.
Татьяна
25.04.2017
Лучше зарплаты и пенсии достойные платите, а не занимайтесь этим бредом! Но надо же карманы набить!
Коля
25.04.2017
А що таке, взагалі, субсидія? Cубсидія -- це не що інше як часткова компенсація державою знецінення її грошей. Але знецінення гривні стосується усіх і постійно, а часткова компенсація цього знецінення надається вибірково і тимчасово. Бо насправді не тарифи і ціни зростають, а знецінюється гривня , лише зовні це виглядає як підвищення цін і тарифів.
Бухгалтер Коля
25.04.2017
Енциклопедичні пізнання....
50 млрд. грн. на рік для виплати субсидій це просто і вигідно для них, ніж дати людям роботу. Дати субсидію і воодночас забрати на комуналку в декілька разів більше. Схема геніальна, кращої, поки що, немає, а"монетизація" ще поки що не вивчене ними явище, але вони обіцяють , що будуть над цим працювати.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі