UA | RU

За прийомних батьків ЄСВ з допомоги на дитину сплатить держава

ЄСВ з сум державної соцдопомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, буде виплачуватись за рахунок коштів держбюджету.


Кабмін нарешті привів у відповідність свою «нормативку» з вказаного питання, а саме — Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною». По всьому тексту Порядку слова «страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» змінено на слова «єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Зміни внесені постановою КМУ від 20.08.2014 р. № 354, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано. 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі