Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.07.15
2900 0
Друкувати
Обране

Затверджено Порядок надання одноразової допомоги випускникам ВНЗ

МОН затвердило Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів у 2015 році.

Цей Порядок визначає механізм надання одноразової адресної грошової допомоги у 5-кратному розмірі мінімальної зарплати випускникам ВНЗ, які у 2014/2015 навчальному році здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як 3 роки договір про роботу на посадах педпрацівників у загальноосвітніх та профтехнічних навчальних закладах.

Допомога надається випускникам денної форми навчання, які навчались за держзамовленням у ВНЗ I — IV рівнів акредитації державної та комунальної форм власності незалежно від підпорядкування.

Кількість випускників ВНЗ державної форми власності, яким надаватиметься допомога, встановлюється МОН на підставі списків таких випускників, поданих ВНЗ I — IV рівнів акредитації, що підпорядковані МОН, іншими центральними органами виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є ВНЗ, а випускників ВНЗ комунальної форми власності — управліннями (департаментами) освіти і науки облдержадміністрацій, Київською міськдержадміністрацією на підставі списків таких випускників, поданих ВНЗ комунальної форми власності за підпорядкуванням.

ВНЗ повинен до 01.08.2015 р. проінформувати випускників про необхідність подання ними документів для отримання одноразової грошової допомоги.

Виплатити допомогу слід до кінця поточного року. Підставою для цього є доведена вищестоящим органом управління, у підпорядкуванні якого перебуває ВНЗ, кількість одержувачів допомоги та подані випускниками у строк до 10.10.2015 р. документи (заява про надання допомоги, копії трудової книжки та договору про роботу на посаді педагогічного працівника у загальноосвітньому або профтехнічному навчальному закладі).

Порядок затверджено наказом МОН від 11.06.2015 р. № 616, який діє з 24.07.2015 р. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі