Інформація по темі "" | Публікації по тегу
20.11.19
8361 2
Друкувати
Обране

Заява Мінсоцполітики щодо ситуації із призупиненням виплат Фондом соціального страхування України

Міністерство соціальної політики України заявляє, що сьогодні в медіа поширили інформацію про нібито призупинення фінансування виплат лікарняних, у зв’язку з вагітністю та пологами і т.д Фондом соціального страхування України. (від.редакції: Зверніть увагу! Про це повідомив безпосередньо Фонд соцстраху на своєму сайті).

Мінсоцполітики повідомляє, що це не відповідає дійсності. Станом на сьогодні залишки на рахунку Фонду становлять 429.4 млн грн, що є достатнім для проведення НЕОБХІДНИХ виплат у поточному місяці. Більше того, надходження до Фонду формуються щодня із сплати єдиного соціального внеску роботодавцями.

Проте, “новий” керівник Фонду Євген Баженков, якого минулого тижня Печерський суд Києва поновив на посаді, і був зареєстрований державним реєстратором навіть без повного тексту судового рішення в той самий день, призупинив виплати.

Міністерство соціальної політики вважає цю ситуацію НЕПРИЙНЯТНОЮ.

18 листопада Міністерство соціальної політики уже звернулося до Міністерства юстиції із проханням скасувати дії державного реєстратора щодо запису в ЄДРПОУ Баженкова Є.В. як директора виконавчої дирекції Фонду.

Міністерство соціальної політики розраховує на об’єктивне та справедливе рішення відповідних органів, які повинні встановити правомірність поновлення Євгена Баженкова.

Мінсоцполітики докладе усіх зусиль для якомога швидшого вирішення ситуації та ГАРАНТУЄ поновлення виплат. Для цього урядом було затверджено склад урядової сторони правління Фонду, щоб перевести роботу Фонду в правове поле і уникнути подібних маніпуляцій.

Детальніше про цю ситуацію Мінсоцполітики повідомить у четвер, 21 листопада, на брифінгу для ЗМІ. Захід відбудеться у Міністерстві соціальної політики України, за адресою: вул. Еспланадна 8/10. Акредитація ЗМІ за телефоном: 289-35-60, та на електронну адресу press@mlsp.gov.ua.

Мінсоцполітики

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
123
21.11.2019
У Мінсоцполітиці не знають, що рішення суду про поновлення на роботі підлягає негайному виконанню, звісно краще "включити коника" і "сподіватись" на встановлення правомірності поновлення на роботі, адже для Мінсоцу рішення суду не указ. Звільняти потрібно так, щоб не поновлювали, по законуtransparent_pxl.png
Ха
21.11.2019
Но фонд не говорил, что деньги закончились. Было сказано, что нужно изменения в смету расходов внести. Остались там люди, которые понимают разницу?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі