Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.07.15
2079 0
Друкувати
Обране

Змінено порядок забезпечення санаторно-курортними путівками інвалідів у санаторіях спінального профілю

8 липня 2015 р. Урядом прийнято постанову № 466 «Про внесення змін до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад», якою передбачається оптимізувати строк лікування у санаторіях (відділеннях) спінального профілю для інвалідів I і II групи з 45 до 35 днів, а також у інших санаторіях — на 18—21 день при наданні аналогічного комплексу послуг.

Міністерство соціальної політикиОптимізація строку лікування у санаторіях надасть змогу при наданні аналогічного комплексу послуг суттєво збільшити відсоток охоплення санаторно-курортним  лікуванням  ветеранів війни та інвалідів  на  візках  та ефективно використовувати  потужність ліжко-мережі санаторіїв. 

Довідково

Внаслідок анексії Криму тимчасово втрачено два санаторії, що належали до сфери  управління Мінсоцполітики (ім. Семашка і «Ветеран»), в яких щорічно  проходили  оздоровлення понад 4,5 тис. ветеранів війни та інвалідів, а також два санаторії у м. Саки, в яких проходили лікування понад 3 тис. інвалідів-спінальників.

У 2014 році у відомчих санаторіях Мінсоцполітики оздоровлено лише 15,02 тис.  ветеранів війни та інвалідів (у 2013 році понад 20 тис. осіб), для інвалідів-спінальників  закуплено лише 754 путівки (11 відсотків від потреби), зокрема до санаторіїв, розташованих в м. Слов’янськ Донецької області, та «Борисфен»  Херсонської  області. Щорічно  санаторій «Слов’янський» може прийняти на оздоровлення не більше  900  інвалідів-спінальників, при  щорічній  потребі понад  7 тисяч  інвалідів.

За результатами торгів, проведених у 2015 році, придбано 1317 санаторно-курортних путівок спінального профілю (22 відсотки від потреби).

З врахуванням повної потужності всіх закладів можливість оздоровитися матимуть лише 2,2 тис. інвалідів (у 2013 році закуповувалося близько 3,5 тис. путівок). Таким чином, 1,1 тис. інвалідів-спінальників щорічно не зможе отримати послуги на лікування.

http://www.mlsp.gov.ua/

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×