Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.06.14
1558 0
Друкувати
Обране

Возмещение из бюджета расходов адвокатов на оказание бесплатной вторичной правовой помощи: изменения в порядке

КМУ постановою від 18.06.2014 р. № 192 вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Так, змінами уточнено, що такі бюджетні кошти спрямовуються, зокрема, на оплату послуг та відшкодування витрат (оплату діяльності) з надання безоплатної вторинної правової допомоги адвокатів, які надавали таку допомогу протягом поточного бюджетного періоду, а також адвокатів, які розпочали надавати таку допомогу до початку поточного бюджетного періоду і надавали її до виникнення визначених законом підстав для припинення надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Також встановлено, що оплата послуг та відшкодування витрат (оплата діяльності) адвокатів за рахунок бюджетних коштів здійснюються центрами відповідно до постанови КМУ від 18.04.2012 р. № 305 «Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу».

З Порядку також виключено абзаци п’ятий і шостий п. 5, якими було врегульовано розрахунок та перерахування оплати праці адвокатів за рахунок бюджетних коштів.

Постанова № 192 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі