Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
1551 0
Друкувати
Обране

Актуально з форуму: розраховуємо працівнику декілька відпусток поспіль

Яку кількість відпусток можна брати підряд, та як їх розрахувати, якщо між ними немає жодного робочого дня (мається на увазі на кожну окрему відпустку новий розрахунок, чи можно платити з розрахунку першої відпустки).


Розрахунок середньої зарплати для оплати періодів відпусток здійснюють у відповідності з Порядком обчислення середньої заробітної плати, затвердженим постановою КМУ від 08.02.1995 р. № 100. Цей Порядок не передбачає жодних особливостей розрахунку суми відпускних у разі, якщо відпустки йдуть одна за одною.

Все залежить від того, як оформлено рішення (наказ) про надання відпусток. Якщо прийнято рішення про надання всіх днів відпусток, тобто видано один наказ (розпорядження), при цьому відпустки надаються без розриву вихідними днями, то маємо один розрахунковий період.  

З приводу того скільки можна брати поспіль днів відпустки, нормативно-правовими актами не передбачено таке обмеження. Якщо, наприклад, ви не використали щорічну відпустку за 2, 3, 4 роки поспіль, то маєте повне право оформити відпустку на всі належні вам дні. Але в будь-якому випадку щорічний відпустку надають лише за погодженням з роботодавцем.

Відповідь з Форуму для працівників бюджетної сфери

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд