Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.12.16
12140 63
Друкувати
Обране

Андрій Рева: Для підвищення мінімальної заробітної плати підстав було більше, ніж достатньо

„Лунають окремі заяви про передчасність такого рішення (підвищення розміру мінімальної зарплати) з огляду на економічні можливості, - зазначив Андрій Рева. - Але для такої ініціативи підстав більше ніж достатньо. Якщо в січні 2014 року співвідношення мінімальної заробітної плати і розміру фактичного прожиткового мінімуму в Україні складало 88,5%, то в грудні 2016-го – воно не досягає і до 50%. Тобто на сьогодні людина, яка відпрацювала повний робочий місяць, отримуючи мінімальну заробітну плату, не має можливості забезпечити навіть свої мінімальні потреби на прожиття. При цьому, якщо індекс споживчих цін за 3 роки зріс на 200% або втричі, то розмір мінімальної заробітної плати – лише на 31%, що також переконливо свідчить про необхідність відновлення купівельної спроможності мінімальної заробітної плати”.


За словами Міністра, відповідні розрахунки, зроблені, щоб побачити можливість виходу на рівень 2014 року, показують, що мінімальна зарплата повинна складати 2442 гривні. Наявність економічних можливостей здійснення на даному етапі такого відновлення демонструє вкрай низьке співвідношення середньої зарплати і мінімального її розміру, що в жовтні становило лише 27% в Україні. А за рекомендаціями МОП воно має бути не менше 50%, а в країнах ЄС – 70%. Тобто, динаміка цих показників свідчить, що середня зарплата в Україні протягом січня 2014-го – жовтня 2016 років зросла на 69%, мінімальна зарплата – лише на 19%.

„Здавалося б, а про що тут можна взагалі сперечатися? Адже за рівнем заробітної плати Україна посідає ганебне останнє місце в Європі, куди ми всі так прагнемо, а серед країн колишнього СРСР ми випереджаємо лише Таджикистан – поки що. Але, як сказав класик, якби геометричні аксіоми зачіпали інтереси людей, то їх би теж спростовували. А коли мова йде про ключову гарантію в оплаті праці мільйонів українців, кількість бажаючих спростувати очевидні речі просто зашкалює, - сказав Андрій Рева. - Хочу вказати на об’єктивні факти застосування подібних міфів.

По-перше. Лунають необґрунтовані звинувачення щодо проблеми зрівнялівки в оплаті праці кваліфікованих та некваліфікованих працівників бюджетних установ після підвищення мінімальної зарплати до 3200 гривень. Урядом було озвучено, що при зростанні мінімальної зарплати одночасно пропонується підвищити розмір посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки до 1600 гривень, тобто до розміру затвердженого прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Тобто посадовий оклад працівника першого тарифного розряду ЄТС, порівняно з сьогоднішнім днем, з 1 січня 2017 року зросте на 44%. І таким чином буде ліквідовано розрив у 265 гривень, який існує між цим показником і затвердженим прожитковим мінімумом”.

 За словамиМіністра соціальної політики, це сталося вперше за 20 років – після прийняття Закону про оплату праці в Україні. Нагадаємо, що все життя профспілки боролися за те, щоб перший тарифний розряд дорівнював мінімальній заробітній платі, яка в той час дорівнювала прожитковому мінімуму. Це стало можливим тільки зараз, завдяки рішенню Парламенту.

„Відповідно зростуть посадові оклади працівників бюджетної сфери, - обґрунтовує рішення Уряду Міністр. - У середньому зростання становитиме 50%. Оскільки посадові оклади працівників бюджетної сфери диференційовані, то рівень оплати праці працівників буде різним – в залежності від рівня кваліфікації та складності робіт.

Для підвищення заробітних плат працівникам бюджетної сфери в проект державного бюджету України на 2017 рік, який буде розглядатися найближчим часом, передбачені видаткові кошти порівняно з 2016 роком в сумі 40 мільярдів гривень, у тому числі для нарахування надбавок і стимулюючих виплат. І таким чином, середня заробітна плата дільничного лікаря, терапевта вищої категорії, віднесеного до 13 розряду Єдиної тарифної сітки, становитиме 4940 гривень, фельдшера вищої категорії – близько 3960 гривень, оскільки його посада віднесена до 10 тарифного розряду. А рівень зростання оплати праці вчителів буде додатково враховувати підвищення з 1 січня 2017 року на два тарифних розряди Єдиної тарифної сітки. Тобто мова йде не просто про підвищення зарплати, а про перенесення посадових окладів цих людей на два тарифних розряди вище. Отже, заробітна плата вчителя вищої категорії, який буде віднесено до 14 розряду, з 1 січня становитиме 5260 гривень, а вчителя без категорії - 3950 гривень”.

Другий закид, що його спростував Міністр Андрій Рева, це те, що зростання мінімальної зарплати зумовить високий рівень інфляції.

Напередодні Національний банк України виступив із заявою про зроблені розрахунки й визнав,що це рішення істотно не впливає на розмір інфляції в Україні.

„Стверджуємо, що в даних умовах таке підвищення заробітної плати не викличе зростання цін на споживчі товари та послуги, - переконаний Міністр соціальної політики. - Левова частина ресурсів – це зменшення тіньових, неофіційних заробітних плат. Ми всі знаємо, велика частина зарплат виплачується в конвертах, з них не сплачуються страхові внески. Близько 50% працівників отримують заробітну плату до 3000 гривень на папері. 47 тисяч керівників підприємств мають офіційну заробітну плату 1450 гривень. Це – керівників, а, відповідно, й головних бухгалтерів.

Також не погоджуємося з твердженням, що рішення про підвищення заробітних плат змусить підприємства переводити своїх працівників на скорочений робочий тиждень. Державою створені достатні умови для роботодавців, які мають змогу підвищувати заробітну плату для працівників.

 Завдяки вашому рішенню, шановні колеги, податкове навантаження на фонд оплати праці в минулому році було зменшено – з 38% до 22%. Мова йде про додатковий ресурс, який передали підприємцям, - 65 мільярдів гривень. Тобто гроші є. У тому числі, таким чином, ми хочемо системно підійти до вирішення проблеми забезпечення трудових прав громадян та їх прав на соціальний захист, зменшити частку неоформленої зайнятості, яка є поширеною і не відповідає європейським стандартам у сфері праці”.

 На думку Міністра, прийняте рішення потрібно виконувати й потрібно контролювати. Для цього необхідно вдосконалити державний контроль за дотриманням законодавства. Прийнятим законом надаються повноваження для здійснення контролю в сфері зайнятості та оплати праці виконавчим органам рад міст обласного значення та об’єднаних територіальнихгромад. Це там, де тіньова зайнятість найвища. Міський голова, міська рада, виконком прекрасно знають всіх керівників будівельних організацій, яким вони виділяють землю. Якщо в них на будівництві працюють неоформлені люди, то їм набагато легше знайти власників і змусити їх платити податки.

 „Що отримає держава від цього? При збільшенні кількості тих, хто буде працювати легально, зростуть внески – єдиний соціальний внесок – в Пенсійний фонд. Значить, зменшиться його дефіцит, і це поліпшить ситуацію для наших пенсіонерів, - пояснює Міністр. - Крім цього, хочу зазначити, що в законі, схваленому 6 грудня, відновлено перерахунок страхових виплат (це дуже важливо!) потерпілим на виробництві. Два роки ці люди – шахтарі, металурги, які втратили здоров’я на виробництві, - вимагали, щоб ми поновили ці виплати. Завдяки рішенню Парламенту 6 грудня ці виплати було поновлено. З 1 березня 2017 року буде поновлено такий перерахунок для 220 тисяч потерпілих на виробництві.

Крім того, з 1 січня 2017 року будуть підвищені розміри виплат для найбільш вразливої категорії потерпілих на виробництві – тим, що отримують невеликі страхові виплати. Вони одержать додатково від 100 до 400 гривень відповідно. Це – не багато, не мало – 65 тисяч потерпілих.

Схвалення цих змін дає можливість встановити в державному бюджеті на наступний рік основну соціальну гарантію в сфері праці на рівні 3200 гривень, що реально вплине на ситуацію з бідністю в країні, захистить працюючих громадян з низькими доходами і дасть змогу проводити інші важливі соціальні реформи. Ми продовжуємо працювати над тим, щоб підвищити рівень життя наших громадян, зокрема рівень пенсійного забезпечення, встановити справедливість при нарахуванні пенсій залежно від страхового стажу та сплачених внесків, осучаснити пенсії, нараховані в попередні роки. Проведена реформа в сфері оплати праці прискорить ці зміни та створить реальну можливість для подолання дефіциту Пенсійного фонду України.

Хочу ще раз подякувати за прийняте 6 грудня, я вважаю, історичнерішення”.

Також Міністр соціальної політики повідомив народних депутатів, що наразі в Міністерстві соціальної політики розробляється документ щодо забезпечення соціальними стипендіями студентів навчальних закладів.   

Презентація "Підвищення соціальних стандартів у 2017 році"

www.msp.gov.ua

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
01.12.21 Протягом року дитині виповнилось 18 років: Чи має право платник податку, який утримує двох чи більше дітей, на застосування ПСП? Головне управління ДПС у Київській області інформує, що платник податку на доходи фізичних осіб має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), на суму податкової соціальної пільги, якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень ( у 2021 р. – 3180,0грн.).
01.12.21 Зарплати освітян ЗЗСО збільшаться ще на 8,4% З 1 грудня 2021 року відбудеться підвищення заробітної плати освітян у школах на 8,4%. Це передбачено Державним бюджетом на 2021 рік.
26.11.21 Щодо виплати доплати вчителям за роботу в інклюзивних класах Доплата за роботу в інклюзивному класі у закладах загальної середньої освіти встановлюється педагогічним працівникам відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 р. N 1096 "Про встановлення розміру доплати за окремі види педагогічної діяльності" (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 14.02.2018 р. N 72).
коментарі
(63)
Дмитро
12.12.2016
А що ж буде з іншими державними службовцями якім нараховується З.П не по ЄТС а по закону про державну службу будуть знову отримувати так само як і прибиральниця? чи ще менше? Чи знову в березні переглянуть ставки і знову пів року без З.П сидіти будемо?
Елена
12.12.2016
Какая "забота" о гражданах, прям до слёз. Уже плеваться от заботы нашего правительства хочется. С каждым их "покращенням" народ всё больше в яме.
Лена
12.12.2016
Ну чого думають тільки про вчителів та лікарів? А про тих хто їм цю заробітну плату нараховує не вже не потрібно думати?
ббух Лена
14.12.2016
Посмотришь на дельца иного: Хлопочет, мечется, ему дивятся все; Он, кажется, из кожи рвется, Да только все вперед не подается, Как Белка в колесе.
Віта Лена
12.12.2016
Меня тоже задолбало! Бедные только учителя и врачи! А бухгалтеров вообще за людей не считают! При чем в любых сферах!
Оля
12.12.2016
"Тобто посадовий оклад працівника першого тарифного розряду ЄТС, порівняно з сьогоднішнім днем, з 1 січня 2017 року зросте на 44%. І таким чином буде ліквідовано розрив у 265 гривень, який існує між цим показником і затвердженим прожитковим мінімумом”. Допоможіть, щось математика ніяк не йде!!((( На сьогодні оклад працівника І тарифного розряду складає 1335 грн.+44% = 1922 грн. А 1600 грн. ніяк не виходить. І який оклад у 10-го тарифного розряду? Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/oplata-praczi/andriy-reva-dlya-pidvishchennya-minimalnoyi-zarobitnoyi-plati-pidstav/
Дмитро Оля
12.12.2016
Максимум що виходить це 16,6% мабуть у них інша математика
Ірина Дмитро
12.12.2016
У них вища матаматика!!!
ольга
12.12.2016
знову зрівняли оклад санітарки і бухгалтера з вищою освітою та стажем.дуже добре подбали про народ
Антоніна ольга
13.12.2016
А коли дбали про бухгалтерів? Складається таке враження , що в нашій країні люди - це вчителі і медики
Марія
12.12.2016
Рева сравнивает 1-й тарифный 01.01.2016 с 01.01.2017. Разница действительно 44%)))
Дмитро Марія
12.12.2016
ну тоді потрібно вказувати не 265 гривень а 487
Людмила
12.12.2016
зрівняли 1-9 разряд - прибиральниця отримуватиме більше бухгалтера з вищою освітою на 160 грн. Бухгалтера в пошані. Дякуємо уряду.
ксеня
12.12.2016
зарплата гол. бух нижча ,на 250грн за з-ту сторожа.ось так якось????!!!!
Коля ксеня
12.12.2016
Головбухи УПРАВЛІНЬ ОСВІТИ м. Києва щомісяця офіційно отримують премії, що у декілька разів перевищують їх посадовий оклад. Премії цих головбухів формуються із невиплаченої частини надбавок і доплат : подивіться у штатні розписи і ви побачите, що головбух для спеціалістів зазначає 50-відсоткову надбавку, а реально виплачує їм лише по 20-30 відсотків ; решту головбух розподіляє на власний розсуд у вигляді премій , в основному, собі та заступникам. -------------------------------------------------------------------------------------------. ------------------------------------------------------------------Кажуть, що це порушення є не тільки у Києві, а і у інших містах, і не тільки в освіті; і були скарги працівників , і нічого вони не добилися .
Оля Коля
13.12.2016
Ну вот, снова этот обиженный жизнью Коля в комменты влез... Заезженная пластинка. Иди жалуйся на коррупцию в компетентные органы.
Вадим
12.12.2016
Не розумію чого всі кричать, що уже прийняли МЗП 3200 ? . Наскільки я читав, прийняли тільки супровідні закони, а саме підвищення МЗП ще не відбулося. І уже багато депутатів, навіть з коаліції називають це підвищення -аферою. Ніхто з афторів 3200 так і не зміг конкретно вказати звідки візьмуть на це кошти. Крім того виконання бюджету буде неможливе без прийняття закону про спецсконфіскацію, проти якого більшість депутатів, так що не спішіть
Олег Вадим
12.12.2016
Працюю в районному Фін.управлінні бюджет 2017 потрібно то затверджувати до 25.12.2016 року а там як відомо доходи і видатки вже рахуються на 3200 чи як завжди приймемо місцеві бюджети до 25.12 і отримаємо державний бюджет в ніч з 31 на 1 і будемо як дурні 1 вдень виходити на роботу і перепрацьовувати весь бюджет і ніхто нам за це не доплатить і не подякує.................
Галина
12.12.2016
підкажіть,будь ласка ,як правильно рахувати зарплату в органах місцевого самоврядування: оклад всіх-3200,чи оклади старі,а доплата до мінімальної 3200?
Олена Галина
12.12.2016
оклад берете 1723, на них ранг+вислуга і порывнюєте з 3200, а різницю донараховуєте... А якщо щось неправильно в БЕРЕЗНІ перерахуєте, як завжди... У мене вся сільська рада буде отримувати по 3200 і голова і секретар і головний бухгалтер і прибиральниця 0,5 (1600)
Олена Олена
13.12.2016
будуть отримувати? або буде нараховано? а отримувати меньше - це дуже важливо. 3200 - це ж без вичитів
Олена Олена
13.12.2016
буде нараховано
Олена Олена
12.12.2016
А як же постанова №482, де оклади ОМС прирівнюються до мінімальної? її не відмінено.
Олена Олена
12.12.2016
Наші "доблесні" законоблюдці придумають як за мінити слова "мінімальна зарплата" словами "прожитковий мінімум". а розрахунок мені підказало наше фінансове управління, після того як я подала цифри із розрахунку 3200 в оклад і на них нарахувала і вислугу+ ранг
LEXXX
12.12.2016
Повторюся. Доопрацьованим законопроектом №5130 передбачено ВИЛУЧЕННЯ із ст. 3 Закону України „Про оплату праці” таких слів: "До мінімальної заробітної плати не включаються доплати, надбавки, заохочувальні та компенсаційні виплати". Це означає, що до мінімалки (3200) будуть дотягувати НЕ "голий" ОКЛАД (як зараз), а всю зарплату. А до Постанови КМУ від 20.09.2009 №48 будуть внесені аналогічні зміни. Буде так: ................. Мінімальний посадовий оклад (тарифна ставка) встановлюється у розмірі, не меншому від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року.
Вадим LEXXX
12.12.2016
Ну так в цьому і весь фокус від головних "кондитерів" країни. Від мінімалки відвязали все крім сплати ЄСВ. І найголовніше , а якже ст. 95 КЗпП "Мінімальна заробітна плата — це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може здійснюватися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт) ". Це просто винос мозку,прирівняти працю і тих хто закінчив 9 класів і тих хто 5 -6 років протирав штани у виші до некваліфікованої !!!!
Олена Вадим
12.12.2016
Ні вони вилучать слова мінімальна зарплата замінять словами "прожитковий мінімум" Я знаю це не нове, але чому прожитковий мінімум встановлюють люди, що живуть на прожитковий максимум?
LEXXX LEXXX
12.12.2016
Вибачайте. Мав на увазі Постанову КМУ від 20 травня 2009 р. N 482
Vlad LEXXX
12.12.2016
саме такі прогнозні розрахунки робимо й ми...
LEXXX
12.12.2016
Так...слова "за просту, некваліфіковану працю" також вилучають.
Ірина
12.12.2016
Міністр каже, що гроші є. Збільшиться зарплата, зростуть пенсії. А коли ж повернуть вкрадені пенсії (ті що тимчасово припинені) таким як я інвалідам 3 групи.
Олена
12.12.2016
Хочется спросить. Пан Гройсман! Вы все тыкаете носом что вот преподам повысят зарплату за счет повышения разряда в етс, а кроме поеподавателей в образовании ещё специалистов нет? Да обратите же в конце концов внимание на всех работающих в бюджете!!!!
Коля
12.12.2016
Багато осіб непенсійного віку взагалі не мають ні зарплат, ні пенсій ,-- звільнені з роботи у зв"язку з "ліквідаціями" державних установ , тобто з ініціативи держави, по незалежним від працівників причинам , - живуть по декілька років на утриманні своєї сім"ї та перебиваються випадковими підробітками. І як же їм тепер не порадіти за працюючих пенсіонерів, які будуть тепер отримувати підвищені зарплати і пенсії.
Олег
12.12.2016
А я радий, що підвищать МЗП до 3200. Можливо після того як почнуться масові звільнення працівників малого і середнього бізнесу, скорочення бюджетників, знову пожене інфляція і відберуть субсидії , до однотурових бар***в нарешті дійде за кого вони голосували .
Олександр
13.12.2016
Просто вчителям підвищили зарплату (так як і медикам) бо це серйозна сила на виборах, плюс у них профспілка більш-менш працює. А бідні бухгалтери, так як і держслужбовці, є безправними. На держслужбі профспілка взагалі повністю імпотентний орган, яка проводе якісь на фіг нікому не нужні конференції. Мєнти дивіться оно, у 37 років пішли на пенсію, а тепер дороги перекривають, бо пенсія мала. Виходьте з профспілки, так як я зробив ще в 2012 році. Не корміть тих дармоїдів своїми внесками, які навіть на подарунках на Новий рік вас обкрадають.
Марія Олександр
13.12.2016
Якраз це і збираюсь зробити. Не бачу сенсу перебування у спілці, з якої ніякого толку, крім відрахувань із зарплати
татьяна
13.12.2016
Установити, що у разі, коли розмір посадового окладу працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів, що фінансуються з бюджету, нижчий ніж визначений законом розмір мінімальної заробітної плати, посадовий оклад установлюється на рівні відповідного розміру мінімальної заробітної плати. всім оклад 3200 + ранг+вислуга к окладу 3200..
Олена татьяна
13.12.2016
Я так і нараховувала, а моє фінуправління поправляє, що це невірно, що потрібно брати мій оклад вищий ніж прожитковий мінімум (1723)+ранг+вислуга і порівнювати з 3200 якщо менше ( а цифра менша по любому) донарахувати до 3200 Я працюю в сільській раді. Мене теж обурює урівнялівка . Мені важко зрозуміти іїхню логіку, коли вони бють себе в груди, волаючи про "покращення", про реформи. Дивно, але я ловлю себе на думці що при"папєпєредніках" мені жолося легше.
татьяна Олена
13.12.2016
донарахувати до 3200 = ( (1723)+ранг+вислуга+донарахування) а потім на 3200 премія??? , чи (1723)+ранг+вислуга+донарахування у вигляді премії???? і як в тарифікаційній таблиці буде це донарахування??? віддільно графою????
Олена татьяна
13.12.2016
окремою графою пишете донарахування до 3200 і РАХУЄТЕ, щоб нарахування було не менше 3200, а якщо вам дають премію нараховуйте на середню з/п окремо
Дмитро татьяна
13.12.2016
У вас ще премії є?) щастить)
Vlad Олена
13.12.2016
на даний час фінуправління має рацію
LEXXX
13.12.2016
Тетяно, почитайте мій пост про ВИЛУЧЕННЯ із ст. 3 Закону України „Про оплату праці” певних слів. Після набуття чинності цих змін (а вони вже проголосовані у ВРУ) Постанову КМУ від 20 травня 2009 р. N 482 (та інші аналогічні) приведуть у відповідність до цих змін. Тобто, слова про які Ви пишете також вилучать.
татьяна LEXXX
13.12.2016
До приведення законодавчих актів у відповідність із цим Законом вони застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону...так??? вони вже наперед всі закон.акти змінені ?????
татьяна LEXXX
13.12.2016
приведуть у відповідність до цих змін..... але на сьогодні ще не приведено... місцеві бюджети будуть формуватися до 25.12.2016р.... як планувати оклади??????????
Олена татьяна
13.12.2016
А взагалі такий самий ажиотаж був у минулому році по Постанові 1013, всі возмущались, матюкались, а робили як треба, бо прийде перевірка і запитає: "А чому ви не назвали індексацію премією?Вам пояснювали, розповідали і т.д. і .т..п."
Олена татьяна
13.12.2016
задавайте це питання вашому фінансовому управлінню. А те що ви на форумі прочитали до бюджету не приставите. Відповідальність за правильність складання бюджету буде лежати на вашій відповідальності.
LEXXX
13.12.2016
Друзі. Зверніть увагу!!!!!!!!!!!!!!! Цифра 3200 грн. (мінімальна зарплата), що міститься у проекті держбюджету на 2017 рік ще не проголосована навіть у першому читанні. Тому спитайте у своїх фінуправлінь з якого чинного НПА вони її зараз витянули. А ось у прийнятому в цілому законопроекті № 5130 (що готується на підпис), окрім тих ВИЛУЧЕНЬ, про які я вже писав, є пункт 3 Прикінцевих положень. Там пише: ................................... Установити, що мінімальна заробітна плата після набрання чинності цим Законом не застосовується як розрахункова величина для визначення посадових окладів та заробітної плати працівників та інших виплат. До внесення змін до законів України щодо незастосування мінімальної заробітної плати як розрахункової величини, вона застосовується у розмірі 1600 гривень.
Дмитро LEXXX
13.12.2016
Постанова КМУ 5130-П2 від 07.12.2016
Дмитро LEXXX
13.12.2016
Якщо Я не помиляюсь то цей законопроект хочуть відізвати чи скасувати.
LEXXX Дмитро
13.12.2016
Ви все правильно пишете. Але це не більше ніж процедурна зацепка. Ви бачили, як парламент голосує за такі постанови про скасування результатів голосування. Найчастіше ініціатор таких постанов Ю.Левченко (Свобода) і хтось з Опоблоку. Парубій їх ставлять на п'ятницю чи в інший сесійний день, коли в залі фізично не має депутатів. У цьому скликанні не скасовано жодного голосування. А тут скасувати один з найпринциповіших для влади законопроектів необхідних для ухвалення Держюджету. Та ще й на вимогу опозиціонерів. Таке може статися лише, якщо Уряд і БПП з НФ підуть на політичне самогубство.
Вадим LEXXX
13.12.2016
Фракції БПП і НФ уже давно політичні трупи і тому багато депутатів, які входять в коаліцію уже відкрито починають критикувати дії влади, сподіваючись після розвалу даних політсил перескочити в інші партії та зберегти довіру виборців. Зокрема, О.Кірш з НФ називає МЗП 3200 -аферою тисячоліття. ІМХО, МЗП 3200 все таки приймуть. Влада буде надіятися , що "афера" вигорить: бізнес рівними колонами буде виходити з тіні, населення відмовиться від субсидій і 100 % сплачуватиме за ЖКП , пенсіонери добровільно підвищать собі пенсійний вік до 100 років, а студенти займуться розвантаженням вагонів . Ну а опозиція буде купувати платки та шини і чекати свого шансу стати владою. 2017 буде веселим роком :-)
Вадим LEXXX
13.12.2016
Я також про це писав. На даний момент МЗП 3200 ще не прийнята , як і підняття на 2 розряда вчителям і лікарям.Січень 2017 буде веселим .
татьяна
13.12.2016
повинна..не менее 10% от оклада... какой оклад...чтопочем..непонятно... как всегда - конец года -новогодние подарки бухгалтерам...
Олена татьяна
13.12.2016
Тетяно перечитайте знову всю переписку там нові коментарі зявилися можливо щось проясниться для Вас, а взагалі позвоніть в своє РФУ
татьяна Олена
13.12.2016
ми с зони АТО. наше РФУ в составе 3х человек - не дает никаких комментариев, ни по какому вопросу....по причине нехватки времени.
Олена татьяна
13.12.2016
співчуваю, рахуйте як написала по тарифній сітці, та по штатному яке у вас сьогодні виділяйте окремою графою "донарахування до 3200", приймайте бюджет, при помісячному розподілі більше кидайте на 1 квартал, якщо потрібно потім перерахуєте, внесете зміни по сесії,якщо не буде хватати коштів пишіть листи на РФУ. Ми ж не знаємо яка у вас там ситуація
Вадим
13.12.2016
Ось доволі цікава аналітична стаття по темі.Читайте http://uainfo.org/blognews/1481272141-vcya-pravda-o-sensatsionnom-povyshenii-minimalnoy-zarplaty.html
Коля
13.12.2016
З усієї статті цей абзац, мабуть, найсмішніший: „Стверджуємо, що в даних умовах таке підвищення заробітної плати не викличе зростання цін на споживчі товари та послуги, - переконаний Міністр соціальної політики".
Ольга
14.12.2016
Складається таке враження що міністр не вміє рахувати оклади за ЄТС де він взяв 8 -й розряд 3950 грн. при розрахунку на 1600 *1,64(коефіціент)=2624 14 розряд 1600*2,42= =3872 а не так як каже міністр 5260. Хочеться спитати це що окозамилювання, чи нам не ту тарифну сітку пропонують?
Тетяна
14.12.2016
Не треба пане міністре бити себе в груди ,що ви герої і підвищили зарплату і пенсію . Поверніть долар до 8,20 і не треба підвищувати зарплати і пенсії. В 2010 році в мене була пенсія 240 доларів , а зараз вимушена іти і працювати , і що вийшло заробітна плата + пенсія складає 140 доларів. Дякувати владі що скоро вимушені будемо жебракувати.
Олександр Тетяна
14.12.2016
Ви, звичайно, праві, але ж у них є обгунтування - війна. А те, що лише США виділили нам для військових потреб (наголошую: лише США і лише для військових потреб) біля 500 млн. і заклали на 2017 рік 350млн - про це тиша. А допомога від інших країн, сотні грантів, волонтерські кошти, які надходили на численні "реформи" просто десь зникають. Вибачте, можливо я скажу страшну річ, але на місці європейців я б вже не давав коштів в це корупційне болото. Шкода тільки, що українці заплатили занадто високу ціну за свої європейські прагнення... А щодо держслужбовців...вибачте, але вже навіть людям, які не мають відношення до державної служби, зрозуміло що це одна із самих провальних реформ, наскільки бездарного втілення нового закону навіть песимісти не могли уявити.
володимир
29.12.2016
легко говорити про 100 відсоткову оплату праці а хто виживає на 50 і 75 процентів якщо ти невгодив керівникові закладу що добивався своїх прав
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн