Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.12.16
12030 63
Друкувати
Обране

Андрій Рева: Для підвищення мінімальної заробітної плати підстав було більше, ніж достатньо

„Лунають окремі заяви про передчасність такого рішення (підвищення розміру мінімальної зарплати) з огляду на економічні можливості, - зазначив Андрій Рева. - Але для такої ініціативи підстав більше ніж достатньо. Якщо в січні 2014 року співвідношення мінімальної заробітної плати і розміру фактичного прожиткового мінімуму в Україні складало 88,5%, то в грудні 2016-го – воно не досягає і до 50%. Тобто на сьогодні людина, яка відпрацювала повний робочий місяць, отримуючи мінімальну заробітну плату, не має можливості забезпечити навіть свої мінімальні потреби на прожиття. При цьому, якщо індекс споживчих цін за 3 роки зріс на 200% або втричі, то розмір мінімальної заробітної плати – лише на 31%, що також переконливо свідчить про необхідність відновлення купівельної спроможності мінімальної заробітної плати”.


За словами Міністра, відповідні розрахунки, зроблені, щоб побачити можливість виходу на рівень 2014 року, показують, що мінімальна зарплата повинна складати 2442 гривні. Наявність економічних можливостей здійснення на даному етапі такого відновлення демонструє вкрай низьке співвідношення середньої зарплати і мінімального її розміру, що в жовтні становило лише 27% в Україні. А за рекомендаціями МОП воно має бути не менше 50%, а в країнах ЄС – 70%. Тобто, динаміка цих показників свідчить, що середня зарплата в Україні протягом січня 2014-го – жовтня 2016 років зросла на 69%, мінімальна зарплата – лише на 19%.

„Здавалося б, а про що тут можна взагалі сперечатися? Адже за рівнем заробітної плати Україна посідає ганебне останнє місце в Європі, куди ми всі так прагнемо, а серед країн колишнього СРСР ми випереджаємо лише Таджикистан – поки що. Але, як сказав класик, якби геометричні аксіоми зачіпали інтереси людей, то їх би теж спростовували. А коли мова йде про ключову гарантію в оплаті праці мільйонів українців, кількість бажаючих спростувати очевидні речі просто зашкалює, - сказав Андрій Рева. - Хочу вказати на об’єктивні факти застосування подібних міфів.

По-перше. Лунають необґрунтовані звинувачення щодо проблеми зрівнялівки в оплаті праці кваліфікованих та некваліфікованих працівників бюджетних установ після підвищення мінімальної зарплати до 3200 гривень. Урядом було озвучено, що при зростанні мінімальної зарплати одночасно пропонується підвищити розмір посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки до 1600 гривень, тобто до розміру затвердженого прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Тобто посадовий оклад працівника першого тарифного розряду ЄТС, порівняно з сьогоднішнім днем, з 1 січня 2017 року зросте на 44%. І таким чином буде ліквідовано розрив у 265 гривень, який існує між цим показником і затвердженим прожитковим мінімумом”.

 За словамиМіністра соціальної політики, це сталося вперше за 20 років – після прийняття Закону про оплату праці в Україні. Нагадаємо, що все життя профспілки боролися за те, щоб перший тарифний розряд дорівнював мінімальній заробітній платі, яка в той час дорівнювала прожитковому мінімуму. Це стало можливим тільки зараз, завдяки рішенню Парламенту.

„Відповідно зростуть посадові оклади працівників бюджетної сфери, - обґрунтовує рішення Уряду Міністр. - У середньому зростання становитиме 50%. Оскільки посадові оклади працівників бюджетної сфери диференційовані, то рівень оплати праці працівників буде різним – в залежності від рівня кваліфікації та складності робіт.

Для підвищення заробітних плат працівникам бюджетної сфери в проект державного бюджету України на 2017 рік, який буде розглядатися найближчим часом, передбачені видаткові кошти порівняно з 2016 роком в сумі 40 мільярдів гривень, у тому числі для нарахування надбавок і стимулюючих виплат. І таким чином, середня заробітна плата дільничного лікаря, терапевта вищої категорії, віднесеного до 13 розряду Єдиної тарифної сітки, становитиме 4940 гривень, фельдшера вищої категорії – близько 3960 гривень, оскільки його посада віднесена до 10 тарифного розряду. А рівень зростання оплати праці вчителів буде додатково враховувати підвищення з 1 січня 2017 року на два тарифних розряди Єдиної тарифної сітки. Тобто мова йде не просто про підвищення зарплати, а про перенесення посадових окладів цих людей на два тарифних розряди вище. Отже, заробітна плата вчителя вищої категорії, який буде віднесено до 14 розряду, з 1 січня становитиме 5260 гривень, а вчителя без категорії - 3950 гривень”.

Другий закид, що його спростував Міністр Андрій Рева, це те, що зростання мінімальної зарплати зумовить високий рівень інфляції.

Напередодні Національний банк України виступив із заявою про зроблені розрахунки й визнав,що це рішення істотно не впливає на розмір інфляції в Україні.

„Стверджуємо, що в даних умовах таке підвищення заробітної плати не викличе зростання цін на споживчі товари та послуги, - переконаний Міністр соціальної політики. - Левова частина ресурсів – це зменшення тіньових, неофіційних заробітних плат. Ми всі знаємо, велика частина зарплат виплачується в конвертах, з них не сплачуються страхові внески. Близько 50% працівників отримують заробітну плату до 3000 гривень на папері. 47 тисяч керівників підприємств мають офіційну заробітну плату 1450 гривень. Це – керівників, а, відповідно, й головних бухгалтерів.

Також не погоджуємося з твердженням, що рішення про підвищення заробітних плат змусить підприємства переводити своїх працівників на скорочений робочий тиждень. Державою створені достатні умови для роботодавців, які мають змогу підвищувати заробітну плату для працівників.

 Завдяки вашому рішенню, шановні колеги, податкове навантаження на фонд оплати праці в минулому році було зменшено – з 38% до 22%. Мова йде про додатковий ресурс, який передали підприємцям, - 65 мільярдів гривень. Тобто гроші є. У тому числі, таким чином, ми хочемо системно підійти до вирішення проблеми забезпечення трудових прав громадян та їх прав на соціальний захист, зменшити частку неоформленої зайнятості, яка є поширеною і не відповідає європейським стандартам у сфері праці”.

 На думку Міністра, прийняте рішення потрібно виконувати й потрібно контролювати. Для цього необхідно вдосконалити державний контроль за дотриманням законодавства. Прийнятим законом надаються повноваження для здійснення контролю в сфері зайнятості та оплати праці виконавчим органам рад міст обласного значення та об’єднаних територіальнихгромад. Це там, де тіньова зайнятість найвища. Міський голова, міська рада, виконком прекрасно знають всіх керівників будівельних організацій, яким вони виділяють землю. Якщо в них на будівництві працюють неоформлені люди, то їм набагато легше знайти власників і змусити їх платити податки.

 „Що отримає держава від цього? При збільшенні кількості тих, хто буде працювати легально, зростуть внески – єдиний соціальний внесок – в Пенсійний фонд. Значить, зменшиться його дефіцит, і це поліпшить ситуацію для наших пенсіонерів, - пояснює Міністр. - Крім цього, хочу зазначити, що в законі, схваленому 6 грудня, відновлено перерахунок страхових виплат (це дуже важливо!) потерпілим на виробництві. Два роки ці люди – шахтарі, металурги, які втратили здоров’я на виробництві, - вимагали, щоб ми поновили ці виплати. Завдяки рішенню Парламенту 6 грудня ці виплати було поновлено. З 1 березня 2017 року буде поновлено такий перерахунок для 220 тисяч потерпілих на виробництві.

Крім того, з 1 січня 2017 року будуть підвищені розміри виплат для найбільш вразливої категорії потерпілих на виробництві – тим, що отримують невеликі страхові виплати. Вони одержать додатково від 100 до 400 гривень відповідно. Це – не багато, не мало – 65 тисяч потерпілих.

Схвалення цих змін дає можливість встановити в державному бюджеті на наступний рік основну соціальну гарантію в сфері праці на рівні 3200 гривень, що реально вплине на ситуацію з бідністю в країні, захистить працюючих громадян з низькими доходами і дасть змогу проводити інші важливі соціальні реформи. Ми продовжуємо працювати над тим, щоб підвищити рівень життя наших громадян, зокрема рівень пенсійного забезпечення, встановити справедливість при нарахуванні пенсій залежно від страхового стажу та сплачених внесків, осучаснити пенсії, нараховані в попередні роки. Проведена реформа в сфері оплати праці прискорить ці зміни та створить реальну можливість для подолання дефіциту Пенсійного фонду України.

Хочу ще раз подякувати за прийняте 6 грудня, я вважаю, історичнерішення”.

Також Міністр соціальної політики повідомив народних депутатів, що наразі в Міністерстві соціальної політики розробляється документ щодо забезпечення соціальними стипендіями студентів навчальних закладів.   

Презентація "Підвищення соціальних стандартів у 2017 році"

www.msp.gov.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(63)
Дмитро
12.12.2016
А що ж буде з іншими державними службовцями якім нараховується З.П не по ЄТС а по закону про державну службу будуть знову отримувати так само як і прибиральниця? чи ще менше? Чи знову в березні переглянуть ставки і знову пів року без З.П сидіти будемо?
Елена
12.12.2016
Какая "забота" о гражданах, прям до слёз. Уже плеваться от заботы нашего правительства хочется. С каждым их "покращенням" народ всё больше в яме.
Лена
12.12.2016
Ну чого думають тільки про вчителів та лікарів? А про тих хто їм цю заробітну плату нараховує не вже не потрібно думати?
Віта Лена
12.12.2016
Меня тоже задолбало! Бедные только учителя и врачи! А бухгалтеров вообще за людей не считают! При чем в любых сферах!
ббух Лена
14.12.2016
Посмотришь на дельца иного:
Хлопочет, мечется, ему дивятся все;
Он, кажется, из кожи рвется,
Да только все вперед не подается,
Как Белка в колесе.
Оля
12.12.2016
"Тобто посадовий оклад працівника першого тарифного розряду ЄТС, порівняно з сьогоднішнім днем, з 1 січня 2017 року зросте на 44%. І таким чином буде ліквідовано розрив у 265 гривень, який існує між цим показником і затвердженим прожитковим мінімумом”. Допоможіть, щось математика ніяк не йде!!((( На сьогодні оклад працівника І тарифного розряду складає 1335 грн.+44% = 1922 грн. А 1600 грн. ніяк не виходить. І який оклад у 10-го тарифного розряду?

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/oplata-praczi/andriy-reva-dlya-pidvishchennya-minimalnoyi-zarobitnoyi-plati-pidstav/
Дмитро Оля
12.12.2016
Максимум що виходить це 16,6% мабуть у них інша математика
Ірина Дмитро
12.12.2016
У них вища матаматика!!!
ольга
12.12.2016
знову зрівняли оклад санітарки і бухгалтера з вищою освітою та стажем.дуже добре подбали про народ
Антоніна ольга
13.12.2016
А коли дбали про бухгалтерів? Складається таке враження , що в нашій країні люди - це вчителі і медики
Марія
12.12.2016
Рева сравнивает 1-й тарифный 01.01.2016 с 01.01.2017. Разница действительно 44%)))
Дмитро Марія
12.12.2016
ну тоді потрібно вказувати не 265 гривень а 487
Людмила
12.12.2016
зрівняли 1-9 разряд - прибиральниця отримуватиме більше бухгалтера з вищою освітою на 160 грн. Бухгалтера в пошані. Дякуємо уряду.
ксеня
12.12.2016
зарплата гол. бух нижча ,на 250грн за з-ту сторожа.ось так якось????!!!!
Коля ксеня
12.12.2016
Головбухи УПРАВЛІНЬ ОСВІТИ м. Києва щомісяця офіційно отримують премії, що у декілька разів перевищують їх посадовий оклад. Премії цих головбухів формуються із невиплаченої частини надбавок і доплат : подивіться у штатні розписи і ви побачите, що головбух для спеціалістів зазначає 50-відсоткову надбавку, а реально виплачує їм лише по 20-30 відсотків ; решту головбух розподіляє на власний розсуд у вигляді премій , в основному, собі та заступникам.
-------------------------------------------------------------------------------------------.
------------------------------------------------------------------Кажуть, що це порушення є не тільки у Києві, а і у інших містах, і не тільки в освіті; і були скарги працівників , і нічого вони не добилися .
Оля Коля
13.12.2016
Ну вот, снова этот обиженный жизнью Коля в комменты влез... Заезженная пластинка. Иди жалуйся на коррупцию в компетентные органы.
Вадим
12.12.2016
Не розумію чого всі кричать, що уже прийняли МЗП 3200 ? . Наскільки я читав, прийняли тільки супровідні закони, а саме підвищення МЗП ще не відбулося. І уже багато депутатів, навіть з коаліції називають це підвищення -аферою. Ніхто з афторів 3200 так і не зміг конкретно вказати звідки візьмуть на це кошти. Крім того виконання бюджету буде неможливе без прийняття закону про спецсконфіскацію, проти якого більшість депутатів, так що не спішіть
Олег Вадим
12.12.2016
Працюю в районному Фін.управлінні бюджет 2017 потрібно то затверджувати до 25.12.2016 року а там як відомо доходи і видатки вже рахуються на 3200 чи як завжди приймемо місцеві бюджети до 25.12 і отримаємо державний бюджет в ніч з 31 на 1 і будемо як дурні 1 вдень виходити на роботу і перепрацьовувати весь бюджет і ніхто нам за це не доплатить і не подякує.................
Галина
12.12.2016
підкажіть,будь ласка ,як правильно рахувати зарплату в органах місцевого самоврядування: оклад всіх-3200,чи оклади старі,а доплата до мінімальної 3200?
Олена Галина
12.12.2016
оклад берете 1723, на них ранг+вислуга і порывнюєте з 3200, а різницю донараховуєте...
А якщо щось неправильно в БЕРЕЗНІ перерахуєте, як завжди... У мене вся сільська рада буде отримувати по 3200 і голова і секретар і головний бухгалтер і прибиральниця 0,5 (1600)
Олена Олена
12.12.2016
А як же постанова №482, де оклади ОМС прирівнюються до мінімальної? її не відмінено.
Олена Олена
12.12.2016
Наші "доблесні" законоблюдці придумають як за мінити слова "мінімальна зарплата" словами "прожитковий мінімум".
а розрахунок мені підказало наше фінансове управління, після того як я подала цифри із розрахунку 3200 в оклад і на них нарахувала і вислугу+ ранг
Олена Олена
13.12.2016
будуть отримувати? або буде нараховано? а отримувати меньше - це дуже важливо. 3200 - це ж без вичитів
Олена Олена
13.12.2016
буде нараховано
LEXXX
12.12.2016
Повторюся. Доопрацьованим законопроектом №5130 передбачено ВИЛУЧЕННЯ із ст. 3 Закону України „Про оплату праці” таких слів: "До мінімальної заробітної плати не включаються доплати, надбавки, заохочувальні та компенсаційні виплати". Це означає, що до мінімалки (3200) будуть дотягувати НЕ "голий" ОКЛАД (як зараз), а всю зарплату. А до Постанови КМУ від 20.09.2009 №48 будуть внесені аналогічні зміни.

Буде так: ................. Мінімальний посадовий оклад (тарифна ставка) встановлюється у розмірі, не меншому від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року.
LEXXX LEXXX
12.12.2016
Вибачайте. Мав на увазі Постанову КМУ від 20 травня 2009 р. N 482
Vlad LEXXX
12.12.2016
саме такі прогнозні розрахунки робимо й ми...
Вадим LEXXX
12.12.2016
Ну так в цьому і весь фокус від головних "кондитерів" країни. Від мінімалки відвязали все крім сплати ЄСВ. І найголовніше , а якже ст. 95 КЗпП "Мінімальна заробітна плата — це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може здійснюватися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт) ". Це просто винос мозку,прирівняти працю і тих хто закінчив 9 класів і тих хто 5 -6 років протирав штани у виші до некваліфікованої !!!!
Олена Вадим
12.12.2016
Ні вони вилучать слова мінімальна зарплата замінять словами "прожитковий мінімум"
Я знаю це не нове, але чому прожитковий мінімум встановлюють люди, що живуть на прожитковий максимум?
LEXXX
12.12.2016
Так...слова "за просту, некваліфіковану працю" також вилучають.

Ірина
12.12.2016
Міністр каже, що гроші є. Збільшиться зарплата, зростуть пенсії. А коли ж повернуть вкрадені пенсії (ті що тимчасово припинені) таким як я інвалідам 3 групи.
Олена
12.12.2016
Хочется спросить. Пан Гройсман! Вы все тыкаете носом что вот преподам повысят зарплату за счет повышения разряда в етс, а кроме поеподавателей в образовании ещё специалистов нет? Да обратите же в конце концов внимание на всех работающих в бюджете!!!!
Коля
12.12.2016
Багато осіб непенсійного віку взагалі не мають ні зарплат, ні пенсій ,-- звільнені з роботи у зв"язку з "ліквідаціями" державних установ , тобто з ініціативи держави, по незалежним від працівників причинам , - живуть по декілька років на утриманні своєї сім"ї та перебиваються випадковими підробітками. І як же їм тепер не порадіти за працюючих пенсіонерів, які будуть тепер отримувати підвищені зарплати і пенсії.
Олег
12.12.2016
А я радий, що підвищать МЗП до 3200. Можливо після того як почнуться масові звільнення працівників малого і середнього бізнесу, скорочення бюджетників, знову пожене інфляція і відберуть субсидії , до однотурових бар***в нарешті дійде за кого вони голосували .
Олександр
13.12.2016
Просто вчителям підвищили зарплату (так як і медикам) бо це серйозна сила на виборах, плюс у них профспілка більш-менш працює. А бідні бухгалтери, так як і держслужбовці, є безправними. На держслужбі профспілка взагалі повністю імпотентний орган, яка проводе якісь на фіг нікому не нужні конференції. Мєнти дивіться оно, у 37 років пішли на пенсію, а тепер дороги перекривають, бо пенсія мала. Виходьте з профспілки, так як я зробив ще в 2012 році. Не корміть тих дармоїдів своїми внесками, які навіть на подарунках на Новий рік вас обкрадають.
Марія Олександр
13.12.2016
Якраз це і збираюсь зробити. Не бачу сенсу перебування у спілці, з якої ніякого толку, крім відрахувань із зарплати
татьяна
13.12.2016
Установити, що у разі, коли розмір посадового окладу
працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури,
судів та інших органів, що фінансуються з бюджету, нижчий ніж
визначений законом розмір мінімальної заробітної плати, посадовий
оклад установлюється на рівні відповідного розміру мінімальної
заробітної плати.

всім оклад 3200 + ранг+вислуга к окладу 3200..
Олена татьяна
13.12.2016
Я так і нараховувала, а моє фінуправління поправляє, що це невірно, що потрібно брати мій оклад вищий ніж прожитковий мінімум (1723)+ранг+вислуга і порівнювати з 3200 якщо менше ( а цифра менша по любому) донарахувати до 3200 Я працюю в сільській раді. Мене теж обурює урівнялівка . Мені важко зрозуміти іїхню логіку, коли вони бють себе в груди, волаючи про "покращення", про реформи. Дивно, але я ловлю себе на думці що при"папєпєредніках" мені жолося легше.
Vlad Олена
13.12.2016
на даний час фінуправління має рацію
татьяна Олена
13.12.2016
донарахувати до 3200 = ( (1723)+ранг+вислуга+донарахування) а потім на 3200 премія??? , чи (1723)+ранг+вислуга+донарахування у вигляді премії???? і як в тарифікаційній таблиці буде це донарахування??? віддільно графою????


Дмитро татьяна
13.12.2016
У вас ще премії є?) щастить)
Олена татьяна
13.12.2016
окремою графою пишете донарахування до 3200 і РАХУЄТЕ, щоб нарахування було не менше 3200, а якщо вам дають премію нараховуйте на середню з/п окремо
LEXXX
13.12.2016
Тетяно, почитайте мій пост про ВИЛУЧЕННЯ із ст. 3 Закону України „Про оплату праці” певних слів. Після набуття чинності цих змін (а вони вже проголосовані у ВРУ) Постанову КМУ від 20 травня 2009 р. N 482 (та інші аналогічні) приведуть у відповідність до цих змін. Тобто, слова про які Ви пишете також вилучать.

татьяна LEXXX
13.12.2016
приведуть у відповідність до цих змін..... але на сьогодні ще не приведено... місцеві бюджети будуть формуватися до 25.12.2016р.... як планувати оклади??????????
Олена татьяна
13.12.2016
задавайте це питання вашому фінансовому управлінню. А те що ви на форумі прочитали до бюджету не приставите. Відповідальність за правильність складання бюджету буде лежати на вашій відповідальності.
Олена татьяна
13.12.2016
А взагалі такий самий ажиотаж був у минулому році по Постанові 1013, всі возмущались, матюкались, а робили як треба, бо прийде перевірка і запитає: "А чому ви не назвали індексацію премією?Вам пояснювали, розповідали і т.д. і .т..п."
татьяна LEXXX
13.12.2016
До приведення законодавчих актів у відповідність із цим Законом вони застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону...так??? вони вже наперед всі закон.акти змінені ?????
LEXXX
13.12.2016
Друзі. Зверніть увагу!!!!!!!!!!!!!!! Цифра 3200 грн. (мінімальна зарплата), що міститься у проекті держбюджету на 2017 рік ще не проголосована навіть у першому читанні. Тому спитайте у своїх фінуправлінь з якого чинного НПА вони її зараз витянули. А ось у прийнятому в цілому законопроекті № 5130 (що готується на підпис), окрім тих ВИЛУЧЕНЬ, про які я вже писав, є пункт 3 Прикінцевих положень. Там пише: ................................... Установити, що мінімальна заробітна плата після набрання чинності цим Законом не застосовується як розрахункова величина для визначення посадових окладів та заробітної плати працівників та інших виплат.
До внесення змін до законів України щодо незастосування мінімальної заробітної плати як розрахункової величини, вона застосовується у розмірі 1600 гривень.

Вадим LEXXX
13.12.2016
Я також про це писав. На даний момент МЗП 3200 ще не прийнята , як і підняття на 2 розряда вчителям і лікарям.Січень 2017 буде веселим .
Дмитро LEXXX
13.12.2016
Якщо Я не помиляюсь то цей законопроект хочуть відізвати чи скасувати.
LEXXX Дмитро
13.12.2016
Ви все правильно пишете. Але це не більше ніж процедурна зацепка. Ви бачили, як парламент голосує за такі постанови про скасування результатів голосування. Найчастіше ініціатор таких постанов Ю.Левченко (Свобода) і хтось з Опоблоку. Парубій їх ставлять на п'ятницю чи в інший сесійний день, коли в залі фізично не має депутатів. У цьому скликанні не скасовано жодного голосування. А тут скасувати один з найпринциповіших для влади законопроектів необхідних для ухвалення Держюджету. Та ще й на вимогу опозиціонерів. Таке може статися лише, якщо Уряд і БПП з НФ підуть на політичне самогубство.
Вадим LEXXX
13.12.2016
Фракції БПП і НФ уже давно політичні трупи і тому багато депутатів, які входять в коаліцію уже відкрито починають критикувати дії влади, сподіваючись після розвалу даних політсил перескочити в інші партії та зберегти довіру виборців. Зокрема, О.Кірш з НФ називає МЗП 3200 -аферою тисячоліття. ІМХО, МЗП 3200 все таки приймуть. Влада буде надіятися , що "афера" вигорить: бізнес рівними колонами буде виходити з тіні, населення відмовиться від субсидій і 100 % сплачуватиме за ЖКП , пенсіонери добровільно підвищать собі пенсійний вік до 100 років, а студенти займуться розвантаженням вагонів . Ну а опозиція буде купувати платки та шини і чекати свого шансу стати владою. 2017 буде веселим роком :-)
Дмитро LEXXX
13.12.2016

Постанова КМУ 5130-П2 від 07.12.2016
татьяна
13.12.2016
повинна..не менее 10% от оклада... какой оклад...чтопочем..непонятно... как всегда - конец года -новогодние подарки бухгалтерам...
Олена татьяна
13.12.2016
Тетяно перечитайте знову всю переписку там нові коментарі зявилися можливо щось проясниться для Вас, а взагалі позвоніть в своє РФУ
татьяна Олена
13.12.2016
ми с зони АТО. наше РФУ в составе 3х человек - не дает никаких комментариев, ни по какому вопросу....по причине нехватки времени.
Олена татьяна
13.12.2016
співчуваю, рахуйте як написала по тарифній сітці, та по штатному яке у вас сьогодні виділяйте окремою графою "донарахування до 3200", приймайте бюджет, при помісячному розподілі більше кидайте на 1 квартал, якщо потрібно потім перерахуєте, внесете зміни по сесії,якщо не буде хватати коштів пишіть листи на РФУ. Ми ж не знаємо яка у вас там ситуація
Вадим
13.12.2016
Ось доволі цікава аналітична стаття по темі.Читайте

http://uainfo.org/blognews/1481272141-vcya-pravda-o-sensatsionnom-povyshenii-minimalnoy-zarplaty.html
Коля
13.12.2016
З усієї статті цей абзац, мабуть, найсмішніший: „Стверджуємо, що в даних умовах таке підвищення заробітної плати не викличе зростання цін на споживчі товари та послуги, - переконаний Міністр соціальної політики".

Ольга
14.12.2016
Складається таке враження що міністр не вміє рахувати оклади за ЄТС де він взяв 8 -й розряд 3950 грн. при розрахунку на 1600 *1,64(коефіціент)=2624
14 розряд 1600*2,42= =3872 а не так як каже міністр 5260. Хочеться спитати це що окозамилювання, чи нам не ту тарифну сітку пропонують?
Тетяна
14.12.2016
Не треба пане міністре бити себе в груди ,що ви герої і підвищили зарплату і пенсію . Поверніть долар до 8,20 і не треба підвищувати зарплати і пенсії. В 2010 році в мене була пенсія 240 доларів , а зараз вимушена іти і працювати , і що вийшло заробітна плата + пенсія складає 140 доларів. Дякувати владі що скоро вимушені будемо жебракувати.
Олександр Тетяна
14.12.2016
Ви, звичайно, праві, але ж у них є обгунтування - війна. А те, що лише США виділили нам для військових потреб (наголошую: лише США і лише для військових потреб) біля 500 млн. і заклали на 2017 рік 350млн - про це тиша. А допомога від інших країн, сотні грантів, волонтерські кошти, які надходили на численні "реформи" просто десь зникають. Вибачте, можливо я скажу страшну річ, але на місці європейців я б вже не давав коштів в це корупційне болото. Шкода тільки, що українці заплатили занадто високу ціну за свої європейські прагнення... А щодо держслужбовців...вибачте, але вже навіть людям, які не мають відношення до державної служби, зрозуміло що це одна із самих провальних реформ, наскільки бездарного втілення нового закону навіть песимісти не могли уявити.
володимир
29.12.2016
легко говорити про 100 відсоткову оплату праці а хто виживає на 50 і 75 процентів якщо ти невгодив керівникові закладу що добивався своїх прав
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн