Андрій Рева: У разі запровадження електронних трудових договорів Уряд захистить права працюючих людей і протистоятиме тіньовій зайнятості

Абсолютно нову норму для України: обов’язкову електронну реєстрацію всіх трудових договорів Міністр соціальної політики України Андрій Рева пропонує внести в новий Закон про зайнятість.


„Роботодавець буде зобов’язаний інформацію про працівника вносити в спеціальний реєстр. Це буде живий реєстр працюючих людей, - пояснює  Міністр соціальної політики. - Більше того, трудовий договір вважатиметься НЕ укладеним, якщо він НЕ зареєстрований електронно. Адже чимало людей потерпають від того, що працюють, але не мають при цьому соціальних гарантій, бо ніде офіційно не зареєстровані. Таким чином, якщо нам вдасться ввести електронну реєстрацію трудових договорів, то ми не  лише посилимо контроль, а й відповідальність перед працюючими людьми”.

Міністр вважає, що цей  трудовий договір можна буде накладати на систему персоніфікованого обліку Пенсійного Фонду, відслідковуючи стан виплат  зарплат, і те,  як сплачуються внески. Окрім того, цей, так званий,  живий реєстр  показуватиме й  кількість працюючих людей.

У разі припинення дії договору працівника  з роботодавцем, оформляється інший.

„Запровадження електронних трудових договорів, не лише дасть  можливість якісно  захистити трудові права громадян, а й успішно долати тіньову зайнятість”, - переконаний Андрій Рева.    

До речі, на даний момент  в Україні зафіксовано шість випадків штрафів роботодавців  за не укладений трудовий договір у максимальному  розмірі.  Це – десятикратний розмір мінімальної заробітної плати.

www.msp.gov.ua

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (6)
Бухгалтер
10.04.2017
Красно дякуємо!!!! " ...Міністр вважає, що цей трудовий договір можна буде накладати на систему персоніфікованого обліку Пенсійного Фонду..." знову на бухгалтерів ПОКЛАСТИ....
Може Ви потурбуєтесь(Андрій Рева) ще про належну оплату цих самих бухгалтерів, при такій до нас Довірі і відповідно ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ????

Рая Бухгалтер
10.04.2017
та вони звихнулись, здається що далі вже нема куди, а всерівно якийсь бред придумують. Нема міцного фундаменту ніде, абсолютно, ні грошей, ні зарплат, корупція! Все що не придумують - все до лампочки! Не буде кого займати,безвіз є, всі на захід тепер будуть тікати!
Нюша
10.04.2017
Знову їхнім салом по нашим губам... Прожектёры хреновы!
Коля
10.04.2017
І усе це електронне обладнання куплене за кордоном за запозичені за тим же кордоном гроші , або отримане з-за кордону у кредит, або в обмін на сировину, бо в нас не спроможні його виготовити. Практично це означає повну залежність України від поставок електронного обладнання та комплектуючих з-за кордону, і у разі припинення поставок країну очікує просто колапс.
паовподр
11.04.2017
Пряма мова ---До речі, на даний момент в Україні зафіксовано шість випадків штрафів роботодавців за не укладений трудовий договір у максимальному розмірі. Це – десятикратний розмір мінімальної заробітної плати._____Ха-ха тричі. Якщо по всій Україні твориться безлад, роботодавці нахабніють, а у них лише шість випадків!!!! ШАНОВНІ ЦЕ НОВА ДУРНЯ!!!!

Коля
11.04.2017
Замість ВМС - командуючі ВМС, замість послуг - центри обслуговування , ну а замість праці - віртуальні трудові договори та інспектори праці.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі