Інформація по темі "" | Публікації по тегу
14.12.15
12832 3
Друкувати
Обране

Бюджетникам дозволять установлювати доплати за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників

Розроблено проект урядової постанови, яка має внести зміни до постанови КМУ «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» від 01.03.2014 р. № 65 (далі — Постанова № 65). Розробником виступає МОН.

Зокрема, передбачається вилучити п. 12 Заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади й інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету, затверджених Постановою № 65.

Останній зобов’язує бюджетників тимчасово припинити встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників (окрім лікарів, фахівців із базовою та неповною вищою медичною освітою і професіоналів із вищою немедичною освітою та наукових працівників, що допущенні до медичної діяльності, молодших медичних сестер, соціальних робітників, вихователів, помічників вихователів, учителів, майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-технічних і вищих навчальних закладів, а також працівників вищих навчальних закладів, переміщених із району проведення антитерористичної операції).

Хоча нещодавно Мінфін у листі від 10.11.2015 р. № 31-07010-07-10/34573 не підтримав надання дозволу на можливість здійснювати доплати працівникам за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників, зокрема кухарям, прибиральникам, сторожам, бібліотекарям.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
3
Коля
24.12.2015
Головбухи управлінь освіти щомісяця офіційно отримують премії, що у 4-5 разів (!) перевищують їх посадовий оклад.
коля
01.01.2016
Простим спеціалістам раджу: "Подивіться у штатні розписи і ви побачите, що ваш головбух для простих спеціалістів замовляє і отримує в казначействі 50-відсоткову надбавку, а вам дає лише по 20 відсотків. Решту 30 відсотків (а це з кожного спеціаліста) головбух привласнює собі, і отримує її у вигляді вищевказаних премій. Трохи від цих грошей перепадає заступникам."
Игорь
21.01.2016
Коля троль. Сначала поработай главбухом, потяни эту лямку хотя бы с год! Тогда заберешь свои слова назад. Легко умничать за спиной главбуха.Работа главбуха отнимает очень много нервов времени и здоровья. В итоге этих денег не хватит даже на лекарства. Не смог добиться карьерного роста в бюджетной сфере - попробуй себя в бизнесе! И помни что зависть - один из главных человеческих пороков.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі