Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.01.17
5249 0
Друкувати
Обране

Чи може жінка – державний службовець, яка має дитину інваліда, працювати неповний робочий час?

Згiдно зi ст. 56 Кодексу законів про працю України, на прохання вагiтної жiнки, жiнки, яка має дитину вiком до 14 рокiв або дитину-iнвалiда, в тому числi таку, що перебуває пiд її опiкуванням, або жiнки, яка доглядає за хворим членом сiм'ї вiдповiдно до медичного висновку, роботодавець зобов'язаний установлювати їй неповний робочий день або неповний робочий тиждень.


 Оплата працi в такому разi провадиться пропорцiйно до вiдпрацьованого часу або залежно вiд виробiтку.

Відповідно до п.3 ст.56 Закону України «Про державну службу» за згодою керiвника державної служби для державного службовця може встановлюватися неповний робочий день або неповний робочий тиждень. На прохання вагiтної жiнки, одинокого державного службовця, який має дитину вiком до 14 рокiв або дитину-iнвалiда, у тому числi яка перебуває пiд його опiкою, або який доглядає за хворим членом сiм’ї вiдповiдно до медичного висновку, керiвник державної установи зобов’язаний установити для них неповний робочий день або неповний робочий тиждень. Оплата працi в такому разi здiйснюється пропорцiйно вiдпрацьованому часу.

Відповідь надала начальник відділу з питань додержання законодавства про працю,

зайнятість та інших нормативно – правових актів

Управління Держпраці в області Ганна Масловська.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн