Інформація по темі "" | Публікації по тегу
02.03.15
1475 0
Друкувати
Обране

Ігор Уманський: "Фонд заробітної плати в бюджетній сфері не буде скорочуватися в цьому році"

Під час прямого ефіру на ТРК «Україна» Перший заступник Міністра фінансів Ігор Уманський розповів про те, чому умови, на яких Україна домовилася із МВФ, є вигідними для держави.

«Наприклад, була вимога зберегти фонд заробітної плати  в бюджетній сфері на 5 млрд. грн. Ми домовилися, що ми фонд заробітної плати не міняємо в цьому році. Були вимоги скоротити на 11 млрд. грн. видатки з держбюджету на інвестиційні потреби. Ми зберігаємо їх на діючому рівні. Логіка наша була дуже проста – якщо не буде купівельної спроможності, не буде можливості у людей купувати ті ж продукти, ті ж послуги, то не буде можливості для росту економіки», - пояснив Ігор Уманський.

Крім того, він зазначив, що початковою вимогою підвищення тарифів було встановлення їх на одному рівні для всіх категорій споживачів, і тарифи мали б ґрунтуватися на імпортній ціні на газ.

«В середньому, якщо ми візьмемо 300 дол. за 1000 куб.м., переведемо в гривню, ми отримуємо той рівень ціни, який мав би бути. Нам вдалося на значно нижчому рівні ціни домовитися з Міжнародним валютним фондом, і я сподіваюся, що в найближчий час відповідні рішення будуть прийняті і Урядом, і регулятором», - повідомив заступник Міністра фінансів України.

За матеріалами ПРЕС-СЛУЖБИ МІНІСТЕРСТВА ФІНАНСІВ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі