Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.08.21
15942 7
Друкувати
Обране

Індексація & Ко: що не буде враховуватися до мінзарплати за ухваленим законопроєктом

Світлана Замазій
Світлана Замазій шеф-редактор порталу buhgalter.com.ua
Ще в квітні на сайті Профспілок з’явився текст проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оплати праці» від Мінекономіки щодо змін до КЗпП та Закону про оплату праці для вдосконалення визначення розміру мінімальної заробітної плати та приведення його у відповідність до Конвенції МОП № 131.


І ось, 18 серпня на засіданні КМУ цей законопроектбуло ухвалено. Які ж  нововведення він нам принесе? Про це – далі. 

Мінзарплата та виплати, які у ній «не сидять» 

Епопея щодо включення / не включення індексації до складу МЗП триває вже не один рік. А розпочалося все з 01.01.2017 р. Саме тоді було введено в дію правило, встановлене ст. 31 Закону про оплату праці: якщо зарплата працівника за виконану норму праці менше мінзарплати, то її слід «дотягнути» до «мінімалки». При цьому ч. 2 ст. 31 цього Закону було встановлено вичерпний перелік виплат, які не враховуються при визначенні розміру зарплати працівника для забезпечення її мінімального розміру. Місця для індексації в ньому не знайшлося. Тому, скориставшись цим, фахівці «працеоплатного» відомства протягом тривалого часу зазначали, що суму індексації слід включати до МЗП. Останній лист з таким висновком був виданий 07.02.2018 р. за №  5/0/66-18. Потім його неодноразово цитували фахівці Держпраці у своїх роз’ясненнях.

Це ситуація на сьогодні.

Але вона зміниться з 01.01.2022 р. Саме з цієї дати запрацюють зміни, запроваджені ухваленим 18.08.2021 р. Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оплати праці» після його підписання Президентом.

Про що власне мова? А про те, що цим Законом викладено у новій редакції частину 2 славнозвісної ст. 31 Закону про оплату праці, де перелічені виплати, які не враховуються при визначенні розміру зарплати працівника для забезпечення її мінімального розміру. Порівняйте самі що в ній зафіксовано зараз та що запрацює з наступного року: 

Норми ч. 2 ст. 31 Закону про оплату праці

Діючі

З 01.01.2022 р.

При обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються:

- доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров'я;

- за роботу в нічний та надурочний час, роз'їзний характер робіт,

- премії до святкових і ювілейних дат

 

При обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються:

-  суми, на які підвищується оплата праці відповідно до ст. 100 КЗпП  – незалежно від способу встановлення такого підвищення (доплата, надбавка, підвищення окладу тощо);

доплати за суміщення професій (посад), виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника,

- суми підвищення оплати праці за роботу в нічний час, роз’їзний характер робіт;

- оплата роботи в надурочний час;

оплата за залучення до роботи у вихідні, святкові і неробочі дні;

- премії до святкових і ювілейних дат;

сума індексації заробітної плати;

сума компенсації втрати частини доходів у зв’язку з порушенням строків виплати заробітної плати

Як бачимо, в ст. 31 Закону про оплату праці з'являться нові складові, які не враховуються у «мінімалку». І серед них сума індексації заробітної плати (нарешті).

До речі, як зараз, так і з набуттям чинності нового Закону, не слід включати до суми зарплати для порівняння її з МЗП виплати, не пов’язані з виконанням норми праці (норми часу), зокрема: матдопомогу, оплату простою, відпускні (компенсації за невикористану відпустку), виплати виходячи з середньої зарплати за два місяці, а також лікарняні та декретні, оплату вимушеного прогулу, оплату працівникам-донорам днів огляду, здавання крові та відпочинку, винагороду за ЦПД. 

Зміни щодо оплати праці на окремих видах робіт 

Також у новій редакції буде викладено ст. 100 «Оплата праці на важких роботах, на роботах із шкідливими і небезпечними умовами праці, на роботах з особливими природними географічними і геологічними умовами та умовами підвищеного ризику для здоров'я» КЗпП. І назва в неї буде інша – «Оплата праці на окремих видах робіт».

Наразі ст. 100 КЗпП передбачено, що на важких роботах, на роботах із шкідливими і небезпечними умовами праці, на роботах з особливими природними, географічними і геологічними умовами та умовами підвищеного ризику для здоров’я встановлюється підвищена оплата праці. Перелік цих робіт визначається Кабінетом Міністрів України.

Але й досі Кабмін не затвердив такий єдиний перелік. І, як зазначено у Пояснювальній записці до проекту Закону, підвищена оплата праці за роботу із шкідливими умовами праці у теперішній час встановлюється за рахунок власних коштів підприємств на підставі ст. 7 Закону України «Про охорону праці».

Враховуючи відсутність переліку робіт, на яких встановлюється підвищена оплата праці, та сталу практику визначення такого переліку на рівні угод та колективних договорів, законодавці вважають за доцільне перейти від державного до договірного регулювання в питанні встановлення підвищеної оплати праці на важких роботах, на роботах із шкідливими умовами праці.

Тож, змінами врегульовується питання щодо визначення на рівні угод та колективних договорів переліку важких робіт та робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці та умовах підвищеного ризику для життя та здоров’я, які передбачають оплату в підвищеному розмірі.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(7)
!!
19.08.2021

Запитання. Ось цей абзац з постанови залишили?У разі коли індекс споживчих цін для проведення індексації, розрахований наростаючим підсумком, перевищив 10 відсотків, Кабінет Міністрів України приймає рішення про підвищення тарифних ставок (окладів) працівникам бюджетної сфери, органам державної влади, місцевого самоврядування, прокуратури та інших органів з урахуванням суми індексації, яка складається на момент підвищення.(У держслужбовців індекс споживчих цін для проведення індексації, розрахований наростаючим підсумком, складає з липня 2021 року 11,1%.)ндекс споживчих цін для проведення індексації, розрахований наростаючим підсумком, перевищив 10 відсотків,
Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-vidnosini/indeksatsiya-i-ko-shcho-ne-bude-vrahovuvatisya-do-minzarplati-za/
Тетяна !!
25.08.2021
Законопроєкт стосується змін до Закону про оплату праці. Планується, що ці зміни запроцюють з 1 січня 2022 року. Постанова 1078 наразі дійсна та в ней є такий абзац. Мабуть він залишиться і після 1 січня 2022 року. Для держслужбовців, у яких базовий місяць січень 2020 року ІСЦ нарастаючим підсумком склада 11,1 %. Чому це положення не виконує КМУ - питання риторичне......
Оля
25.08.2021
У прокурорів з окладом (+-) 46080 грн ( без вислуги) теж є індексація, я не розую, Люди отримуть зарплату 100 тис. в місяць. Яка може бути індексація?
Енгрібьорд Оля
27.08.2021
Індексація взагалі абсурдна річ. Не намагайтесь знайти в ній якийсь соціально-справедливий сенс. Цей механізм, так би мовити - "милиці". Оклади потрібно вчасно переглядати, а не індексацією займатися.
Наталя
28.08.2021
"І ось, 18 серпня на засіданні КМУ цей законопроектбуло ухвалено."Відколи закони ухвалює КМУ,а не Верховна Рада?
Наталя Наталя
28.08.2021
"запроваджені ухваленим 18.08.2021 р. Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оплати праці»" це вже закон чи ще законопроект?


Олена Наталя
28.08.2021
ще не закон. Ще буде проходження ВРУ та пiдпис Президентd
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн