Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.09.14
1812 0
Друкувати
Обране

Інструкція про порядок санаторно-курортного забезпечення у Збройних Силах: нова редакція

Порядок санаторно-курортного забезпечення у Збройних Силах буде регулюватися оновленою Інструкцією.

Згідно з оновленою редакцією Інструкції в санаторно-курортні заклади Збройних Сил більше не будуть направлятися звільнені працівники профспілкових органів у порядку, визначеному галузевою угодою між Міністерством оборони та Центральним комітетом Всеукраїнської профспілки працівників Збройних Сил.

Тепер при надходженні черги особи, яка перебуває на обліку для отримання санаторно-курортної путівки, санаторно-курортна відбіркова комісія (далі — СКВК) військової частини, установи, закладу, військового комісаріату буде направляти їй повідомлення, за яким вона або уповноважена нею особа (для інвалідів I групи) повинна одержати путівку протягом трьох робочих днів.

Начальники медичних служб командувань видів Збройних Сил, начальники військово-медичних клінічних центрів Збройних Сил, голови СКВК військових комісаріатів щороку до 15 січня повинні подавати інформацію до Військово-медичного департаменту Міноборони про використання санаторно-курортних путівок у підпорядкованих підрозділах за минулий рік.

Відтепер для отримання путівки військовослужбовці та члени їх сімей повинні подати документи, що підтверджують розмір середньомісячного сукупного доходу сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

Змінено порядок розрахунків за санаторно-курортні путівки. Так, уточнено, що за рахунок коштів, виділених з дербюджету, санаторно-курортними путівками до санаторіїв забезпечуються військовослужбовці (з оплатою 25% іх вартості) та члени їх сімей (з оплатою 50 % їх вартості) у разі, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу.

Такі зміни внесені наказом Міноборони України від 30.08.2014 р. № 490, який набере чинності з дня офіційного опублікування. Готується до опублікування в «ОВУ» № 72 від 16.09.2014 р. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі