Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.09.14
1763 0
Друкувати
Обране

Кого відпустять у відрядження за кордон: зміни від Кабміну

Кабмін дещо розширив перелік держслужбовців, які можуть відправлятися у відрядження за кордон тільки відповідно до прийнятого рішення.

Встановлено, що рішення про службове відрядження за кордон прийматиметься щодо:

— Першого віце-прем’єр-міністра України, віце-прем’єр-міністрів України, Міністра КМУ — Прем’єр-міністром України;

— міністрів та їх заступників, керівників інших центральних органів виконавчої влади та їх заступників, Голови, першого заступника, заступників та державних уповноважених Антимонопольного комітету України, Голови Ради міністрів АР Крим та його заступників, голів обласних, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій та їх заступників — Першим віце-прем’єр-міністром України, а також віце-прем’єр-міністрами України згідно з розподілом функціональних повноважень;

— працівників Секретаріату КМУ — Міністром КМУ, а в разі його відсутності — першим заступником Міністра КМУ;

— голів районних держадміністрацій та їх заступників, керівників інших місцевих органів виконавчої влади та їх заступників — керівником органу виконавчої влади вищого рівня, а в разі його відсутності — першим заступником керівника органу виконавчої влади вищого рівня.

Такі зміни внесені постановою КМУ від 10.09.2014 р. № 426 до постанови від 11.12.1992 р. № 698 «Про вдосконалення порядку здійснення службових відряджень за кордон».

Постанова № 426 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі