Нашi сайти:

Мінфін: про скорочення на 3% чисельності працівників бюджетних установ

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України отримала відповідь від Міністерства фінансів України на запит щодо скорочення на 3% чисельності працівників бюджетних установ.


У листі зазначено, що відповідно до законодавства про освіту штатні розписи державних і комунальних загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від підпорядкування і типів встановлюються на підставі типових штатних нормативів.

Типові штатні нормативи навчальних закладів формуються з урахуванням контингенту учнів, кількості класів, режиму роботи тощо. Штатні розписи розробляються та затверджуються у межах фонду оплати праці. Повноваження місцевих державних адміністрацій, включаючи повноваження у галузі зайнятості населення, визначені Законом України «Про місцеві державні адміністрації».

Питання щодо скорочення чисельності працівників бюджетних установ має вирішуватися з урахуванням вимог чинного законодавства. На даний час рішення щодо скорочення на 3% чисельності працівників бюджетних установ Урядом  не прийнято.

З текстом листа можна ознайомитися тут.Лист Мінфін Щодо скорочення працівників 

Прес-служба КМОППОіНУ

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі