Інформація по темі "" | Публікації по тегу
28.01.26
206 0
Друкувати
Обране

Мінмолодьспорт упорядкував умови оплати праці працівників центрів фізичного здоров’я населення

Мінмолодьспорт упорядкував умови оплати праці працівників центрів фізичного здоров’я населення

Міністерство молоді та спорту України наказом від 8 січня 2026 року № 107 затвердило нові умови оплати праці працівників центрів фізичного здоров’я населення. Документ зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23 січня 2026 року за № 108/45502.

Наказ прийнято на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 та з метою впорядкування оплати праці працівників установ бюджетної сфери у галузі фізичної культури і спорту.

Що затверджено наказом

Наказом № 107 затверджено:

  • розміри тарифних розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників центрів фізичного здоров’я населення;
  • схеми тарифних розрядів посад керівних працівників, професіоналів і фахівців;
  • схеми тарифних розрядів посад інших керівників структурних підрозділів, фахівців, технічних службовців і робітників.

Посадові оклади визначаються шляхом множення посадового окладу працівника 1 тарифного розряду на відповідний тарифний коефіцієнт Єдиної тарифної сітки.

Повноваження керівників центрів

Керівникам центрів фізичного здоров’я населення надано право в межах затвердженого фонду оплати праці:

  • установлювати конкретні розміри посадових окладів;
  • визначати знижені оклади для заступників керівників, головних бухгалтерів і помічників керівників;
  • установлювати надбавки за високі досягнення у праці, складність і напруженість роботи — до 50 % посадового окладу;
  • надавати надбавки за почесні та спортивні звання, знання іноземних мов;
  • установлювати доплати за суміщення посад, роботу в нічний час, наукові ступені, використання дезінфікувальних засобів;
  • надавати матеріальну допомогу, у тому числі на оздоровлення, у розмірі не більше одного посадового окладу на рік;
  • затверджувати порядок і розміри преміювання працівників.

Гарантії для працівників

У разі якщо внаслідок застосування нового наказу в окремих працівників зменшується розмір заробітної плати (без урахування премій), їм виплачується різниця між попереднім і новим розміром заробітної плати.

Втратили чинність попередні накази

Наказом № 107 визнано такими, що втратили чинність:

  • наказ Мінсім’ямолодьспорту від 21.03.2006 № 894;
  • наказ Мінмолодьспорту від 17.04.2025 № 2313.

Коли застосовуються нові правила

Наказ Мінмолодьспорту № 107 набирає чинності з дня його офіційного опублікування. (станов на 27.01.2026 р. наказ не опубліковано)

Матеріал підготовлено на підставі наказу Міністерства молоді та спорту України від 08.01.2026 № 107

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
99
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×