UA | RU

Мінюст: про працевлаштування державних нотаріусів, які залишили території АТО

Мінюст відповів на запит щодо необхідності запровадження механізму працевлаштування нотаріусів, що були вимушені залишити території, на яких проводиться АТО.


Держорган зазначив, що в Мінюсті було створено пряму телефонну лінію для працівників територіальних органів юстиції та, зокрема, нотаріусів (тел. 486-71-56), які здійснювали діяльність на території тимчасово окупованої території АР Крим та в межах території проведення АТО, метою якої є інформаційне забезпечення та координування зазначених осіб, серед іншого з питань зміни місця здійснення професійної діяльності.

Крім того, у зв'язку із ситуацією, що склалась на території проведення АТО, з метою недопущення порушень законних прав та інтересів громадян України листом Мінюсту  від 17.07.2014 р. № 13.1-32/356 було надано доручення головним управлінням юстиції сприяти в призначенні на вакантні посади державних нотаріусів особам, які займають такі посади на вказаній території та не мають можливості з об'єктивних причин належним чином оформити припинення своїх трудових відносин з відповідним головним управлінням юстиції.

Станом на 18 вересня 2014 року Мінюстом у стислі строки задоволено усі звернення нотаріусів, які здійснювали професійну діяльність в межах зони проведення АТО, щодо видачі повторних свідоцтв про право на зайняття нотаріальною діяльністю у зв'язку з об'єктивними причинами втрати первинних документів.

Такі роз’яснення надав Мінюст в листі від 26.09.2014 р. № 15837-0-33-14/13.

   

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі