Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.02.15
1539 0
Друкувати
Обране

Мобілізованим, які продовжили службу за контрактом, буде збережено середній заробіток та місце роботи

Законодавці внесли зміни до КЗпП України, а саме до ст. 119 «Гарантії для працівників на час виконання державних або громадських обов'язків».

Змінами встановлено, що за працівниками, які були призвані під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом, зберігаються місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності, більше ніж на один рік.

Вказані зміни внесені Законом України від 15.01.2015 р. № 116-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби та питань соціального захисту громадян України, які проходять військову службу під час особливого періоду», який набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі