UA | RU

МОЗ: про працевлаштування медпрацівників, переміщених із зони АТО

МОЗ та Мінсоцполітики звертають увагу керівників органів державної служби зайнятості, структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій, закладів сфери охорони здоров’я на необхідність здійснення невідкладних та скоординованих дій для забезпечення працевлаштування лікарів та інших медичних працівників, які переселилися із зони проведення АТО, звертаються у пошуках роботи та не мають можливості надати відповідні документи для оформлення трудових відносин (картку платника податків, трудову книжку, диплом про освіту, медичну книжку, посвідчення щодо наявності кваліфікаційної категорії, сертифікат лікаря-спеціаліста та інші).


Зокрема, спільним листом Міністерства соціальної політики України та Міністерства охорониздоров’я України від 30.09.2014 р. №11143/0/14-14/026,№11.02-13/23/28325 рекомендовано:

- структурним підрозділам з питань охорони здоров'я обласних (міських, районних у містах,районних) державних адміністрацій сприяти у працевлаштуванні громадян, переміщених із зонипроведення АТО.

- керівникам закладів охорони здоров'я здійснювати прийом на роботу громадян, переміщених іззони проведення АТО, при їх безпосередньому зверненні або за направленням центру зайнятості заумови наявності документів, необхідних для працевлаштування. У разі відсутності окремих документів– надання інформації щодо включення особи до Автоматизованої бази даних.

Для отримання, у разі потреби, з Автоматизованої бази даних відомостей про особу тапідтвердження факту її роботи у закладах охорони здоров'я скеровувати громадян, переміщених іззони проведення АТО до Міністерства охорони здоров'я.

Нагадаємо, Автоматизована база даних медичних, фармацевтичних та науково-педагогічнихпрацівників – єдина галузева база обліку керівників, професіоналів, фахівців за напрямом«Медицина» і «Фармація», які працюють в органах управління та закладах, підприємствах, установахохорони здоров'я сфери управління МОЗ України, що містить інформацію щодо паспортних данихпрацівників закладів охорони здоров’я, посад, які вони обіймають, наявності відповідної освіти,атестації за певною спеціальністю (спеціальностями) та інше.

МОЗ України має право видавати працівникам закладів охорони здоров’я та освіти довідкищодо включення їх до Автоматизованої бази даних. Для отримання зазначеної інформації особі, що їїпотребує, необхідно звернутися з відповідною заявою до державного підприємства «Укрмедреєстр» за адресою: місто Київ, вул. Грушевського, 7 та пред’явити документ, що засвідчує особу. Телефон для довідок 044-227-41-75.

За матеріалами ПРЕС-СЛУЖБИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі