На який строк бюджетні підприємства можуть відправляти працівників у відрядження для участі в АТО?

Кабмін змінив строк на який бюджетні підприємства можуть відряджати працівників у відрядження для участі в АТО.


Так, встановлено, що строк відрядження військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та працівників, які направляються починаючи з 14 квітня 2014 року в межах України для участі в антитерористичних операціях, здійснення заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, не повинен перевищувати період проведення таких заходів.

Такі зміни внесені постановою КМУ від 20.08.2014 р. № 366 до п. 6 своєї постанови від 02.02.2011 р. № 98 «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів».

Нагадаємо, що раніше на вказаних вище осіб розповсюджувався загальний для держслужбовців строк відрядження — не більше 30 календарних днів.

Постанова № 366 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі