На який строк бюджетні підприємства можуть відправляти працівників у відрядження для участі в АТО?

Кабмін змінив строк на який бюджетні підприємства можуть відряджати працівників у відрядження для участі в АТО.


Так, встановлено, що строк відрядження військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та працівників, які направляються починаючи з 14 квітня 2014 року в межах України для участі в антитерористичних операціях, здійснення заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, не повинен перевищувати період проведення таких заходів.

Такі зміни внесені постановою КМУ від 20.08.2014 р. № 366 до п. 6 своєї постанови від 02.02.2011 р. № 98 «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів».

Нагадаємо, що раніше на вказаних вище осіб розповсюджувався загальний для держслужбовців строк відрядження — не більше 30 календарних днів.

Постанова № 366 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі