Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.03.23
3208 1
Друкувати
Обране

Невідпрацьовані дні у розрахунку лікарняних

Після припинення режиму дистанційної роботи працівник не вийшов на роботу та не виходив два місяці на зв’язок, у зв’язку з чим роботодавець в табелі обліку робочого часу відмічав працівника, як відсутнього на робочому місці з невідомих причин. Після фактичного виходу на роботу цей працівник пішов на лікарняний. Чи виключаються з розрахункового періоду при обчисленні лікарняного дні не відпрацьовані працівником з невідомих причин?

Із розрахункового періоду, при розрахунку середньоденної заробітної плати, виключаються календарні дні, не відпрацьовані з поважних причин, виключно зазначені у статті 3 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою КМУ від 26.09.2001 р. № 1266 (в редакції постанови КМУ від 26.06.2015 р. № 439), а саме: тимчасова непрацездатність, відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами, відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та шестирічного віку за медичним висновком, відпустка без збереження заробітної плати.

Південно-Східне міжрегіональне управління Держпраці

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Ольга
29.03.2023
А призупинення трудового договору забули
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі