Нашi сайти:

Оплачуємо санаторно-курортне лікування в МВС за оновленим порядком

МВС привело в відповідність з діючим законодавством Порядок оплати санаторно-курортного лікування та відпочинку в Міністерстві внутрішніх справ України.


Перш за все МВС розширив перелік осіб, з числа осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, які мають право на безкоштовне санаторно-курортне лікування.

До таких осіб будуть також включатися:

— особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною (щорічно);

— інваліди з числа осіб рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ, військовослужбовців Національної гвардії України, звільнених на пенсію у зв'язку із захворюванням, отриманим у період проходження військової служби, служби в органах внутрішніх справ, та інших інвалідів, які отримують пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (відповідно до законодавства);

— діти-інваліди, діти з багатодітних сімей та діти, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, та інші діти (відповідно до законодавства).

Також уточнено, що кількість пільгових санаторно-курортних путівок буде визначатися планом розподілу санаторно-курортних путівок у МРЦ та ЛВЛ МВС України щоквартально у межах видатків загального фонду державного бюджету, передбачених на зазначені цілі на відповідний рік.

У тексті Порядку слова «внутрішніх військ МВС» замінено словами «Національної гвардії».

Такі зміни внесено наказом МСВУ від 15.08.2014 р. № 825, який набере чинності з дня офіційного опублікування. Готується до опублікування в «ОВУ» № 71 від 12.09.2014 р.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі