Інформація по темі "" | Публікації по тегу
28.05.20
8333 0
Друкувати
Обране

Оплата праці, травень, 2020/№ 10 та № 10/1

Сьогодні вийшли чергові номери журналу Оплата праці за травень 2020 р. №10 та спецвипуск № 10/1 до вашої уваги зміст номерів


Лікарняний лист при ізоляції від COVID-19 Більше місяця знадобилося нашим чиновникам для внесення змін до Інструкції № 455*. Ці зміни потрібні були для того, щоб на практиці почали видавати листки непрацездатності для нового особливого страхового випадку — ізоляції від COVID-19. Давайте розглянемо, на що потрібно звернути увагу бухгалтерам при надходженні до них таких листків.

Дистанційне відкриття лікарняного Наказом МОЗ України від 27 квітня 2020 року № 963 внесено зміни до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом МОЗ від 13.11.2001 р. № 455.

Щодо видачі листка непрацездатності застрахованим особам за причиною непрацездатності «ізоляція від СОVID-19» Лист від 13.05.2020 р. № 03.4-26/13138/2-20*

Щодо оплати перших п’яти днів за лікарняними листами «ізоляція від COVID-19» Лист від 15.05.2020 р. № 5183/0/290-20*

Підвищення окладу & переведення: як коригувати зарплату для розрахунку відпускних Сьогодні знову торкнемося відпускної теми. В «ОП», 2020, № 8, с. 18 ми розпочали розмову про те, як провести коригування зарплати для розрахунку відпускних. Тепер розглянемо складнішу ситуацію, коли підвищення посадових окладів (яке є причиною проведення коригування) відбулося до та/або після переведення працівника на іншу посаду. Як розрахувати відпускні у такому разі — читайте далі.

Зменшуємо коефіцієнт коригування при розрахунку середньої зарплати Із наших попередніх статей (див. «ОП», 2020, № 8, с. 18 і с. 11 цього номера) ви вже знаєте, в яких випадках необхідно коригувати заробітну плату для розрахунку відпускних. Але як виконати цю вимогу в період карантину, коли кожна копійка на рахунку? Відповідь проста — зменшити коефіцієнт коригування. Хто може скористатися таким послабленням та як це правильно оформити, розповімо далі.

Виправляємо помилки у формі № 1ДФ Доволі часто на гарячу лінію надходять запитання щодо виправлення помилок у Податковому розрахунку за формою № 1ДФ. І не секрет, що на практиці надання Уточнюючого розрахунку призводить до застосування штрафів. Водночас на період карантину, а саме з 1 березня по 31 травня 2020 року, законодавець вирішив звільнити платників податків від відповідальності за певними порушеннями. Чи застосовна ця норма до Уточнюючого розрахунку? Про це та про інші нюанси виправлення помилок у формі № 1ДФ піде мова в цьому матеріалі.

Заява-розрахунок: подаємо в електронній формі Дедалі все більше паперових документів замінюють їх електронні аналоги, що значно спрощує, покращує та здешевлює документообіг. Уведення карантину сприяло активізації цього процесу. У сьогоднішній статті нагадаємо основні моменти щодо подання заяви-розрахунку на отримання фінансування від ФСС на оплату лікарняних, а також розповімо роботодавцям, які ще не запровадили електронний документообіг з ФСС, як це зробити.

Оплата праці вчителя за заміну уроків Як здійснюється оплата праці вчителя за заміну уроків, яка триває із січня 2020 року дотепер, зокрема й під час карантину?

Надбавки вчителю-дефектологу за проведення занять з учнями інклюзивних класів Чи виплачуються надбавки за вислугу років, за престижність педагогічної праці, доплати за роботу в інклюзивних класах за проведення вчителем-дефектологом корекційно-розвиткових занять з учнями інклюзивних класів?

Атестація педпрацівників в умовах карантину Чи є правомірним зниження тарифного розряду керівнику гуртка закладу позашкільної освіти за результатами атестації в умовах карантину?

Компенсація виплати зарплатних боргів у травні 2020 року Дочекалися. Нарешті, карантинні заходи ослаблено. Підприємства, установи, організації можуть поступово входити у свою звичайну робочу колію. Збільшується оборот, з’являються кошти для ведення та продовження госпдіяльності. Тобто й для виплати всіх боргів, що накопичилися за час карантину. У тому числі й боргів із заробітної плати. І тут головне — не забути про компенсацію такої заборгованості. Коли її проводити та як розрахувати — сьогодні про це нагадаємо.


Прогул під час карантину: звільнити не можна пробачити? Чи має право роботодавець звільнити працівника за прогули через невихід на роботу під час карантину у зв’язку з відсутністю транспортного сполучення?
 
Адаптивний карантин — друга хвиля послаблень Кабмін ухвалив рішення про послаблення карантину (постанова від 20.05.2020 р. № 392).
 
 
Самоізоляція осіб 60+: простій можливий В Україні розпочалося послаблення карантинних обмежень. Але дотримуватися правил безпеки в умовах пандемії COVID-19 все ще необхідно.

Допомога по частковому безробіттю під час карантину: новітні законодавчі зміниКабінет Міністрів ухвалив постанову, якою визначено розмір допомоги по частковому безробіттю на період карантину в розрахунку на кожну годину, на яку працівникові скорочено робочий час. Ця допомога надаватиметься малим і середнім бізнесам на період карантину, а також протягом 30 днів після його завершення. У разі вимушеного скорочення робочих годин для працівників, або так званого часткового безробіття, уряд готовий компенсувати витрати на заробітну плату. Що при цьому треба знати й враховувати роботодавцям? Спробуємо окреслити ці нагальні питання з урахуванням інших законодавчих нововведень останнього часу.

Щорічна додаткова відпустка за держстаж Продовжуємо розмову про відпустки держслужбовців, яку ми розпочали в попередньому номері*. У цій статті розберемо особливості додаткової відпустки за стаж держслужби.

Дистанційна згода на обробку персональних даних Як отримати дистанційну згоду на обробку персональних даних в умовах карантину?

Скорочення штату під час карантину: чи можливе? Чи можна завершувати процедуру звільнення працівника, якщо її розпочато у лютому 2020 року?

Карантинні нюанси кадрової роботи: відкликання з відпустки та медогляд водіїв Чи можна відкликати з відпустки без збереження заробітної плати на період карантину за угодою сторін працівників для виробництва на 1 день?

Дистанційна робота: чи можна відмовити працівникуЧи може роботодавець відмовити працівнику у переході на дистанційну роботу?

Комісія із соцстраху: як організувати роботу під час карантину В установі діє комісія із соцстраху. Але на час карантину члени комісії за основним місцем роботи працюють дистанційно. Працівники установи надають лікарняні листи. Чи може комісія із соцстраху призначати матеріальне забезпечення на дистанційному засіданні (за допомогою додатків-месенджерів) без особистої присутності в офісі?

Порушення карантину: кого карають В Україні нарешті розпочалося послаблення карантинних заходів, запроваджених через коронавірус. Хтось намагався суворо дотримуватись цих правил та боявся драконівського штрафу за їх порушення, тож зараз зітхнув із полегшенням. Хтось дотримувався позиції «Правила створені для того, щоб їх порушувати» і наражав себе на значні штрафи. Тож пропонуємо вам подивитися, чи дійсно ці штрафи такі страшні, чи дійсно штрафували порушників правил карантину і чи можна було їх якось обійти.

Доплата за науковий ступінь кандидата педагогічних наук Як встановити відповідність наукового ступеня кандидата педагогічних наук вчителю англійської мови, якщо захищено дисертацію за спеціальністю «Теорія та методика навчання (російська мова)», та здійснювати доплати за цей науковий ступінь і надбавку за почесне звання «Заслужений вчитель України»?

Строковий договір на час відсутності вчителя Чи є обов’язковим укладення строкового договору на час відсутності вчительки — основної працівниці у зв’язку з її відпусткою, пов’язаною з вагітністю та пологами, а також на час надання їй додаткової відпустки для догляду за дитиною, лише на навчальний рік?

Зниження кваліфікаційного рівня керівника гуртка за результатами атестації Чи правомірним є рішення атестаційної комісії про зниження кваліфікаційного рівня керівника гуртка закладу позашкільної освіти із зниженням тарифного розряду з 12-го до 11-го з вимогою отримання лише ліцензованого сертифіката на 120 годин, зокрема й за власні кошти?

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн