Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
3673 0
Друкувати
Обране

Оплата праці / вересень / 2019 / № 17

Сьогодні вийшов черговий номер журналу Оплата праці за вересень 2019 р. №17, до вашої уваги зміст номеру


Трудові перевірки по-новому: що змінилося? Пристрасті навколо трудових перевірок не втихають й досі. Приводом для хвилювань багатьох роботодавців стало прийняття нового Порядку здійснення державного нагляду і контролю за додержанням законодавства про працю. Тож що змінилося в новому Порядку чи все нове — це добре забуте старе? Давайте розбиратися разом.

Положення про преміювання держслужбовців: нова редакціяМінсоцполітики своїм наказом від 06.05.2019 р. № 683 виклало в новій редакції  Типове положення про преміювання державних службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів)*.

Чергування vs робота у вихідний день: у чому різниця На жаль, поняття «чергування» і «робота у вихідний день» часто плутають. Водночас це абсолютно різні ситуації, які оплачуються по-різному. З роботою у вихідний або святковий день роботодавці стикаються часто, чимало сказано про компенсацію за таку роботу. Тому в сьогоднішній статті зосередимося на чергуванні. Як правильно організувати чергування на підприємстві, в організації, установі, чим повинен займатися працівник, якого залучили до чергування, чи підлягає воно оплаті та як його компенсують? Давайте вивчати!

Час чергування: як облікувати і компесувати Із попередньої статті ви дізналися про різницю між чергуванням і роботою у вихідний/святковий день, кого можна залучити до чергування, які обов’язки виконуватиме працівник при цьому та інші організаційні нюанси. Зараз поговоримо про оплатні наслідки: як правильно облікувати час чергування і компенсувати його.

Премія в розрахунку «середньої» за 2 місяці: згадуємо головні правила При розрахунку середньої зарплати за 2 місяці особливу увагу слід звернути на премії. Адже Порядком № 100 для таких виплат установлений особливий алгоритм включення. Тож як правильно включити до розрахунку середньої зарплати різні премії, розглянемо у нашій статті.

Переведення працівника на іншу постійну нижчеоплачувану роботу Чи потрібно попереджати працівника за 2 місяці при переведенні його на іншу нижчеоплачувану роботу?

«Чорнобильська» додаткова відпустка: усе, що потрібно знати Чорнобильська катастрофа забудеться не скоро. Особливо тими, хто безпосередньо брав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС, і тими, кого свого часу евакуювали із зони безумовного відселення. Адже здоров’ю цих людей була заподіяна значна шкода. Щоб якось її компенсувати, держава надає таким категоріям осіб особливі пільги і компенсації. Серед них — можливість отримати додаткову «чорнобильську» відпустку. Чи усі з чорнобильців мають право на такий «бонус»? Коли і як його правильно надати? Про все це ми розповімо в сьогоднішній статті.

«Відпускна» компенсація: чи утримувати з неї аліменти Працівник звільняється 6 вересня 2019 року. При звільненні йому нарахована грошова компенсація за невикористані дні щорічної відпустки. Чи потрібно утримувати із суми компенсації аліменти?

До трьох & декрет & до трьох: відображаємо в ЄСВ-звіті Працівниця з 12 квітня по 15 серпня 2019 року була на лікарняному у зв’язку з вагітністю та пологами. З 28 серпня 2019 року працівниця повинна була приступити до роботи у зв’язку із закінченням відпустки до 3 років (за першою дитиною). Але на роботу вона виходити не буде, вона написала заяву на надання їй відпустки для догляду за другою дитиною до досягнення нею 3 років. Як у цій ситуації заповнювати таблиці 5 ЄСВ-звіту за серпень 2019 року?

Звільнення у відпустці до 3 років: заповнюємо форму № 1ДФ і ЄСВ-звіт Працівниця звільнилася 16.08.2019 р. за власним бажанням (ст. 38 КЗпП), перебуваючи у відпустці для догляду за дитиною до 3 років. Щорічну відпустку вона відгуляла повністю, тому дохід у звітному кварталі їй не нараховувався. Чи потрібно відображати у формі № 1ДФ за нею інформацію з датою звільнення в графі 7? Як відображається інформація про звільнення працівниці в ЄСВ-звіті?

Кому з бюджетників індексуємо вересневу зарплату У 2019 році підвищувалися оклади у працівників бюджетної сфери, але в різний час. Із сьогоднішньої статті дізнаєтеся, кому з працівників бюджетної сфери у вересні 2019 року потрібно індексувати зарплату.

Індексуємо зарплату за вересень 2019 року На вересневу індексацію впливає індекс споживчих цін за липень 2019 року. Він становив 99,4 %. Якими будуть коефіцієнти і суми поточної індексації зарплати за вересень 2019 року, дізнаєтеся із статті.

Підстави для відмови в оплаті лікарняного

Коефіцієнти для коригування зарплати при виході у відпустку у вересні 2019 року (оклади за ЄТС)

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться