UA | RU

Павло Розенко закликає керівників місцевих органів влади використовувати кошти місцевих бюджетів для уникнення "зрівнялівки" в оплаті праці

Керівники бюджетних установ спільно з представниками органів місцевої влади мають всі можливості для того, щоб забезпечити диференціацію в оплаті праці працівників бюджетних установ. Про це сьогодні на засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення підвищення мінімальної зарплати заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

 

«По ситуації зі «зрівнялівкою». Ми дали всі необхідні механізми для того, щоб це питання на місцях вирішувалось. Кожен керівник бюджетної установи спільно з місцевою владою має можливість це питання вирішити. В тому числі, використавши кошти місцевих бюджетів для встановлення спеціальних надбавок висококваліфікованим працівникам установ», - сказав він.

«Я ще раз звертаюся до органів місцевої влади і наголошую на необхідності використовувати кошти місцевих бюджетів для підтримки фахівців і висококваліфікованих працівників через встановлення їм спеціальних надбавок. Це невеликі кошти», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Як повідомлялося, станом на кінець лютого 2017 року,  доходи до місцевих бюджетів зросли на 70% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

 
Теги:


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (12)
Наталія
01.03.2017
Дякую, Павло Розенко, за підтримку. Сподіваюсь мер Кличко Вас і Нас почує.
оксана
01.03.2017
Вопрос один- Что они там курят?
Наталія оксана
10.03.2017
Я не розумію цього сарказму.Програма підтримки органів державної влади за рахунок місцевих бюджетів була прийнята ще в тому році. В Дніпропетровській області та районах Програми були прийняті скрізь і завдяки цим коштам було компенсовані наші відпустки за власний рахунок, матеріалки надані соцкульпобут, на енергоносіі і т.д.І навіщо так істерити? В наповненні місцевого бюджету ми всі приймаємо участь і працюємо задля розвитку наших громад. В 2000 роках такі Програми діяли, але потім їх закрили, та що я вважаю зараз нам немає чого "корчити з себе кабінетних суперпрофі", тому що наша зарплата в порівнянні із пенсіями це небо і земля, от пенсіонерів мені дуже жаль і в першу чергу нашому Уряду треба подумати про них.
Рита
02.03.2017
Чому Розенко спочатку зробив зрівнялівку, з самого початку було ясно всім,що таке буде,а тепер перекладають все на місцевих керівників.
Семен
02.03.2017
Які кошти, нам виділили таке фінансування, що до кінця року не хватить по 3200, про що мова? Він в якій країні живе?
Маким
02.03.2017
Дуже цікаво
ААА
02.03.2017
Якщо якісь надбавки і будуть,то тільки в межах економії коштів, а не стало кожного місяця! Зараз тарифи піднімуться, і зразу всі ціни зростуть і "грош ціна" буде таким 3200! Але всі політики кричать про покращення рівня життя населення!
555
02.03.2017
ШАНОВНІ СЛУГИ НАРОДУ дайте чіткі вказівки; а не зі слів Розенка підвищення робити прийде перевірка та й скаже- на якій підставі ви підвищили зар.плату; а потім знову буде винуватий тільки бухгалтер тому що; - ваша команда не компетентна спочатку зрівняли всіх підряд а тепер зробіть собі підвищення - ДИБИЛІЗМ.
Лариса
02.03.2017
Павла Розенка чекає безславна доля Сєні. Ідіотизм в головах можновладців досягає апогею. Міністр освіти попіклувалась про підняття заробітної плати освітянам, є наказ зареєтстрований в МІнюсті, на черзі МОЗ. Усі інші..... волаючі хай збільшують собі заробітну плату через доплати, в межах фонду. Виходить людей треба посилати у відпустки за власний рахунок, можуть посидіти на лікарняних, звідкіля ж візьміться ота економія? Може вже фінінспекція закриє очі на те як утворилась економія на благо диференціації в оплаті праці? Ну чому, чому ми маємо таку владу? Бо ми її заслуговуємо.....
Ірина
02.03.2017
Ага, у нас уже не допустили зрівнялівки. І тепер заступник головного бухгалтера отримує аж на 100 гривень більше ніж прибиральниця. Дякую велике.
Сергей
03.03.2017
керівники місцевих органів влади для уникнення "зрівнялівки" в оплаті праці встановили тільки собі надбавки та інші стимулюючі виплати от і вийшло що керівник отримує на багато більше своїх головних спеців , а роботу виконуємо всі однакову.
І чомусь коли один з спеціалістів у відпустці чи на лікарняному то його замінює саме інший спеціаліст , а не керівник.

Людмила
07.03.2017
А як щодо того ,що зарплати за лютий ще не отримали?Дали 450 гривень і все ,а вже 6 березня.Куди іти і до кого звертатися?!!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі