Нашi сайти:
15687 6
Друкувати
Обране

Підрахунок сум індексації та середнього заробітку в іспектора праці та бухгалтера різняться: що далі

Порядок розрахунку індексу споживчих цін (далі - ІСЦ) для нарахування індексації зарплати визначено Порядком проведення індексації грошових доходів населення, затвердженим постановою КМУ від 13.07.2003 р. № 1078 (далі - Порядок індексації). У цьому Порядку індексаціїнаведено і приклади розрахунку ІСЦ, тому, якщо при його розрахунку керуватись Порядком індексації, кінцевий результат буде однаковим.


Постановою КМУ від 08.02.95 р. № 100 затверджено Порядок розрахунку середньої заробітної плати (далі - Порядок). Якщо при розрахунку середньої заробітної плати керуватись даним Порядком, кінцевий результат буде однаковим.

Відповідні тези містить листі Держпраці від 24.01.2018 р. № 503/4/4.3-дп-18.

Схоже мова йде про випадки, коли при обрахунку бухгалтером та інспектором праці суми індексації або середнього заробітку різняться. Держпраці наголошує, що таке неможливо, якщо дотримуватися відповідних норм.

 Проте, приміром, Порядок № 100 не містить норми, яка вказує скільки ж знаків після коми залишати в коефіцієнту коригування середнього заробітку. А про кількість знаків після коми для обчисленого приросту ІСЦ можна дізнатися лише із прикладів до Порядку № 1078.

Водночас Держпраці нагадує: якщо під час проведення інспекційного відвідування буде встановлено порушення Порядку індексації, то у інспектора праці будуть підстави для застосування до юридичної чи фізичної особи - підприємця, які використовують найману працю, штрафу, передбаченого абзацом 4 ч. 2 ст.і 265 КЗпП за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці - у десятикратному розмірі мінімальної зарплати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Згідно з пунктом 29 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою КМУ від 26.04.2017 р. № 295, заходи до притягнення об'єкта відвідування та його посадових осіб до відповідальності за використання праці неоформлених працівників, несвоєчасну та не у повному обсязі виплату заробітної плати, недодержання мінімальних гарантій в оплаті праці вживаються одночасно із внесенням припису незалежно від факту усунення виявлених порушень у ході інспекційного відвідування абоневиїзного інспектування.

За невиконання припису інспектора праці, відповідно до вимог ст. 1886 КУпАП, передбачено накладення штрафу на посадових осіб від 50 до 100 НМДГ (850-1700 грн).

Якщо роботодавець не згодний з рішенням інспектора праці, відповідно до вимог п. 30 Порядку № 295 припис або вимога інспектора праці можуть бути оскаржені у 10-денний строк з дати їх отримання до керівника або заступника керівника відповідного територіального органу Держпраці.

У разі незгоди з рішенням керівника або заступника керівника відповідного територіального органу Держпраці таке рішення може бути оскаржене до керівника або заступника керівника Держпраці.

www.interbuh.com.ua

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (6)
Ірина
27.04.2018
Куди не глянь, - крізь одні штрафи. Таке враження, що ходиш по мінному полю, ще й трактувати одне й теж можна по різному. На біса я пішла вчитись на бухгалтера?!!! Пішла б на вчителя , чи медика. Їхні помилки майже ніхто не помічає...
.....
27.04.2018
ну взагалі весело, від цієї індексації толку немає, бо зп що з нею, що без неї однакова, а штрафи захмарні.... так що, на даний момент, якщо я працівнику (2 тар розряд) не виплатив 2,72 грн, то штраф буде 37 230,00? і де справедливість?
ахахах
27.04.2018
оууу.. я вже не можу, як казав мій друг: "мама, роди меня обратно" і щоб я повторно не пішов на цього бухгалтера)))
Людмила
27.04.2018
Цікаво, коли нспекторам з праці придбають "чорні воронки"?
Тетяна
27.04.2018
Схоже, держпраці працює як автодор: намагається латати дірки в надходженнях до бюджету як дорожники латають ями на дорогах.
Злой Бух
02.05.2018
коли вже наступить "то светлое завтра", коли бухгалтеру в роботі будуть допомогати різні міністерства та департаменти, щоб не було помилок, щоб хотілось працювати та отримувати гідну з/плату за це. Бо помилка бухгалтера завжди боляче б"є по кишені.
Але ні, давайти карати, штрафувати, притягувати, залишилося тільки показово страчувати на площах!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі