Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.03.20
12595 17
Друкувати
Обране

Підтримуйте петицію "Про актуалізацію посадових окладів державних службовців та працівників патронатних служб в державних органах."

На сайті Президента України зареєстрована петиція №22/088612-еп "Про актуалізацію посадових окладів державних службовців та працівників патронатних служб в державних органах."


Текст петиції:

Державою вже багато років застосовується принизлива система оплати праці державних службовців та працівників патронатних служб в державних органах, оплата праці яких залежить від суб’єктивної думки керівника державного органу, тобто містить корупційну складову, або від наявності фінансування видатків на зарплату в бюджеті, які відповідно до закону є захищеними. Так наприклад, відповідно до Постанови КМУ №15 від 18.01.2017, у редакції Постанови КМУ №16 від 15.01.2020, на 2020 рік державою встановлено посадовий оклад спеціаліста державних органів, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, районів у містах, міст обласного значення в сумі 4204 грн. Хіба можна в теперішній час на ці кошти існувати? Це при тому, що мінімальна заробітна плата встановлена законодавством на 1 січня 2020 року становить 4723 грн. Далі посадовий оклад коригується на безліч надбавок суб’єктивного характеру, щоб зарплата держслужбовця не була нижче мінімальної. Це все приводить до того, що в одних оганах або регіонах нараховуються суб’єктивним рішенням керівників премії і надбавки в розмірах 200%-500%, а в інших держслужбовці отримують мінімалку. При цьому, об’єктивні надбавки, які не залежать від волі керівника або наявності фінансування в бюджеті зовсім знівельовані. Така надбавка, наприклад, як за ранг державного службовця (різниця між рангами) становить всього 200 грн., хіба це є стимулюючим фактором для самовдосконалення і бажання кар’єрного зростання? Разом з цим суб’єктивна надбавка за виконання особливо важливої роботи становить від 30500 грн. до 40500 грн., що сприяє тонізації реальних розмірів зарплат та містить корупційну складову.

Держава повинна гарантувати належний об’єктивний розмір зарплати тих, хто на неї працює. Тому є необхідність перегляду системи оплати праці державних службовців та працівників патронатних служб в державних органах. Основною складовою зарплати держслужбовців повинен становити актуальний реалістичний оклад, прив’язаний до мінімальної зарплати, який повинен коригуватися не незначні (до 30% всього) стимулюючі об’єктивні надбавки (за клас, ранг, вислугу, вчене звання, тощо) і не повинно бути надбавок, які не можливо об’єктивно оцінити. Тому вважаю за необхідне перегляд системи оплати праці державних службовців та працівників патронатних служб в державних органах, встановивши посадовий оклад спеціаліста державних органів, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, районів у містах, міст обласного значення в розмірі, кратному 3-х – 5-ти розмірів мінімальної заробітної плати встановленої законодавством на 1 січня кожного року, а загальний розмір надбавок і премій не повинен перевищувати 30% від посадового окладу. Авторитет держави і державної служби залежить від здатності держави гарантувати держслужбовцям певні соціальні стандарти, від цього залежить і рівень компетентності останніх.

Підписати петицію можна за посиланням

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(17)
Ксенія
12.03.2020
А що вже казати Центрам СССДМ, де оклади психологів та бухгалтерів 3826 і не має надбавок за ранг і стаж, а лише доплата до мінімалки...))))
Тетяна
12.03.2020
Та хоча б скасувати надбавки за інтенсивність та особливо важливу роботу (що це взагалі таке потрібно робити інтенсивне і особливо важливе), які встановлюються тим, хто інтенсивно лиже ... і вигрібає фонд оплати праці. А крихти з барського столу - на всіх інших і тих не хватає. Чи багато розуму потрібно зробити оклад+ранг+вислуга+30% премії для усих. Тільки оклад зробити нормальний
Виктор Федорович Тетяна
12.03.2020
Толку з тих надбавок, якщо фонду не вистачає на виплату обов*язкових оклад+ранг+вислуга. Як так область ділить гроші, що їм вистачає на інтенсивку і премії, а в районах нема і на обов*язкові виплати. Точно те, що зі столу впаде, те й лишається. Президент обіцяв боротись з таким явищем, а воно так і залишилось. Хто ближче до корита, то й більше отримує, а іншим мінімалка.
Ірина
12.03.2020
На сьогодняшній день до рівня оплати державних службовців багато запитань. Кожного року міжпосадові коефіцієнти зменшуються! А посадові оклади у спеціалістів в міністерстві значно вищі, ніж у начальника відділу обласної структури, хоча рівень компетенції у спеціаліста міністерства не вищий, а в переважній більшості випадку значно нижче ніж у "обласного" начальника відділу. Кому потрібне підвищення окладів без збільшення фонду оплати праці?!?!?! До рівня компетенції держслужбовців теж багато питань. Із 100 працівників адекватних та відповідальних 20%, решта "никакой смысловой нагрузки не несут". Більшість державних службовців взагалі не зможуть нормально працювати в приватному секторі, бо мають "специфічний" досвід не потрібний в бізнесі. На державну службу треба брати амбітних та ефективних!
Юлія
12.03.2020
Хотілося би ще знати, яку КОРИСНУ роботу виконують держслужбовці, про яких іде мова. Можливо спершу варто переглянути штати, а то бюрократичий апарат в нас ого-го як розрісся, а толку...
Світлана Юлія
16.03.2020
Дякую, нас в районі уже скоротили ( ліквідували відділ економіки + охорона здоров'я в одному) ходжу тепер в центр зайнятості
Похмурий Юлія
16.03.2020
Цілком з Вами згоден! На даний час я сам держслужбовець, (проте не надовго 24.03.2020 року повна ліквідація органу як такого) але також вважаю, що потрібно оптимізувати структури, залишити професійних фахівців, а не так як зараз зробили, що керівник апарату РДА залишив своїх знайомих, друзів не забув і про сраколизів, а фахівців своєї справи на "біржу". В.О. голови РДА при питанні хто буде виконувати роботу відповідає, що будуть робити відписки про відсутність таких чи інших спеціалістів (і це правда, бо залишилось "КОДЛО"). От коли буде навпаки - фахівці на роботі (не думайте, що говорю тільки про себе), "КОДЛО" - додому або на "біржу", тоді і треба однозначно збільшувати ЗП, а дотих пір не варто....
Ірина Юлія
12.03.2020
Так як держава здійснює наглядову і контролюючу функцію, то певна користь є від держслужбовців. Питання втому, що деякі функції "дублються" і робота органу в більшій мірі не досить ефективна. Окремі категорії "перевіряючих" держслужбовців, перед тим як провести перевірку, мають провести колосальну підготовчу роботу, а потім прозвітуватись в різний спосіб (письмово,он-лайн програмний комплекс, соціальні мережі). Отже на перевірку витрачається менше часу, ніж на підготовку і звіти.Тому ефективність низька. Робота державного службовця має бути ефективною для держави, бюджету, пересічного громадянина, бо корисною її бізнес ніколи не визнає.
Андрій
12.03.2020
Стосовно підвищення посадових окладів простим працівникам державних органів проти нічого не маю. А от щодо методу вирішення...Рівень посадових окладів держслужбовцям встановлює Кабінет Міністрів, у Президента такі повноваження відсутні. Тому навіть якщо петиція набере необхідну кількість голосів, то відповідь буде однозначна - це не повноваження Президента, вибачайте...Чи розрахунок на те, що батюшка-царь гримне по столу кулаку і накаже Шмигалю терміново підвищити оклади? Ну-ну... ,думкою багатіють тільки,,,, ну ви в курсі хто.
Олександр Андрій
12.03.2020
Всі ж чудово розуміють у кого сконцентрована вся влада. Для відписки - звичайно може написати що це не його компетенція. Нащо йому проблеми рядових держслужбовців, якщо краще перед пересічними українцями похвалитися скороченням чиновників і зменшенням видатків на них. Це дасть набагато більше дивідендів. Дуже малесенька надія ще є, бо Шмигаль був головою ОДА, тому йому може трохи ближче проблеми держслужбовців. Але ще є монстр з прожирання грошей на себе коханих - мінфін, який обожнює премії й надбавки, але виключно для себе самих, але блокує будь що для працівників держадміністрацій.
Ігор
12.03.2020
Чомусь така питиція не містить фактів систематичного обкрадання державного бюджету з зарплатного фонду керівниками структурних підрозділів в апараті райдержадміністрацій областей України.Такі крадіжки полягають в неправомірному встановленні розмірів посадових окладів для керівників структурних підрозділів в апараті РДА на рівні керівника самостійного структурного підрозділу РДА.Всі посміхаються та жирують ! Держслужбовці зрозуміють прокоментоване. Перегляньте Постанову КМУ № 179 та № 15 і все стане ясно.
Ольга
12.03.2020
Нас сократили в феврале на 50%.Тем кто остались - сказали ждать зарплату в мае. Кредиторку не регистрируют.У меня вопрос как жить март, апрель без гривни? Где государство?
Правда Ольга
13.03.2020
А навіщо государство, для цього прокурор є
Ірина
13.03.2020
Держава - 30 років вважає, що держслужбовці ( прості) це непотрібний баласт, який весь час хоче викинути. Але, якщо наняли на роботу - необхідно платити, або розігнать всих. Вимоги до працівників чи малі. А відношення - принизливе. Це зрозуміють лише ті хто в темі.....
Наталія
14.03.2020
Спочатку на 50% скоротити штат, а тоді про підвищення зарплатні подумати, у зв'язку зі збільшенням об'єму робіт.
Любов
14.03.2020
Не можу ввійти та підтримати петицію. Пише помилка паролю. Але я знаю що все вірно.
Гоша Любов
17.03.2020
А який толк з тих петицій. Вже підтримували петицію про заборону кодування каналів телебачення. Де результат? Так буде і з іншими петиціями.
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн