Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
21083 74
Друкувати
Обране

Підвищення зарплат педпрацівників: експерти розповіли про прийняті урядом зміни

На Урядовому порталі опубліковано постанови, якими передбачено підвищення заробітної плати педагогічним працівникам.


Про основні зміни, передбачені цими нормативно-правовими актами, розповіли експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні (за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та проекту SKL International) Яніна Казюк, координатор з фінансової децентралізації, та Світлана Демиденко, експерт з фінансового моніторингу.

З 1 січня 2018 року розміри посадових окладів (ставки заробітної плати) педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, підвищуються на 10 %.

Передбачається, що за підсумками виконання Державного бюджету України за перше півріччя 2018 року буде розглянуто питання щодо підвищення з 1 вересня 2018 року оплати праці інших категорій педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Детальніше з текстом постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічним працівникам» можна ознайомитися ТУТ

Крім того, збільшується граничний розмір надбавки за престижність з 20% до 30% розміру посадового окладу педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування (зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 № 373). Звертаємо увагу, що дана надбавка не може бути менше 5%.

Розмір надбавки встановлюється керівником закладу (установи) у межах фонду оплати праці.

При цьому, право на встановлення надбавки в розмірі до 30% з 1 січня 2018 року мають керівники закладів загальної середньої освіти, їх заступники, посади яких віднесені до посад педагогічних працівників, вчителі та викладачі закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, які викладають предмети згідно з Державним стандартом загальної середньої освіти.

Надбавка в розмірі не менше 20% з 1 вересня 2018 року встановлюється:

  • керівникам шкіл, в яких апробують державний стандарт початкової освіти відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа” на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 988, їх заступникам, посади яких віднесені до посад педагогічних працівників, вчителям таких шкіл;
  • керівникам шкіл, в яких навчання хоча б в одному з початкових класів здійснюватиметься за державним стандартом початкової освіти в рамках реалізації зазначеної Концепції, їх заступникам, посади яких віднесені до посад педагогічних працівників, вчителям таких класів зазначених шкіл;
  • вчителям української мови і літератури шкіл з навчанням мовами національних меншин.

Ішим педагогічним працівникам надбавка в розмірі до 30%  може бути встановлена з 1 вересня 2018 року.

При цьому, кошти на підвищення заробітної плати педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції, передбачені при її розрахунку на 2018 рік (здійснювався за новою формулою, яка затверджена  постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1088) і враховане в обсягах міжбюджетних трансфертів місцевим бюджетам, що затверджені Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

Також вносяться зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 № 6 «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» в частині розширення напрямків спрямування освітньої субвенції та її залишків коштів, що склались на кінець року.

Отже, кошти освітньої субвенції тепер можна спрямовувати і на оплату праці педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів, а також викладачів, які викладають предмети згідно з Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1392, державних закладів вищої освіти, перелік яких визначено додатком 10 Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» (фінансове забезпечення яких з 1 січня 2018 р. здійснюватиметься з місцевих бюджетів), та комунальних закладів вищої освіти в частині забезпечення видатків на здобуття повної загальної середньої освіти.

Змінами передбачено, що залишки коштів за освітньою субвенцією, які складаються на кінець бюджетного періоду, можуть спрямовуватися на оснащення загальноосвітніх навчальних закладів інтерактивними панелями з вмонтованим комп’ютером, та початкової школи навчальним обладнанням і методичним забезпеченням.

Текст постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 № 23 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» є ТУТ

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (74)
Вадим
29.01.2018
Отже у вчителів будуть свої оклади , відімінні від інших бюджетників і фактично ЄТС померла.
Людмила
29.01.2018
Тепер постає питання - як заокруглювати нові посадові оклади?
Людмила
29.01.2018
Не тільки СВОЇ оклади, а й СВОЇ коефіцієнти з/ти при виході у відпустку
Володимир
29.01.2018
"Експерти" розповіли, але так і не пояснили як дане підвищення узгоджується з 557 наказом. Чи прирівнюється це підвищення до звичайного підвищення посадового окладу який відповідає тарифній сітці чи чим підвищенням "вбивається тарифна сітка" і все переводиться на ручне керування.
Олег
29.01.2018
Мда, заради піару базарник продовжує розвалювати напрацьовану роками систему оплати праці. Була ЄТС, а тепер ГТС ( гнойсманська тарифна сітка) у якій навіть у однакових категорій працівників різні розряди.
Ося Олег
31.01.2018
Це все добре. А якщо коштів, передбачених в бюджеті, на ці підвищення немає? Уряд змінив формулу розрахунку, оптимізував видатки держбюджету, та так чудово розбили помісячку, що на виплату престижності немає грошей, вже не кажучі про додаткові підвищення згадно постанов? Опинилися в такій ситуації, що люди отримають за січень зарплатню меньше ніж в листопаді- грудні 2017? Чхав уряд на ситуації намістах. "Скорочуйтесь, оптимізуйте свою мережу".

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/oplata-praczi/pidvishchennya-zarplat-pedpratsivnikiv-eksperti-rozpovili-pro/
Катерина
29.01.2018
Шановні екперти, замість того щоб тупо дублювати тексти постанов, які прочитати може навіть учень початкової школи, розкажіть як їх застосовувати на практиці?????
Микола Катерина
30.01.2018
Якби ж вони знали як їх застосувати ! Навіть той хто придумав зміст постанови пояснити нам НЕ ЗМОЖЕ! Але одна фраза вбиває наповал- РОЗМІР НАДБАВКИ ВСТАНОВЛЮВАТИ В МЕЖАХ КОШТОРИСУ!!! Ось у нашому кошторисі вже немає на 30% а економіст ламає у відділі голову що ж робити. НА папері ніби й підвищили ,а реально черговий розводняк(дай боже щоб я помилився)
бухгалтерія це любов
29.01.2018
коли закінчиться цей бред
Лана
29.01.2018
А я пропоную проводити атестацію вчителів незалежними комісіями (приблизно так, як проводиться атестація учнів: проходять незалежне тестування в інших населених пунктах), проводити оцінки батьками, які майже утримують школи за власні кошти "добровільно".А то деякі вчителі мають стаж 50 і більше років(це ж треба мати таку "працездатність":то хворіють місяцями, засинають на ходу, буває, що й помирають на роботі), а чому ж і не так, бо стаж, категорія дають хорошу зарплату, а првнуків ще треба підняти на ніжки.Це стосується не всих, але в основному є так, погодьтеся. А коли ще зарплата піднімається не по дням а по часам, то куди ж іти на пенсію!
Наталія Лана
30.01.2018
"проводити оцінки батьками".Да, і як це буде виглядати?Збирається рада батьків(які утримують школу) і вчитель буде здавати іспит батькам(тобто , атестуватися).Мені це навіть уявити важко.І хто тільки нас вже не вчить як треба діток навчати.Любі мої, -вперед, беріть та приходьте до школи, ставайте на кафедру біля дошки і вперед-навчіть 28 діточок та й ще ж отримайте результат.Не забувайте про дисципліну в класі, І так 5-6 годин щодня.Скоро вже й хірурга будемо повчати як треба скальпель у руці держати.А про данну статтю- згодна, бред.

Катерина Наталія
30.01.2018
Щодо оцінки вчителів батьками згідна ахінея.
А стосовно 5-6 годин щодня, так не беріть більше ставки, візьміть ставочку це лише 3-4 години щодня.
А результат роботи вчителів видно за результатами ЗНО, які щороку все нижчі і нижчі.
Справедливо було б якби до вчителів застосовувались штрафні санкції від їх посадових окладів за незадовільно здані учнями ЗНО
Вчитель Катерина
30.01.2018
Шановні. Ви тут так щиро зивідуєте отим нещасним 5000-7000тисячам. І це притому що найнищі зарплати в Україні у медиків далі у вчителів (перевірте на безліч ресурсах). На рахунок знань учнів хочу сказати вчителям треба подякувати лише за те, що кожного дня відповідають за життя та безпеку десятків сотень діточок по 5-6 годин. Щоб вони не покалічились Чи бодай морди не порозбивали один одному, не напились і так далі, допоки батьки їх вдома відпочивають (90% у журналі де відомість про місце роботи "тимчасово не працюють"). А ще даже когось (кому цікаво) чогось і научать. Нарахунок того що діти не вчаться проблема батьків і держави. Немає їм стимула до навчання, якщо роботи немає. Зараз робота вчителя вбільшості нагадує роботу безкоштовної няньки.
Вадим Вчитель
30.01.2018
Шановна,таких вчителів, як у вашому пості одиниці, а більшість сучасних вчителів просто кажучи заробітчани, головним джерелом доходу яких -репетитерство і тому вони не зацікавлені давати дітками знання на шкільних уроках .
Бухгалтер Вчитель
30.01.2018
Якщо для Вас, шановний Вчитель, 5000-7000грн."нещасні", то що говорити про 3000-4000грн. бухгалтера (також з вищою освітою) з щоденними 8 годинами та штрафними санкціями від 11169грн. за кожного з Вас у разі допущення якоїсь помилки при нарахуванні Вам тих нещасних 5-7тис.грн. лише тому, що наше законодавство м’яко кажучи суперечливе .
Якщо у Вашому розумінні за все відповідають батьки та держава, то будьте ласкаві, скажіть, а за що відповідаєте Ви. Чи у Вас є тільки права, а обов’язків немає ніяких за Ваші нещасні…
Заробітні плати в Україні низькі у більшості найманих працівників, тільки чомусь самі бідні у нас вчителі: по всіх каналах, Інтернет сайтах тільки й мови про нещасних вчителів, притому, наприклад, про вихователів у садочках мова не йде, адже вони також мають педагогічну освіту.
Я тільки ЗА підвищення заробітної плати всіх категоріям працівників: і вчителям, і лікарям, і бухгалтерам , тільки і вимоги ж повинні відповідати цим заробітним платам. А то якось найбільше підвищення з/плати так вчителям, а як штрафних санкцій, то бухгалтерам
Йосип Бухгалтер
30.01.2018
Товстожопа бухгалтерша- а ну не квакай тут паскуда : прдушила всіх жаба завидюща-й ніяк не вгамуються за ті 300 грн реального підвщення! тьху на вас 3 рази
БУХГАЛТЕР Йосип
30.01.2018
Відчувається вихованість та розум вчителя. Що ми хочемо від дітей, коли у них такі педагоги.
Анна БУХГАЛТЕР
30.01.2018
Йосип - не нижче вчитель-методист. Зробити стільки помилок у 2 реченнях може лише справжній професіонал.
Добрая Йосип
30.01.2018
Тут уже Галоперидолом не обойдешся.
Людмила Бухгалтер
31.01.2018
Так вы,уважаемые бухгалтера,и те 6000-7000 грн правильно не можете начислить.Только слышишь:"Извините".В прошлом году т.н.бухгалтер " ошибся" несколько раз на общую сумму 6100 грн.И это Киев.И кто ее оштрафовал???
Бухгалтер Людмила
31.01.2018
В январе ошиблись все бухгалтера, которые начисляют зарплату педагогам в Украине. Постанова от 11 января, о ней узнали 25 января, зарплата начислена 22 января, 31 января – никаких разъяснений. Попробуйте сами себе начислить зарплату правильно, если даже те кто эту постанову сотворил не знает что с ней делать. И так постоянно.
Если ошибка арифметическая, то все мы люди, не ошибается тот, кто не работает.
А если серьезно, то среди нас (бухгалтеров) как и среди Вас (учителей) есть разные профессионалы. От Вам за своего коллегу Йосипа не стыдно?
А если не оштрафовали, то значить еще не проверяли те кто штрафует.
Одно не понятно причем тут Киев.
Людмила Бухгалтер
31.01.2018
А я не знала,что в этом году был июнь и ноябрь
. Читайте внимательно
Бухгалтер Людмила
31.01.2018
Прочитала 5 раз - июня и ноября не наблюдаю.
Читайте до конца пост.
Читайте внимательно.
Людмила Бухгалтер
31.01.2018
Неправильно начислили зарплату в прошлом году,а причем постановления КМ в этом году к 2017?Если вы неправильно читаете,то что говорить про правильность начислений.Отвечать на грубость не буду,оскарбления никому не делают чести.А то что бухгалтерии повсеместно допускают неправильные начисления в свою сторону-неопровержимый факт безответственности
Бухгалтер Людмила
31.01.2018
Ну не повезло Вам с бухгалтером, бывает. Нельзя равнять всех под одну гребенку. Я ж Вас с Йосипом не равняю, не грублю и не оскорбляю(в отличии от Вас).
ЧИТАЙТЕ ПОСТ ДО КОНЦА
Людмила Бухгалтер
31.01.2018
Я Вас не оскарбляла тоже.Хорошего дня и правильных начислений
Наталія САХ Бухгалтер
01.02.2018
Їм цього не зрозуміти, видно інтелект = ЗП, а ЗП в них мізерна!
Наталія САХ Бухгалтер
01.02.2018
А чому 5000- 7000, а 10 000- 13000??
Вчитель Бухгалтер
07.02.2018
Шановний бухгалтер! У розумінні вчителя за дітей повинні відповідати батьки. У розумінні держави за дітей має відповідати вчитель. Крім того, Ви відповідаєте за СВОЇ помилки, а вчитель - і за свої, і за помилки дітей, і за помилки батьків.
А те, що про вчителів мова скрізь - так у суспільстві має ж бути якийсь ворог, який нічого не робить, а отримує зарплату 10000!!!!!!
Тимчасово не працюю Вчитель
30.01.2018
Шановна. Ви так щиро завідуєте безробітнім, що вас тримає на такій тяжкій роботі - пишіть заяву і теж будете в їх числі.
Взагалі то основний обов"язок вчителя це учить дітей, а у Вас виходить охороняти, так охоронці отримують мінімалку, а за що ж вам платять 5-7
Лана Вчитель
30.01.2018
"Морди"-це дуже педагогічно сказано.Але йде мова не за 5-7 тис.Педагоги, у яких стаж від30 і більше років 11-14роздяд:годин на ставку, а то і більше +перевірка зошитів, класне керівництво, кабінет,спорт.зал,майстерня, за престижність, стаж, ГПД, за категорію(вчитель-методист, старший), доплата за майстра спорту, % за роботу в колегіумі, гімназії,заміни.Тільки одного авансу беруть від 4 тис.А щодо батьків:була б робота, то працювали б всі.А якщо працюють без оформлення, то що вони напишуть.
Вчитель Лана
01.02.2018
Від 30 і бльше.... Шановні бухгалтери ви говорите про захмарні ставоки вчителів понад 20 років стажу і більш які отримують півтори ставки і виходить максимум 10-11 тис. Відкрию вам таємницю.. Введіть у гугл пошук робота бухгалтер.. і виходить мінімум 7200 на руки , а далі 10200-15000 і більше. Головна умова хочаб 1 рік стажу. Чого ви забули у якіїсь школі і завидуєте педагогам? Ви ніяк не можете порахувати елементарні зміни у зарплаті .Обмовляєтесь як вам важко , якісь штрафи, Так вони за бездарні помилки для бухгалтерів- пенсіонерів що на "щотах" рахують. Шановні Є програми які за вас рахують. Лише навчіться елементарній комп'юторній грамотності. У нас бухгалтер у школі зявляється 2 дні у місяці. За це отримує близько 4000 гр. А молодий вчитель за ці кошти повинен відповідати за діточок і їх навчати мінімум 16 днів (4-5 год на день). ЧЕСНО. Я думав бухгалтер це частина тех. персонала. У нас у школі його ніхто не помічає. Но ВИБАЧТЕ ВИ ТАКІ ЗНАЧУЩІ ЛЮДИ!!!
Наталія САХ Вчитель
01.02.2018
Я би ВАс відразу попросила зі школи!!!!!!!!!!! Подалі!!!!!!!!!!! Няньки??? Та ви й на цю посаду не дуже зазіхайте - побиті, покалічені діти, куріння в школі з 3 класу, а КРАДІЖКИ! Є проблема - батьки- вчителі, згодна. Приходжу на батьківські збори і гірко - поваги до вчительської праці нуль, вчителя перебивають, Повчають, і , звичайно - це ганебно! неприпустимо! Але........вчителі в бікіні, що світяться крізь прозору спідницю, вчитель фізики, що повсякчас розповідає про життя, бо це більше згодиться, завалені ЗНО по Україні, вчитель, що взагалі не спроможний навести тишу в класі і горлає так, ніби на стадіоні.....батьки ходять і сидять на уроках, і репетитори, репетитори, бо в школі тупі, а на інд заняттях вдома у вчителя - такі талановиті! Та річ не в цьому, не це обговорювалося. Зарплату потрібно піднімати всім українцям, і тоді б так прискіпливо не розглядали зарплату і роботу вчителів, бо що ж вони там таке роблять, що враз стали кращими, ніж інші люди?! і все! не треба дратувати населення, бо одні ВЧАТЬ, а інші - відправляють діточок вчитися і хочуть результатів!!!!
Вчитель Наталія САХ
01.02.2018
Куріння. Так з 3 класу згідно наказу МОН всі вчителі повинні потехеньку пригощати діточок сигаретами. З 4 -го красти і нам носити!! (Нарахунок батьки перебивають це не моє..) Но БІКІНІ це да11 Це новий ДРЕСКОТ, Наказ МОН 227.. Ну і прозора юбка . Тиша у класі не повинна бути. Це СОВДЕП. "Це Робочий ШУМ". Але і батьки вдома не спроможні зі своїми 1-2 зробити тишу , а не з 30 діточками. Вчитель фізики звичайно повинен впершу чергу розповідати про "ВИСОКЕ" так пропонує новомодна фінська система. А з іншої сторони навіщо їм той закон "Ома" і То ЗНО? Якщо в Польщі при збиранні ягід воно нікому не потрібне....
Наталія САХ Вчитель
02.02.2018
переплюнути в хамстві, низькому рівні культури ВЧИТЕЛЯ, практично, не можливо - роки практики над учнями видають рівень професійності...Будьте здорові, бажаю Вам чесних, глибоких, змістовних атестацій не в рідненьких відділах освіти - і тоді і Ви не засмучуйтесь, бо ,, в Польщі при збиранні ягід ,, Вам теж знайдеться містечко....

Лана Наталія
30.01.2018
А чому Ви про атестацію вчителів промовчали.Я говорила не пряму оцінку роботи вчителів, але встановити рейтинг вчителів серед батьків та учнів.Знання учнів багато залежить від вчителя(моя донька історію посередньо знала і дуже добре- в іншій.І це було не "з натяжкою", а проходила тестування в іншому місті, всупила до ВУЗу на бюджет і я таким вчителям дуже вдячна за знання, які отримала моя донька.)
оксана Лана
31.01.2018
не городите бред если пишите -то по сути
Наталія Лана
01.02.2018
Я ЗГОДНА! І завжди так кажу!!! За отримані незаслужені зарплати - відповідні знання дітям!!!! Вчителі і так працюють 18 год. на тиждень, 56 дн. щорічної відпустки, оздоровчі, канікули серед навчального року і нуль відповідальності за свою недокваліфікацію, наприклад, як в Польщі чи в Туреччині!!!! …..і батьки наймають репетиторів!!
Лані
29.01.2018
Ланочка! Старість не минає нікого !Постарієш і - можливо- порозумнішаєш і ти ( хоча й не факт) і буде тобі соромно за такі пости!
Катерина Лані
30.01.2018
Шановний користувач "Лані", а що образливого сприводу старості написала Лана?.
Дійсно, страрість не минає нікого, це якщо пощастить. Так може варто її зустріти та прожити гідно, не дістаючи нікого.
Вчителі 50% пенсіонери, при тому комп"ютером не володіють ( календарні плани та і всю документацію просять зробити їм молодих спеціалістів, але жодної години не уступлять), по журнал не ходять, бо їм важко по сходам ходити, розповідають які вредні діти, яке слабке здоров"я, але ж на відпочинок іти не хочуть.
А пенсії малі у більшої половини пенсіонерів, хоча є і більші за заробітні плати молодих спеціалістів.
Лана Лані
30.01.2018
Я поважаю старість, але стан здоров"я повинен відповідати вимогам відповідно до займаної посади.Є енергія і здоров"я-вперед!Діти повинні отримувати знання, увагу коли зовсім маленькі, добре відношення.Йосип
29.01.2018
зарплата піднімається не по дням а по часам :
Ланочка! Галоперидол внутривенно-много и часто !
Лана Йосип
30.01.2018
Побажання щире та достатньо добросердечне!Я так гадаю це педагог так бажає!Такі посилання назад повертаються швидко і бумерангом в декілька раз більшим.Так щови не дуже переймайтесь в побажаннях!
Наталія Йосип
01.02.2018
та не треба з усіма так щиро ділитися своїм досвідом!
Маня
30.01.2018
А як бути з вчителями-методистами, які вже мають підвищення посадового окладу, адже всі нормативно-правові акти передбачають підняття посадового окладу лише за одним із, більшим показником. А вони однакові! Мають бути зміни і до інструкції про нарахування заробітної плати 102, ПКМУ 1298 і до наказу МОН 557. Без офіційних змін я б не ризикувала піднімати посадові оклади. Доплатити легше ніж утримати.
Вадим Маня
30.01.2018
В управлінні нам сказали , що у вчителів будуть свої оклади збільшені на 10% у порівнянні з окладами по ЄТС і підвищення за звання, заклад будуть рахуватися від цих окладів.
Володимир Вадим
30.01.2018
Нам сказали, що все відбувається згідно 557 наказу 5 пункту де всі підвищення посадового рівнозначні і працює так само як і підвищення за звання. Тобто як підвищення за звання так і підвищення по постанові від схемного (згідно ЄТС) окладу. А надбавки і доплати вже від окладу з підвищеннями.
Ося
31.01.2018
Це все добре. А якщо коштів, передбачених в бюджеті, на ці підвищення немає? Уряд змінив формулу розрахунку, оптимізував видатки держбюджету, та так чудово розбили помісячку, що на виплату престижності немає грошей, вже не кажучі про додаткові підвищення згадно постанов? Опинилися в такій ситуації, що люди отримають за січень зарплатню меньше ніж в листопаді- грудні 2017? Чхав уряд на ситуації намістах. "Скорочуйтесь, оптимізуйте свою мережу".
Володимир Ося
31.01.2018
Наскільки мені відомо то розподіл освітньої субвенції залежить лише від об'єктивних факторів (хоча можу й помилятися) а саме від кількості населення та відповідної інфраструктури. Тому у виразі "оптимізовуйте мережу" все таки є смисл. Хоча можливо є смисл і "оптимізувати" формулу розподілу.
Вадим
31.01.2018
Скинули з управління нову ЄТС, вчителі окремою колонкою із своїми окладами і всі підвищення, доплати та надбавки рахуються від нових ставок.
Людмила
31.01.2018
Вадим, а скажіть, будь ласка, за звання нараховувати від пос. окладу з 10%?
Вадим Людмила
31.01.2018
Фактично у вчителів тепер своя ЄТС у якій посадові оклади більші на 10% порівняно із звичайною ЄТС. Відповідно всі підвищення, доплати і надбавки рахуються від нових окладів. Наведу вам цифри по розрядам: 10 -3528, 11-3818,12-4109, 13-4400,14-4690,15-5001,16-5408. Звідки наше управління взяло дані цифри мені невідомо, але на п"ятницю потрібно здати штатні пораховані по нових окладах.
Олена Вадим
31.01.2018
Підскажіть а 17 тарифний розряд????
Вадим Олена
01.02.2018
17 розряд -5815 , 18-6222. Ще раз наголошу, що дані цифри мені скинули з управління, а звідки вони їх взяли і чи вони правильні мені невідомо.
Наталія Олена
01.02.2018
17 т.р - 5814,60 грн
Людмила
31.01.2018
Дякую вам за відповідь.
Віктор
01.02.2018
Ні ЄТС одна для всіх!!!!!! Приклад 14 т.р.+15% за викладач-методист+10% за специфікацію закладу (якщо є) та +10% відповідно постанови 22 від 11.01.2018
Злой Бух
01.02.2018
Да ви панове охерели!!
Единая тарифна сетка уже отжила свое. Педагоги в шоколаде со всех сторон.
Плюс два разряда к сетке с того года. Плюс 10% в этом году. Надбавка не 20 а 30!
Так еще я полагаю, что в одном учебном заведении у педов будут разные %% пед.надбавки. Вообще красота - считать затрахаешься.
У нас только учителя работают, остальные так ходят мордой торговать.
Бухгалтерия Злой Бух
01.02.2018
А ты научилася сначала считать,а потом других поучай.Наверное и % насчитать не умеешь
Вадим
01.02.2018
Вікторе, в постанові № 22 написано, що оклади педагогічних працівників підвищуються з 1 січня 2018 р. на 10 відсотків, а не встановити підвищення на 10 %.
Володимир Вадим
01.02.2018
Це ж одне і те саме!!!
Эксперт
01.02.2018
Зависть и злость- причины многих заболеваний.Кто вам мешает перейти на работу в крупные компании и ЧП?Будете получать по 20000.Только ждут ли там?Уйдут со школ пенсионеры... Неужели молодежь прийдёт или отправиться зарубеж? Кто поступает в педвузы?С низкими балами тестирования!Школы перейдут на самофинансирования а будущем.
И что будет с бухгалтерами?А пока "зарвавшиеся" учителя обеспечивают вас работой...
Вадим Эксперт
01.02.2018
Ого,як вчителя понесло, яке ЧСВ ... Шановний бухгалтер працює не на вчителів, а на державу так само як і ви.Неважливо звідки буде фінансуватися школа , бухгалтер всеодно буде потрібний, а от чи будуть потрібні в майбутній школі вчителі, головний профіль яких репетитерство - питання .
Не репетитор Вадим
01.02.2018
А що вам заважає займатися репетиторством з математики?Займайтеся з дітьми,перевіряйте дом.завдання і не потрібно репетитора
Наталія Не репетитор
01.02.2018
А навіщо вчителю потіти з учнями, відповідь одна -= все знайдете в інтернеті!
Вадим Не репетитор
01.02.2018
Якби вчитель працював на уроці з учнями так як потрібно то репетиторство було б непотрібне .Якщо високооплачуваний професіонал педагог не зміг чи не захотів дати дитині базовий рівень знань то ніякі батьківські заняття та перевірки не допоможуть. Колись вчителі буквально заставляли нас вчитися, займалися із відстаючими на перервах і після уроків, ми ходили займатися до них додому і все це абсолютно безкоштовно. А у сучасних вчителів якщо діти нічого не знають то значить винні в цьому батьки ,погані діти, малі зарплати, держава.
Наталія Эксперт
01.02.2018
поки що були забезпечені тільки гемороєм!!!!!! а приїжджайте до нас в село і влаштовуйтесь в компанію на 20 000 грн ЗП! демагоги з дивану!
Наталія
01.02.2018
А давайте, друзі бухгалтери, нагадаємо ,,експерту,, за їхні безкінечні ПОМИЛКИ в документах, і переробляння до тошноти!!! Я би була щаслива, якби всі документи, що здають наші шановні педагоги ( і в бухгалтерію, і методистам, і інспекторам) були суворої звітності...............і ШТРАФИ, ШТРАФФФФИИ, штрафи, які є, за будь яку неточність , у бухгалтерів!!!!!!!!!!!!!!!!!! і мінімальну зарплатню! А за кожен провал учнів у навчанні - хай ,, злітають,, розряди!!!!!!! Хай буде справедливість одна для всіх!
Учитель Наталія
06.02.2018
Вы знаете метод как научить дураков? То вам мозги парят рассказами шо все гении в области математики. Врут. И кста единственным документом учителя является журнал - больше он в бухгалтерию ничего не должен. Ни методистам, ни инспекторам. Два вам за знание должностных обязанностей. И вообще - меняйте профессию, идите математиком - а я в сторонке посмотрю как Вы всех всему научите. Позлорадствую)
вчитель року Учитель
08.02.2018
знаєте, шановні колеги і не дуже, читаю всю переписку і думаю, всім важко. В бухгалтерії , скажімо чесно, каторжна праця за копійки, в школі каторжна робота з купою прихованих та замовчуваних труднощів. Просто держава приховує свої проблеми, зводячи бурю в суспільстві. а нехай всі говорять про вчителі: робота - зарплата і хоч коси повисмикують один одному! А те, що в наших педколективах існують грандіозні проблеми: керівництво, преміювання обраних, плітки, байдужість до дітей і навчального процесу, дожити б до отієї смсочки з банку з зарплаткою - давайте хоч в цьому будемо чесні ! просто звикли мовчати та прикривати! А щодо зарплати - вважаю, що вона у всіх повинна бути достойною! і іще хочу додати про репетиторство: я виховала безліч переможців олімпіад, то мені не соромно навчати дітей вдома за гроші.
О справедливости
01.02.2018
Кому на Руси жить хорошо?Оркестр Минобороны(Киев).Ставки с 14 т.р.+надбавки от 50%+постоянные премии+ талоны на питание.Это не все.Рабочий день 4часа.За концерты доп.выходные.Коменты излишне.
Сергій
02.02.2018
рішенням Запорізької обласної ради від 25.01.2018 року № 10 зменшено показник дотації на здійснення переданих з державного бюджету районним бюджетам видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я для районів та збільшено городам, якого тепер навіть недостатньо, щоб забезпечити плановими призначеннями видатки на оплату за спожиті енергоносії. Гарного Вам підвищення!!!
Учитель
06.02.2018
Сколько хороших комментов в огород учителя)) Да не ездят они на лексусах на работу и не отдыхают на Мальдивах. Нашли чему завидовать.
Ольга
20.02.2018
Прочитавши коментарі зрозуміла: як просто мовчки посварити людей між собою, одних "тіпа"підняли а інших упустили, от Вам і конфлікт на рівному місці. От Вам і ненависть один до одного все так банально просто.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд