Інформація по темі "" | Публікації по тегу
13.01.16
5433 8
Друкувати
Обране

Порошенко пропонує Яценюку удосконалити систему оплати праці освітян

Президент України Петро Порошенко пропонує прем’єр-міністру Арсенію Яценюку вжити заходів для всебічного та ґрунтовного опрацювання центральними органами виконавчої влади питання удосконалення системи оплати праці педагогічних кадрів, зокрема шляхом запровадження стимулюючої складової.

Про це йдеться у відповіді президента на електронну петицію під назвою: «Відновлення гарантій, передбачених ст. 57 Закону України «Про освіту» щодо розмірів середніх посадових окладів освітян», яку підписали понад 25 тисяч громадян.

Президент зазначає, що питання відновлення престижності праці педагога є надзвичайно важливим.

«У складні часи неоголошеної війни у 2015 році нам вдалося двічі підвищити оклади працівникам освіти – з вересня і грудня (загалом підвищення становить близько 25 %). Упевнений, що робота у цьому напрямі буде продовжена й у 2016 році», - додав Порошенко.

Разом з тим, за словами президента, реалізація пропозиції про збільшення видатків на освітню галузь для установлення середніх посадових окладів педагогічним, науково-педагогічним працівникам на рівні середньомісячної (подвійної середньомісячної) заробітної плати працівників промисловості, а також доплат спеціалістам, які працюють в системі освіти, до рівня середньомісячної заробітної плати працівників у цілому по народному господарству потребуватиме вишукання суттєвих додаткових бюджетних ресурсів.

«Водночас важливо під час розроблення та ухвалення відповідних законодавчих ініціатив урахувати фінансові можливості державного бюджету, частина якого наразі спрямовується на забезпечення обороноздатності нашої країни», - вважає він.

«З огляду на важливість порушеного у петиції питання прем’єр-міністру України А.П.Яценюку запропоновано в рамках реформування освіти вжити заходів для всебічного та ґрунтовного опрацювання центральними органами виконавчої влади питання удосконалення системи оплати праці педагогічних кадрів, зокрема шляхом запровадження стимулюючої складової, і за підсумками проведеної роботи ухвалити необхідні рішення», - підкреслив Порошенко.

economics.unian.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
8
Ніка
13.01.2016
Смішно читати - двічі підвищили зарплатню... красно дякуємо. ціни виросли в три рази... а вони на 25% оклади підвищили. а індексацію анулювали. люди кошти втратили, а їм байдуже.
Оксана
13.01.2016
Скільки можна брехати народ? Про яку підвишку можна говорити якщо ви обнулили індексацію? Напевно чекаєте що ми приїдемо на майдан.
Юля
13.01.2016
Знущання над освітянами, вже хоча б перший тарифний розряд на який намноуються коефіцієнти відповідав сучачній мінімалці.а то незрозуміло що то за сума звідки вона 1113 грн
Оксана
14.01.2016
Их '' удсконалення'' закончится тем' что ставка будет 1080 часов вместо 720 теперешних. Реальность такова : в харьковской области в великобурлукском районе закрывают с 01.01.2016 г три школы. Сельсовет не может содержать. Пту сократить срочно на 40 процентов задание дали. Техникуме на 20. Вот и улучшение! Я думаю их без физического уничтожения уже не уберешь от власти!! Скоты!
Олена
16.01.2016
Це не знущання, а геноцид. Нехай візьмуть в руки особові рахунки працівників!!! Вчителі хоть щось отримують, а "обслуга" гола та боса. З батьків грибуть останнє, хто має школярів знає. Зарплатня 2000 грн., якщо "на руки" після утримань , то це 67 грн. на день. А проїзд, комуналка, продукти харчування, ліки........ Тричі скоти!
коля
02.02.2016
Головбухи управлінь освіти щомісяця офіційно отримують премії, що у 4-5 разів (!) перевищують їх посадовий оклад.
світлана
10.02.2016
Про яке подвійне підняття заробітної плати можна говорити, якщо коштів на їх збільшення не дали ні копійки та ще й зменшили кошторисні призначення у 2015 році. Загалом працівники отримали менше ніж до підняття. Проте ціни відразу відреагували на їх збільшення - вони дійсно зросли. Але ж як гарно прозвучало : Педагогам підняли зарплату. Дуже "дякуємо"
коля
10.02.2016
Головбухи управлінь освіти щомісяця офіційно отримують премії, що у 4-5 разів (!) перевищують їх посадовий оклад. Подивіться у штатні розписи і ви побачите, що ваш головбух для простих спеціалістів замовляє і отримує в казначействі 50-відсоткову надбавку, а вам дає лише по 20 відсотків. Решту 30 відсотків (а це з кожного спеціаліста) головбух привласнює собі, і отримує її у вигляді вищевказаних премій. Трохи від цих грошей перепадає заступникам.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі