Посадовий оклад військовослужбовців залежить від прожиткового мінімуму

Встановлено залежність розмірів посадового окладу і окладу по військовому званню від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що забезпечить щорічний ріст розміру грошового забезпечення залежно від збільшення соціальних стандартів в державі.


Так, розміри посадових окладів, окладів по військовим (спеціальним) званням військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу визначаються шляхом множення розміру прожиткового мінімуму, встановленого законом на 1 січня календарного року (але не менше 50 % розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законом на 1 січня календарного року), на відповідний тарифний коефіцієнт.

Грошове забезпечення військовослужбовців складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних і одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Також в структурі грошового забезпечення збільшено частку посадового окладу і надбавки за вислугу років до 60 % і зменшено частку додаткових видів в структурі грошового забезпечення з 85 % до 40 %.

Відповідні зміни передбачено постановою Кабміну "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу і деяких інших осіб" від 30.08.2017 р. № 704, яке набуло чинності 1 березня 2018 року.

Раніше планувалося, що постанова набере чинності з 1 січня 2018 року.

Кабмін відстрочив набрання її чинності до прийняття постанови "Про перерахунок пенсій особам, звільненим з військової служби, і деяким іншим категоріям осіб".

Нагадаємо, що Кабмін прийняв відповідну постанову 21 лютого та вона набула чинності 24 лютого.

ww.interbuh.com.ua

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (5)
Павло
06.03.2018
Таке речення тексту: "Так, розміри посадових окладів, окладів по військовим (спеціальним) званням військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу визначаються шляхом множення розміру прожиткового мінімуму, встановленого законом на 1 січня календарного року (але не менше 50 % розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законом на 1 січня календарного року), на відповідний тарифний коефіцієнт." не відповідає дійсності.

Пункт 4 постанови КМУ від 30.08.2017 р. № 704 після внесення в неї постановою КМУ від 21.02.2018 р. № 103 змін тепер читається в такій редакції: “4. Установити, що розміри посадових окладів, окладів за військовими (спеціальними) званнями військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу визначаються шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня 2018 р., на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1, 12, 13 і 14.”
Павло Павло
06.03.2018
Частину речення "(але не менше 50 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законом на 1 січня календарного року)" вилучено із п.4 постанови № 704. Крім того (з оглядом на майбутне) Кабмін, тобто Мінсоцполітики, замінив слова: "встановленого законом на 1 січня календарного року" на "встановленого законом на 1 січня 2018 р."

Іра Павло
07.03.2018
а в примітках до додатків залишили "Посадові оклади за розрядами тарифної сітки визначаються шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року (але не менше 50 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законом на 1 січня календарного року), на відповідний тарифний коефіцієнт".
І як це все розуміти?((
Павло Іра
07.03.2018
Це в Мінсоцполітики працівники так уважно відносяться до своєї роботи. У них розбіжності і протиріччя спостерігаються не тільки в різних нормативних актах, а навіть в середині одного документу. Останнім перлом їх діяльності на сьогодні можна вважати постанову від 21.02.2018 р. № 103 "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб", яка не відповідає вимогам Закону України "“Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.
Лора
10.03.2018

Кто слышал курсантам военной академии тоже повысыли денежное довольствие на даный момент 200 грн?

Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі