UA | RU

Профспілка працівників державних установ України звернулась до Кабміну щодо збільшення рівня оплати праці посадових осіб органів місцевого самоврядування

Профспілка працівників державних установ України звернулась до Кабінету Міністрів України (далі - КМУ) з пропозицією внести зміни до постанови КМУ від 09.03.2006 р. №268 щодо збільшення рівня оплати праці посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Нова редакція Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (далі - Закон) має визначити умови оплати праці працівників органів місцевого самоврядування на нових засадах.

Враховуючи, що 21.03.2017 р. Президентом України надані пропозиції до Закону, який прийнятий Верховною Радою України у лютому ц.р., зазначене питання наразі залишається відкритим.

У зв'язку з цим просимо розглянути можливість внесення змін до постанови КМУ від 09.03.2006 р. № 268 в частині збільшення розміру заробітної плати посадовим особам місцевого самоврядування, йдеться у звернені Профспілки.

http://www.ppdu-ua.org/

 
Теги:


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (34)
Маша
07.04.2017
Хоть кто-то вспомнил!
Антон
07.04.2017
Всі працівники масово виходять із профспілок, от вони ніби щось роблять. А де вони були раніше? Зараз і без них вирішується питання збільшення оплати праці.
Песиміст
07.04.2017
Щось довго вирішується...
Ірина
07.04.2017
Довго нам мабуть прийдеться чекати цього рішення. Урівняли всім зарплату з прибиральницями і радіють.....
рая Ірина
07.04.2017
чому вчепились до прибиральниць, чому самі не стаєте прибиральницями якщо вони більше за вас отримують? Всі мають те на що заслуговують!
Маша рая
07.04.2017
Я училась 5 лет в институте чтобы иметь возможность заработать и мне нравится работа бухгалтера! А уборщицам все свалилось в руки просто так! Но сержусь не на уборщиц, а на государство в котором нет возможности нормально честно заработать!
рая Маша
07.04.2017
коли людину все влаштовує вона не повинна ображатись і жалітись, а в інакшому разі - крутитися так щоб і заробляти багато і реалізовувати себе в різних напрямках. Я вчилась 3 роки на бухгалтера, і рада що не пішла вчитись далі по бухгалтерії бо можна і курси пройти за місяць!
Маша рая
07.04.2017
Ну да, можно и на врача не учиться столько лет! Уколы умеешь ставить и ладненько!
рая Маша
07.04.2017
звісно що лікар це інша тема, порівнювати бухгалтера і лікаря це як порівнювати кота і ківі
Маша рая
07.04.2017
Почему? Можно уровнять и бухгалтера и врача и уборщика!
рая Маша
07.04.2017
ми на різних хвилях з Вами, лікар - людина яка рятує життя, і бухгалтер? це по вашому одинаково?
Ольга рая
10.04.2017
Може і на різних хвилях. Та, якщо сидить фельдшер і говорить "Та вам у районну лікарню треба" і все. Працює на ФАПі пів-дня решту -дома сидить (нечеб-то подвірні обходи робить) люди йдуть рану перев'язати(рана серйозна, треба обробити, щоб до лікарні доїхати), а вона каже - бинт на ФАПі, то як вам такі спеціалісти? Сільський голова особисто звертався двічі: раз пошкодження вени, другий язва - і медпрацівник відмовилась до лікарні супроводжувати. Отак життя рятують, а Ви кажете.
Світлана рая
10.04.2017
Так прирівнялиж лікаря та санітарку!!!!!! Моя дитина вчилася власним розумом (бо коштів платити інституту у мене нема) 6 років у медичному виші, зараз працює лікарем інтерном (сімейна медицина) на руки отримує заробітної плати 2500 грн. менше ніж у санітарок. Це справедливо ???? А на всі заходи здає відсоток як лікар більший ніж санітарки.
Білявка рая
10.04.2017
Звичайно , що незрівняно. Але я бачу бухгалтерів після курсів місячних, то це теж саме , що лікар після медучилища.
Ольга рая
10.04.2017
То й не кажіть... Тільки де будуть і лікарі і прибиральниці, якщо їм бухгалтери зарплату не нарахують? Чи може Ви безкоштовно швабру тягаєте?
охохо Маша
07.04.2017
"Иметь возможность заработать" имеют все, для этого не надо 5 лет учиться
Маша охохо
07.04.2017
Можно. Купить пистолет и ограбить. Учиться 5 лет не нужно.
охохо Маша
07.04.2017
способов нет больше? кругозор ограничен? а как же народная мудрость о двоечниках?
Маша охохо
11.04.2017
А без стереотипов ? Нормально выучиться и зарабатывать, чтобы не придумывать и выкручивать?
Ірина рая
07.04.2017
бо посада прибиральниці яка в нас працює в день не більше 1 години зайнята, а якщо і звільниться то буде конкурс на 1 місце чоловік 20
Світлана Ірина
11.04.2017
В нас (в районній державній адміністрації серед головних спеціалістів державних службовців) також дуже велика черга на місце прибиральниць в разі звільнення якої небудь з них.
Павло
07.04.2017
Абзацом одинадцятим пункту 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення (постанова КМУ від 17.07.2003 р. № 1078) передбачено, що у разі, коли індекс споживчих цін для проведення індексації, розрахований наростаючим підсумком, перевищив 10 відсотків, Кабінет Міністрів України приймає рішення про підвищення тарифних ставок (окладів) працівникам місцевого самоврядування, та інших органів з урахуванням суми індексації, яка складається на момент підвищення.
Таке перевищення за період з січня 2016 р. відбулося ще у січні 2017 року (13,6%), а Кабміну виконання його ж постанови – до лампочки.
Светалана Павло
07.04.2017
ну так сроки ж принятия этого решения предумсотрительно не установлены....
Тея
07.04.2017
Чим же погана стабільність? У Великобританії теж держава піклується за своїми громадянами, для британців дуже великий соціальний захист.Подробиці захочите знайдете і почитаєте. Невже стабільність і піклування держави, це поганий фактор? Жебрацтво і відчуття рабства ніколи не зробить людину щасливою а тим більше дати можливість вдосконалення
рая
07.04.2017
нікому не подобаються мої коментарі :) це означає тільки одне...
Сергій рая
07.04.2017
Правда тут тільки одна: оплата за кваліфіковану роботу не повинна дорівнювати не кваліфікованій.
істина Сергій
13.04.2017
кваліфікований є інженер, кранівник, програміст, математик і тд, а сидіти папери перебирати як держслужбовці багато розуму не треба. в принципі, праця прибиральниці більш продуктивна і корисна для суспільства ніж офісного планктону (тим більш державного). я свою роботу бухгалтера можу зробити за півгодини-годину, весчь інший час - це ці кончені папери пиши, таблички заповнюй
Арина
07.04.2017
У глав.буха по моему ответственности выше крыши, а уборщица в ответе только за неубранный мусор. Неужели некоторые не знают, что фин.инспекция, счетная палата, инспекция по труду и все какие только существуют проверяющие органы идут не к уборщице, а к глав.буху. и при этом з/п одинаковая? Вот за это обидно...
Анюта
07.04.2017
Шановні! Давайте не будем сваритись, а захистім свої права. Ми люди обрані, народ нам
довіряє,тільки у Вищих органах влади нас мають всіх за прибиральниць. Коли буде нарешті справедливість, щоб нашу працю оцінили .Борімось!!!!!
Оксана
07.04.2017
Главный бухгалтер -помоет полы, и даже лучше чем уборщица. А вот уборщица - зарплату не сможет начислить. Вот и вся дифференциация.
Коля
08.04.2017
"Профспілки" у держустановах існують лише для того, щоб збирати гроші (профвнески) з працівників. А профспілок на недержавних підприємствах (де від них, дійсно, могла би бути користь), як правило, не буває. Тобто, профспілка існує там , де вона не потрібна, і навпаки.
-
----------------------------------------------Думаю, не випадково під час масових акцій протесту горіли саме Будинки Профспілок, як у Києві так і в Одесі. Мабуть , працівники держустанов, постійно обурені примусовим відрахуванням профспілкових внесків, часто та від усього серця бажали своїй профспілці сгоріти.
Валентина
11.04.2017
Я одного не розумію : для підвищення заробітної плати працівникам ОМС мініиальна з-та не є розрахунковою величиною, а для розрахунку щодо збільшення податків - будь ласка! Хто пише ці закони? Таке враження, що цю норму запустили спеціально, щоб ще років з 5 розглядати Закон про МС Скільки ще нас будуть впритул не бачити? Найбільші корупціонери - сільські ради, бо показники видимості роботи потрібні, а нижче вже нікого немає.
Світлана
11.04.2017
Це говорить про те що державі нас...чхать на те чи прибиральник ви чи спеціаліст. Всі інші крім них чернь яка повинна жити на 3200 чи 2500. Все дуже зрозуміло.
Степан
12.04.2017
На сайті Кабінету Міністрів України зареєстровано електронну петицію «Щодо підвищення посадових окладів працівникам органів місцевого самоврядування». То ж давайте усі разом покажемо урядовцям, що органи місцевого самоврядування та їх посадові особи все ж таки існують, що про нас даремно забули.
Ми просто зобов’язані підтримати дану петицію. Зробити це можна на порталі Кабінету Міністрів України http://www.kmu.gov.ua, у розділі «Звернення громадян. Електронні петиції», та знайшовши там відповідну петицію. Кожен підписант має пройти просту процедуру реєстрації, в тому числі за допомогою електронного цифрового підпису який ми всі нещодавно використовували для подання е-декларацій.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі