Інформація по темі "" | Публікації по тегу
18.01.21
40916 18
Друкувати
Обране

Профспілка працівників освіти і науки вимагає прийняти постанову про збільшення окладів за ЄТС

Профспілка працівників освіти і науки звернулася до Кабінету Міністрів України та ФПУ.


Наголошують на необхідності прискорити ухвалення постанови щодо встановлення посадових окладів працівників бюджетної сфери з 1 січня 2021 року, виходячи з розміру посадового окладу працівника першого тарифного розряду – 2 670 грн, з 1 грудня 2021 року – 2 893 грн.

Освітяни акцентують на тому, що затягування процедури ухвалення Урядом зазначеної постанови матиме негативні наслідки, зокрема, невизначеність на місцевому рівні з виплатою січневого авансу.

Цілком поділяю позицію профспілки й також звертаюся до Мінекономіки та всіх зацікавлених центральних органів виконавчої влади з проханням пришвидшити розв’язання питання.

Нагадаю, що посадові оклади для всіх категорій освітян збільшені на 20 % з 1 січня 2021 року. Кошти для цього закладені в Держбюджеті.

Джерело:
Сергій Шкарлет

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(18)
Сусід
18.01.2021
А що тільки вихователі отримують зарплату по ЄТС?ЦЕ ПІДНЯТТЯ ВСІМ.А вихователі отримують трошки більше ніж працівники без освіти.Питання : навіщо освіта,недоспані ночі,трата нервів,та велика відповідальність на роботі?
EVGENIY Сусід
18.01.2021
Просто профспілка освітян звернула увагу на проблему, а ЄТС там не тільки освітяни!
eMelya
18.01.2021
Уже й зарплату почали рахувати за січень 2021, а ту ще тільки "необхідність прискорити встановлення посадових окладів з 1 січня 2021 року". Таке ось прискорення ))) Я погано вчився у школі. Виявляється у фізиці немає терміну "уповільнення".В яку сторону не рухайся - це все прискорення! )))
Вадим eMelya
18.01.2021
Ще можна згадати старий анектод. По татарськи "вперед" буде "алга". Але у татарській мові немає слова "назад", татари просто розвертаються і " алга" .
Олена
18.01.2021
Не мешайте им. У них более важные задачи((((У них зимний отдых, затем надо что-то с тарифами помудрувать, чтобы народ не бунтовал и чтоб пана Ахметова не обидеть
Юлія Олена
18.01.2021
Ну да підняти тариф на газ а потім "героїчно" його опустити.
Вадим Юлія
18.01.2021
Не героїчно, а юмористично. 6,99-хоч на 1 копійку, але 6 грн, а не 7, просто боги маркетингу.
Настя
18.01.2021
Вже скоро закривати січень а вони все чешуться...А бухгалтери потім сивіють від таких новин про прийняття(
Світлана
18.01.2021
Я так гадаю, що через кілька років тарифна сітка буде не потрібна, бо всі зрівняються на мінімалці(((
Світлана
18.01.2021
Підвищення теперішнє замість 20% - 2%
Ольга
18.01.2021
Чому всі торочать про підвищення освітянам,якщо ЕТС просто зросло, так то для всіх!! Якщо брати до уваги, що викладач 1 категорії (на секундочку...передостання категорія перед вищою, далі більше нікуди) має 6061 грн, а прибиральниця без освіти має мінімалку 6000 грн, чогось незрозуміло, навіщо вчитися, працювати більше 10 років і ніяк не дотягнутися до мінімальної зарплати ( ну да...більше АЖ на 61 грн)
Інна Ольга
19.01.2021
Викладач має підвищений посадовий оклад, з якого рахуються всі доплати і надбавки, розмір І категорії становить 6667,10грн., а не 6061,00грн. А прибиральниця буде мати оклад 2670,00грн. Посадовий оклад і мінімальна заробітна плата - різні поняття. І для порівняння посадовий оклад бухгалтера з вищою освітою буде становити 4859,00грн і у викладача з найнижчою категорією 5786,00грн. Так що давайте не будемо про освіту, бо скільки б бухгалтер не працював і не вчився, а до мінімальної йому далеко.
Анна Ольга
27.01.2021
Я работаю помощником воспитателя сегодня раздали табуляграммы и у воспитателя 1 категории оклад 6667 тыс. Плюс 15% за престижность и 20% за стаж. Получается 9000, а у помощника 6000 и 10% за вредность( моющие) и всё!!!
Марина
18.01.2021
У нас в кошторисе сумма на январь утверждена по старым ставкам, и с престижностью меньше 5%. А на февраль сумма не намного больше. В совокупности месячная сумма меньше чем до повышения. Ну и как объяснить людям что они стали зарабатывать больше но получать меньше?
Марина
18.01.2021
ОЛЬГЕ: вы постыдились бы завидовать зарплате уборщицы. 6000 - 20.5процентов налогов. И чистыми техработник получит 4770. Все.К ставке (18 часов) учителя доплатят остальную нагрузку, проверку тетрадей, педзвание, стаж, доплату за инклюзивный класс (а сейчас инклюзивщики сплошь и рядом), классное руководство. Плюс замены. При этом качество знаний детей сейчас не требуется и их отсутствие спокойно списывается на тупизм детей и равнодушие родителей. А уж сейчас, при бесконечных карантинах и подавно. При полной выплате зарплаты. Устроится в школу сейчас невозможно. Какие суммы в итоге писать не стану, дабы не демонстрировать свою осведомленнось о суммах, которые получают учителя. Да, еще оздоровительные , которые техработникам не положены, так как им оздоравливаться не нужно. Так что, вместо зависти переходите в уборщицы. Возможно, вам действительно не стоило заканчивать институт. Впрочем, иоже
Любов Марина
19.01.2021
Доброго дня! Працю секретарем в школі, отримую навіть менше ніж прибиральниця , тому , що держава дає їм ще додаткові 10% .
Марина
18.01.2021
Простите, здесь еще одна Марина. Не заметила.
....
20.01.2021
Краще б профспілки наші вимагали повернути ЄТС коли 1 тарифний розряд дорівнював мінімальній заробітній платі, тоді була б якась справедливість. Це перше, що хотілось би сказати. Друге - тут мова в коментарях йде не про зависть до зарплати прибиральниці, а про несправедливе ставлення держави до спеціалістів і недооцінювання відповідальності працівників. І уточню, щоб не накинулись хейтери. Я не кажу, що у прибиральниці немає відповідальності, вона є, але вона менша за відповідальність, наприклад, техніка, в свою чергу відповідальність техніка менша за відповідальність спеціаліста і т.д. Тому і була придумана тарифна сітка, де було справедливо розставлені оклади по відповідальності та освітньому рівні працівника. А починаючи з 2017 року наша влада вирішила знищити ці рамки справедливої оплати праці.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн