Інформація по темі "" | Публікації по тегу
08.09.14
1398 0
Друкувати
Обране

Санаторно-курортне лікування працюючих інвалідів війни: якою «нормативкою» керуватися?

Фонд соцстрахування з ТВП роз’яснив, що положення Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» не розповсюджується на санаторно-курортне лікування громадян, що здійснюється по путівках, придбаних за рахунок коштів Фонду.

При видачі путівок на санаторно-курортне лікування працюючим інвалідам, придбаних за рахунок коштів Фонду, необхідно керуватися:

Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасової втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням»;

— Порядком отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 р. № 12.

Так, комісією (уповноваженим) із соціального страхування приймається рішення про виділення застрахованій особі путівки в двомісний номер з частковою оплатою в розмірі 20% її вартості, а путівки в одномісний номер — з частковою оплатою в розмірі 50 % її вартості.

Крім цього, путівка до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу видається безкоштовно лікувально-профілактичним закладом застрахованій особі, дитині або двом дітям у супроводі одного із застрахованих батьків або застрахованої особи, яка їх замінює (опікунові, піклувальнику), згідно з висновком відбіркової комісії лікувального закладу щодо направлення хворих до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів, у якому вона перебуває на лікуванні, за наявності довідки страхувальника згідно з додатком 4 до Порядку. Довідка заповнюється за основним місцем роботи та дійсна протягом 1 місяця.

Такі роз’яснення надав Фонд соцстрахування з ТВП в  листі від 05.11.2009 р. № 06-14/С-250з-313.

    

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі