Інформація по темі "" | Публікації по тегу
08.02.18
20970 30
Друкувати
Обране

Щодо необхідності врахування суми індексації при забезпеченні мінімальної заробітної плати

Згідно зі статтею 1 Закону України «Про оплату праці» (далі — Закон) заробітна плата — це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором роботодавець виплачує працівникові за виконану ним роботу.


Структура заробітної плати визначена статтею 2 Закону — це основна заробітна плата, додаткова заробітна плата та інші заохочувальні та компенсаційні виплати.

До додаткової заробітної плати включаються доплати, надбавки, гарантійні і компенсаційні виплати, передбачені чинним законодавством: премії, пов’язані з виконанням виробничих завдань і функцій.

Відповідно до пункту 2.2.7. Інструкції зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 13.01.2004 р. № 5 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 27.01.2004 р. за № 114/8713, суми виплат, пов’язаних з індексацією заробітної плати працівників, належать до фонду додаткової заробітної плати.

Статтею 31 Закону встановлено, що розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати.

Якщо нарахована заробітна плата працівника, який виконав місячну норму праці, є нижчою за законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати, роботодавець проводить доплату до рівня мінімальної заробітної плати, яка виплачується щомісячно одночасно з виплатою заробітної плати.

Частиною другою статті 31 Закону визначений вичерпний перелік виплат , які не враховуються при обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру. Це — доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.

Лист Мінсоцполітики від 02.01.2018 р. № 50/0/2-18/28

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(30)
яна
08.02.2018
виходить що індексація входить в мзп
злая зая
08.02.2018
О, оно разродилось новым разъяснением! Я плакаль!
Татьяна
08.02.2018
На кукуй тоді ця індексація? Ті, хто отримує менше, ії не побачать, а ті, хто більше МЗП - тим воно ще й наверх. Я вибачаюся, зараз модно перейменовувать усе, так може ми подамо петицію про перейменування цього міністерства відповідно до того, що воно робить із біднішими? Які думки, колеги?
Горпина
08.02.2018
один лист відкликали-інший такого ж змісту написали,і робота зроблена,і таке враження,що всій Україні щось пороблено)))
Марія Горпина
13.02.2018
Конкретно не написали. Так би мовити, думайте самі...
Люда
08.02.2018
Факт, що пороблено ! Але печалька в тім, що вже й ЗАДАВНЕНО !!! Може, треба з кулеметом до них, щоб "одробить" ? Бо перейменування міністерства може не помогти...
Татьяна Люда
08.02.2018
Люда, ты же девочка! Откуда столько кровожадности? Или это издержки профессии?
Jaja Татьяна
08.02.2018
Да з кулеметом - багато крові. Краще закрити всі двері, щоб не повискакували, і підпалить
Люда Татьяна
08.02.2018
Мало того, маю ще один планчик... Тобто він не мій, але підтримую на 100% : треба б зібрати всіх депутатів ВР і розстріляти, потім обрати новий склад і знову всіх розстріляти і вже наступний склад, можливо, щось буде робити ДЛЯ НАРОДУ , а не для себе !!!!!!! Нічого собі у мене проявляються "издержки" , да ? Бо ДОВЕЛИ, гади !!!!
Тетяна Татьяна
08.02.2018
"не держи зла держи питбуля и дробовик"
Голобородько в президенты
08.02.2018
Вот видите, а в теме https://buhgalter.com.ua/news/perevirki-ta-vidpovidalnist/za-nenarahuvannya-indeksatsiyi-groshovih-dohodiv-peredbachena/ многие мне ставили минусы и спорили со мной :)
Витченко
08.02.2018
Це не новина, що індексація входить до МЗП
Олег
08.02.2018
Цікаво чи не гикається тепер всім отим експердам, типу Мойсеєнко,яка в кінці 2017 давала платні відеоуроки і розповідала , що Мінсоцполітики змінив думку стосовно індексації.
le Олег
12.02.2018
А навіщо ви платите за ці псевдоконсуьтацій? Вони націлені на розводняк приватників, бо приватники будуть потім думати, що це не недоексперд їх намахав, а податківці чи інші каратєлі щимлять бо хабар хочуть)) Ми всі питання напряму дзвоним в держаудит службу, і в них питаєм))
*** Олег
09.02.2018
Олег никак не убьёт в себе совка. По его мнению если человек зарабатывает себе на жизнь чтением платных лекций, то это не этично. А жульничать, как он это привык делать, можно. Наверно, не отказал себе в бесплатном просмотре видео Мойсеенко?
шара ***
09.02.2018
о, обиженные подтянулись! За базар отвечать надо, товарищи лЭкторы! А то, иной раз, как понаконсультируют...
злая зая Олег
08.02.2018
Ні, таким не гикається! Вони ж не несуть відповідальності за свої екпердні консультації, а гроші не пахнуть...
Бухгалтерша
08.02.2018
Шановні, хто знає, чи входить до мінімальної заробітної плати доплата за роботу тимчасово відсутніх працівників поза межами робочого часу, наприклад, медсестра відпрацьовує години за відсутнього працівника у цілодобовій зміні.
Катя Бухгалтерша
08.02.2018
Потрібно правильно оформити наказ. Прийняти по сумісництву, та в табелі показувати більшу к-сть годин, ніж якби вона була просто медсестрою. Якщо медсестра на стаку - то 8 год, + наприклад по сумісництву сторож, чи хто у Вас там відсутній, якщо на півставки 4 год, тобто людина відпрацьовує 12 годин в день, то відповідно буде і 3723*1,5= 5584,5
Бухгалтерша Катя
12.02.2018
Звичайно, ми так і робимо, але сумісництво надається з вакантної посади, а посада тимчасово відсутнього працівника не є вакантною.
123 Бухгалтерша
08.02.2018
це ж надурочна робота поза межами нормальної тривалості робочого часу, по яку доплату взагалі можна говорити
Карина Бухгалтерша
08.02.2018
Входит, конечно
Валентина
08.02.2018
СТРАНА ДЕБИЛОВ!
Карл
08.02.2018
А не простіше в частину другу статті 31 Закону просто включити індексацію і коли її опублікують нараховувати індексацію понад мінімальної.
Марія Карл
13.02.2018
Я давно про це говорю. Дійсно, таке враження, що це навмисно не вносять, щоб з усіх познущатися.
ін Карл
08.02.2018
а штрафи хто платити буде ? Для цього мабуть ці закони і придумали
Татьяна Карл
08.02.2018
Ага, щас! А що робитимуть експерти ? А що робитимуть бухгалтера ? Не дай Боже нараховуватимуть без помилок ? Ви наразі бачили хоч один закон, написаний чітко і зрозуміло ?
eMelya
08.02.2018
Через півроку відкличуть - це традиція така нова буде: кожен рік писати листи про індексацію і відкликакти їх.
люда eMelya
15.02.2018
"Каждый год 31 декабря мы с друзьями ходим в баню.....", а в нас кожного року бухгалтери "ламатимуть голову" над черговим листом про індексацію і її відкликання, або над новими формами звітності до яких немає інструкції ........ Кожного року "подарунок під ялинку" у якомусь збоченому вигляді (то індексацію "обнулили", то включаємо до МЗП то не включаємо і т.д.). Це вже традиція у них - перед кожним Новим роком придумати нову головоломку для бухгалтерів. Що вони там курять?


Ліля
08.02.2018
Доброї ночі всім! Питаннячко,а гірські також як і індиксація входить(чи не входить) до мінімальних??
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн