Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.02.17
18959 5
Друкувати
Обране

Щодо виплати грошової допомоги до щорічної основної оплачуваної відпустки держслужбовцю

Відповідно до пункту 1 статті 57 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу», який набрав чинності 1 травня 2016 року, державним службовцям надається щорічна основна оплачувана відпустка тривалістю 30 календарних днів, якщо законом не передбачено більш тривалої відпустки, з виплатою грошової допомоги у розмірі середньомісячної заробітної плати.

При цьому під час формування фонду оплати праці на відповідний бюджетний рік для кожного працівника передбачається одна допомога для оздоровлення, яка є гарантованою виплатою один раз на рік при наданні щорічної відпустки за відповідний робочий рік.

Тобто, на нашу думку, незалежно від того, чи змінив державний службовець місце роботи, він має право на отримання такої допомоги лише один раз.

Лист Мінсоцполітики від 23.12.2016 р. № 1791/0/101-16/281

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
5
Тетяна
13.02.2017
Підкажіть, будь лакска, якщо людина є внутрішнім сумісником, працює за основною посадою на 1,0 та сумісником на 0,5, матеріальна допомога до відпустки виплачується за обома посадами? (в річному розрахунку під кошторис така допомога запланована за обома посадами)
Олександр
13.02.2017
Людина ж то одна, і відпустка в неї одна - то і матеріальна допомога одна.
Liubov
14.02.2017
Всім бухгалтерам. Підпишіть, будь ласка, петицію про встановлення надбавки за вислугу років працівникам бухгалтерських служб!!! Все ж таки, може щось зміниться в оплаті за нашу роботу!!!! https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/956
Галина
28.07.2017
Якщо людина попрацювала пів року і має право на відпустку,підкажіть в якому розмірі виплачується матеріальна допомога при відпустці?
Лілія
18.08.2017
Доброго дня. Я працюю головним спеціалістом, на роботу прийнята у квітні 2003 року, маю невикористані відпустки і за 2015 і за 2016 рік. В 2017 році хочу щоб мені виплатили матеріальну допомогу на оздоровлення при відпустці але не знаю, яку відпустку вказувати основну щорічну за 2017 рік чи невикористану основну щорічну за попередні роки ( матеріальну допомогу при відпустках я отримала). Дякую
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×