Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
24827 12
Друкувати
Обране

Щодо встановлення надбавки за престижність педагогічної праці

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 р. N 373 (з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 р. N 23) регламентовано встановлення надбавки за престижність педагогічної праці педагогічним працівникам закладів та установ освіти в розмірі від 5 до 30 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати).


Зазначена надбавка керівникам шкіл, в яких навчання хоча б в одному з початкових класів здійснюється за державним стандартом початкової освіти в рамках реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа", їх заступникам, посади яких віднесені до посад педагогічних працівників, вчителям таких класів зазначених шкіл встановлюється в розмірі не менше 20 відсотків.

Така норма встановлення надбавки за престижність педагогічно праці поширюється і на завідувачів філій закладів загальної середньої освіти, в яких навчання здійснюється за державним стандартом початкової освіти в рамках реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа".

Конкретний розмір надбавки педагогічним працівникам закладу встановлюється керівником закладу у межах фонду оплати праці і відповідно до особистого внеску працівника у загальні результати роботи закладу.

Щодо встановлення такої надбавки керівнику закладу освіти, то відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 р. N 557 "Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ", який розроблений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. N 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери", преміювання керівників закладів, установ освіти, установлення їм надбавок і доплат до посадових окладів, надання матеріальної допомоги здійснюються за рішенням органу вищого рівня у межах наявних коштів на оплату праці.

Лист Мінсоцполітики від 28.05.2019 р. N 1/13-319

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(12)
Я*
23.09.2019
А коли, нарешті, буде надбавка за престижність бухгалтерської роботи?
Енгрібьорд
23.09.2019
Тоді ж коли й інженерам, кухарям чи соціальним працівникам. Саме формулювання такої надбавки як "за престижність" виглядає обурливо. Мало того, що одні професії у нас "престижні", а інші ні, так ще й за цю саму "престижність" надбавки встановлюють. Логіка відпочиває.transparent_pxl.png
ААА
23.09.2019
Вчителям скоро будуть кожного місяця зарплати підвищувати! Одні вчителі їсти хочуть, а більше нікому не треба!!!
БББ ААА
23.09.2019
Такі тупоголові істоти як ти - взагалі не повинні розмножуватися-не то щоб їсти !
777 БББ
24.09.2019
а вы наверное тот самый "престижный" работник. ПРЕПОДАВАТЕЛЬ - яркий пример того , чему НЕ надо учить наших детей.
лена
23.09.2019
с 1 января отменяется эта надбавка так как будет действовать новая система оплаты преподавателям
ррр01
24.09.2019
Краще б дітей навчали ,як заробітну плату отримуєте , і відповідать за навчання дітей не хочете .Все перекладаєте на батьків
Тетяна ррр01
25.09.2019
А в мене інша думка.Зараз більше батьки перекладають свої батьківські обов'язки на вчителів. Послухали б ви своїх дітей про те, що уваги батьки належної не приділяють.Дітей не тільки треба годувати і одягати.Перш за все з ними треба спілкуватись. Діти страждають від дефіциту батьківської уваги. Недолюблених батьками дітей багато.
eeeee ррр01
25.09.2019
За своїх дітей нормальі батьки несуть самі відповідальність
Валентина ррр01
27.08.2020
Я согласна с тем,что сейчас учителя не совсем выкладываются, чтобы донести до учеников знания. Некоторые делают это, чтобы ходили на платные занятия. В мою бытность, если у учеников плохие оценки, то директор заставлял учителя бесплатно с ними заниматься, помимо факультативных занятий. А сейчас учитель математики с гордостью может заявить на родительском собрании о том. что большинство учеников написало контрольную на 2. Хотя и дети сейчас не ангелы, да и родители над ними трясутся.А внимания и в наше время родители не могли много уделять и через недостаток времени и через то, что у многих не хватало образования ( я имею в виду военное поколение).
леся
25.09.2019
Більше уваги приділяйте своїм дітям і думка про вчителя зміниться.Ділюся своїм досвідом.
лалала
25.09.2019
Чому такі умненькі кухарі і т.д.не вчителі ?
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд