Соцгарантії працівників охорони здоров’я: що пропонують законодавці?

В ВРУ зареєстровано Законопроект, яким планується підвищити рівень оплати праці працівників державних та комунальних закладів, установ, організцій охорони здоров’я.


Проектом пропонується внести зміни до ст. 77 Закону України  «Основи законодавства України про охорону здоров’я», якими передбачається надати право працівникам сфери охорони здоров’я на:

отримання надбавок за вислугу років щомісячно у відсотках до посадового окладу залежно від стажу роботи у сфері охорони здоров’я в таких розмірах: понад 3 роки – 10 %; понад 10 років – 20 %; понад 20 років – 30 %;

щорічну грошову винагороду в розмірі одного посадового окладу за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків;

— виплату допомоги на оздоровлення в розмірі місячного посадового окладу при наданні щорічної відпустки;

— одержання доплати в розмірі 25 % щомісячно від посадового окладу  за роботу в державних і комунальних закладах, підприємствах, організаціях охорони здоров’я розташованих у сільській місцевості та селищах міського типу.

Законопроект від 10.12.2014 р. № 1332 «Про внесення змін до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» (щодо соціальних гарантій працівників охорони здоров'я)»

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі