Нашi сайти:

Тривалість роботи працівників на умовах неповного робочого часу напередодні святкових і неробочих днів не скорочується на одну годину

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ, ЛИСТ, від 28.08.2014 р. № 397/13/116-14


Про надання роз’яснення

У Департаменті заробітної плати та умов праці розглянуто ваше звернення і повідомляється.

Відповідно до статті 53 Кодексу законів про працю України напередодні святкових і неробочих днів (стаття 73) тривалість роботи працівників, крім працівників, зазначених у статті 51 цього Кодексу, скорочується на одну годину як при п’ятиденному, так і при шестиденному робочому тижні. У зазначеній статті йдеться про скорочення тривалості не робочого часу, а роботи.

Тобто, зазначена норма не передбачає скорочення робочого часу, а лише вимагає його перерозподілу таким чином, щоб напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи скорочувалась за умови, що норма тривалості робочого часу, передбачена законодавством (40 годин на тиждень), не скорочується і відповідно оплата праці зберігається в розмірі повної тарифної ставки, повного окладу.

 Згідно зі статтею 56 КЗпП України неповний робочий час (неповний робочий день або неповний робочий тиждень) встановлюється за угодою між працівником та роботодавцем і оплата в цих випадках провадиться пропорційно відпрацьованому часу або залежить від виробітку. Враховуючи вищезазначене, норма статті 53 КЗпП України поширюється на працівників, які працюють за п’ятиденним чи шестиденним робочим тижнем з установленою законодавством нормою робочого часу.

Для працівників, які працюють на умовах неповного робочого часу, ця норма не застосовується, тобто тривалість їх роботи напередодні святкових і неробочих днів не скорочується на одну годину.

 

Директор Департаменту                                          О. Товстенко

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Ирина
24.12.2015
Почему же тогда в таблицах норм часов в декабре указывается не 184 часа при 40-часовой рабочей неделе, а 183? И как правильно заполнить табель, если у работника по деньгам должно быть полставки каждый месяц, например 1378*0,5=689 грн, а по табелю в результате уменьшения нормы ЧАСОВ берут в расчёт 183 часа, но за полставки ставят 92, т,е, 1378/183*92 = 692,77, ??? Но по штатному у него 689 и не копейкой больше. Либо этому работнику нужно брать в расчёт 184 часа при определении его зарплаты за 92 часа, если он не имеет права на сокращение рабочего времени накануне праздника, либо ставить в табеле 91,5 часа, но если ему не сокращается рабочее время накануне праздника - 91,5 часа это ошибка. Как правильно?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі