UA | RU

У 2016 році підвищення соцстандартів заплановане у два етапи

У Державному бюджеті на 2016 рік передбачаються кошти для підвищення соціальних стандартів двічі протягом року. Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді України заявив Міністр соціальної політики Павло Розенко.


МінсоцполітикиУ Державному бюджеті на 2016 рік передбачаються кошти для підвищення соціальних стандартів двічі протягом року. Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді України заявив Міністр соціальної політики Павло Розенко.

"Державний бюджет на 2016 рік буде так само передбачати збільшення соціальних стандартів. Видатки в 2016 році на соціальну сферу, на соціальну політикубудуть також зростати. В 2016 році підвищення соціальних стандартів буде проводитися двічі", - сказав Розенко.

Він підкреслив, що підвищення мінімальних зарплат, пенсій та інших соціальних виплат у цьому році стало можливим завдяки спільній роботі коаліції і уряду, "аджебез тих законів, які приймала коаліція і вся Верховна Рада протягом року, про це підвищення соцстандартів годі було й думати".

Розенко зауважив, що підвищення соцстандартів відчують близько 12,5 млн українців, при цьому буде збільшено понад 80 виплат соціальної допомоги.

Урядовець підкреслив, що „ті 10 мільярдів гривень, які вчора додатково були введені в державний бюджет, мають не емісійний і не інфляційний характер”.

"Тобто ці кошти матимуть абсолютно позитивне значення і для економіки України, адже ці 10 мільярдів не будуть виведені в офшори, не будуть розподілені порізних тіньових схемах, а прийдуть через закупівлю товарів і послуг в українську економіку. Це додатковий ресурс, який економіка отримає буквально найближчимчасом", - наголосив Розенко.

 

 

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі