Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.07.16
11080 22
Друкувати
Обране

Уряд готує рішення про підвищення соціальних стандартів

Уряд готує пакет законопроектів щодо суттєвого реформування системи оплати праці, які дозволять підвищити соціальні стандарти і покращити матеріальне становище українців. У вересні вони разом із проектом Державного бюджету на 2017 рік будуть подані до Верховної Ради України. Про це за результатами зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із представниками Федерації професійних спілок України, повідомив Міністр соціальної політики Андрій Рева.


Мова йде перш за все про підвищення мінімальної зарплатні й детінізації фонду заробітної плати.

«Тіньова економіка сьогодні складає 40% ВВП України, це майже 200 млрд. грн. Якщо ми детінізуємохоча б 10%, економіка запрацює, що у свою чергу вплине на підвищення соціальних стандартів українців», - зауважив Андрій Рева.

За його словами, підвищення тарифів – стало лакмусовим папірцем, що в нашій країні, за розрахунками Мінсоцполітики, майже 9 із 15 мільйонів домогосподарств потребують державної допомоги в оплаті житлово-комунальних послуг.

«Це вирок тій соціально-економічній політиці, яка проводилася в Україні протягом останніх 25 років. Всі попередні Уряди боролися з тарифами, а ми вважаємо, що потрібно боротися із бідністю – напрацьовувати дієві рішення, які дадуть змогу підвищувати заробітні плати, пенсії, щоб, як кажуть нам профспілки, європейські тарифи відповідали європейському рівню оплати праці», – наголосив головаМінсоцполітики.

Він повідомив, що сьогодні Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман дав доручення доопрацювати, з урахуванням вимог, які сьогодні передали профспілки, Генеральну тарифну угоду.

«Найближчим часом вона буде доопрацьована, ми зможемо її підписати, а найголовніше – реалізувати. У нас з профспілками є різне бачення багатьох аспектів, але ми одностайні в тому, що результати соціального діалогу мають впливати на покращення життя українців», - резюмував Андрій Рева.

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(22)
Елена
06.07.2016
бла-бла-бла бла-бла-бла
марія
06.07.2016
Дякуємо!!! Оклади держслужбовцям вже підняли. Люди за власний рахунок ідуть у відпустки, тому що грошей на з/п невистачає.
Марина марія
06.07.2016
У нас в облдержадміністарції ще зовсім не підвищили з/п і навіть не ознайомлені з новими окладами, Закон давно вже працює, а керівництво відповідає, що коштів не має і не знає коли будуть.
Марина
06.07.2016
Вже в червні Гройсман обіцяв, що з 01.07.2016 мінімальна заробітна плата буде складати 2800 гривень. Балабол((( Де справжні чоловіки, сказали-зробили, а то ці тільки обіцянками народ кормлять((( Все більше і більше в Україні стає бомжів, люди не можуть знайти роботи і винуждені йти до мусорних баків, все збільшується злочинність і злидність((( Як можна опускати так свою країну Україну, в тому числі український народ?
ххх Марина
07.07.2016
А воно в нашій України за 25 років "незалежності" (я думаю Ви поняли чого в кавичках, бо ми такі незалежні), ні при якій владі народ був не нужний, якби в них бізнес процвітав та вагони грошима нагружались, а все остальне по**г, хіба люди (ну народ - це так вони нас пока називають (може будем скоро словом жебраки - ну поживем ще чуток - побачим) їсти хотять, аби в них пельки репались (і не від таких харчів як народ їсть) та і вообще .............. слів багато , ну вони нікому не нужні так як і народ, на комунальні платежі - субсидія ,бо вона їм їде ж законно в карман , так піднялися ж колосальні ціни на ліки, продукти , одяг - на це де субсидій, немає. Капец Україні повний , тільки наші хлопці (народ) погибає ні за що, за їхній перерозподіл бізнесу.
бух Марина
07.07.2016
Не вигадуйте, 2500 обіцяли, і то суто технічна сума для нарахування податків (ЕП, ПДФО, ЕСВ і субсидій ФОПам, безробітним, які не на біржі). Ніхто не обіцяв, що мінімальна зарпплата саме у бюджетників буде 2500, звичайно що такий фонд оплати праці більшість бюджетів не потяне.
ххх Марина
12.07.2016
АХ-ХА-ХА Повірили жиду.
юля
06.07.2016
вже краще не стане якщо піднімуть зар.плату бюджетникам
Коля
06.07.2016
Під "підвищенням соціальних стандартів" треба розуміти продовження знецінення українських грошей --цей очевидний обман триває вже 25 років: пенсии і зарплати підвищують 1,5 рази, а ціни і тарифи збільшуються у 3-4 рази.

Ikar Коля
07.07.2016
безкінечно ціни рости не зможуть при стабільному курсі, так як в такому випадку імпорт замістить власний товар
Яяяя Ikar
08.07.2016
А він і так вже все замістив, хіба Ви не помітили...
Коля Коля
09.07.2016
І одночасно дезінформують населення, що , начебто, знецінення грошей - це об"єктивний, некерований процес...

Игорь
06.07.2016
После каждого официального повышения зарплаты бюджетникам цены взлетают в разы. Зарплату повысят на 100 грн., а затраты вырастут на 1000 грн. Вот и вся математика. Лучше бы её не повышали, а снизили тарифы на комуналку.
семен
07.07.2016
Умри ты сегодня, а я завтра!!!
не важно
07.07.2016
Судя по официальной статисстике. повышению социальных стандартов рады только работники бюджетной сферы и пенсионеры, всем остальным часным предпринимателям и предприятиям это очередной хомут на шею. И так никто не работает , все в тени, а при этом повышение еще 50% от оставшихся уйдут в тень.
Прежде чем принимать новые стандарты продумайте механизм возврата, для тех кто эти стандарты будет обеспечивать.
Вася
07.07.2016
Уроды, расстрелять их всех, а лучше посадить их на мин зарплату, пускай помучаються
Петя
07.07.2016
Это называется слуги народа!!!00
оксана
08.07.2016
Не справедливо, согласна. Но информация для составления бюджетных пропозиций на 2017 год полезная.
Пітекантроп оксана
08.07.2016
Тільки який х.й буде на ці показники дивитись, коли в інструкції написано що індикативні коефіцієнти дає фінуправління.
Надія
12.07.2016
Конечно, все плохо было 25 лет. Почему же эти два колерка не навели порядок в Виннице? Они же были при власти. Разогнали и прикарманили все что можно. А теперь в ВР восстанавливают отжатый янеком бизнес. Вот кто командует в раде - вор и бездарный бездельник. В Виннице у него кличка головастик
морлп
14.07.2016
у деяких державних службовців після підвищення заробітної плата, вона чомусь стала на 1000 менша(((
афанасый
14.07.2016
Сосали сосем и будем сосать!!!! Они соцстандарты и зарплаты держслужбовцев и бюджетников отвяжут от минималки, придумают какой-то другой показатель!! А предприниматели перестанут официально трудоустраивать или перейдут на ЦПХ договора с работой раз в неделю!!!! Задолбали искать пополнение бюджета за счет обычных трудяг!!!!! Лучше рабочие места создайте и цену на гречку контролируйте!!!
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн