UA | RU

Уряд упорядкував оплату праці працівників державних нотаріальних контор та державних нотаріальних архівів

Уряд упорядкував оплату праці працівників державних нотаріальних контор та державних нотаріальних архівів. Зокрема, передбачено збільшення розмірів посадових окладів в середньому у 2,5-3 рази, а також встановлення єдиних розмірів посадових окладів без застосування групи за оплатою праці, до яких належать області і міста залежно від чисельності населення.


Підвищення заробітної плати працівникам державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів створить додаткові мотиваційні умови для роботи в таких конторах та архівах та належного виконання зазначеними працівниками наданих їм державою повноважень. Крім того, це покращить надання нотаріальних та адміністративних послуг фізичним та юридичним особам.

Реалізація зазначеної постанови здійснюватиметься в межах фонду оплати праці працівників органів юстиції на 2017 рік.

Постанова КМУ від 21 лютого 2017 р. № 84

 
Теги:


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (3)
Коля
25.02.2017
Підвищення зарплат і пенсій лише прискорить знецінення гривні. Хто виграє і хто програє, якщо зарплати і пенсії підвищать у 2 рази, а ціни і тарифи зростуть у 5 разів? Виграє, однозначно, друкар грошових знаків, тобто влада, а громадяни, відповідно, програють.
-------------------------------- Навіть одночасне підвищення зарплат і цін в одну й ту саму кількість разів знецінює ваші гроші, які вже є у вашому гаманці, у ту саму кількість разів. Практично це означає , що ви зможете купити у ту саму кількість разів менше товарів і послуг, ніж до знецінення. А хто вас обікрав, не залізаючи до вашої кишені, здогадайтесь тепер самі.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Знецінення національних грошей у нормальних країнах вважається порушенням, за яке уряд може бути притягнутим до відповідальності.
Марина
27.02.2017
Ага, особливо нотаріуси, такі бідні!!!!! Лишень у Дніпропетровському районі- державний нотаріус Кобрусева --- ХАБАРНИЦЯ!!!! За оформлення належної людям за законом спадщини ДЕРЕ суми в кільканадцять тисяч гривень!!!! І нічого!!!??? То де ж антикорупційна система??? Прямо в коридорі відвідувачі рахують їй налом грошики, а її помічниці дають розписатися в якомусь папірці - і все!!!
Марина
27.02.2017
До речі- це Дніпропетровський район Дніпропетровська область.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі