UA | RU

Уряд установив надбавку за стаж роботи працівникам центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Кабінет Міністрів на своєму засіданні прийняв постанову «Деякі питання оплати праці працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді”, яка передбачає встановлення надбавки за стаж роботи зазначеним працівникам. У Мінсоцполітики наголошують, що відповідний проект акта був розроблений з метою збереження кадрового потенціалу, насамперед фахівців, які мають досвід у сфері соціальної роботи.

 Як відомо, після набуття чинності Законом України „Про державну службу” від 10 грудня 2015 року № 889-VIII працівники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді втратили статус державних службовців. Постановою Уряду від  22 липня 2016 р. № 462 цим працівникам установлено відповідні тарифні розряди за Єдиною тарифною сіткою розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери. 

 При цьому питання встановлення надбавки за стаж роботи на відповідних посадах у центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді залишилося неврегульованим.

 З переходом на нові умови оплати праці 2 793 працівники втратили можливість отримувати надбавку за вислугу років, з них 955 працівників мають стаж роботи понад 10 років, 405 – понад 15 років, 162 – понад 20 років,  46 – понад 25 років.

 Оскільки заробітна плата працівників центрів, визначена за новими умовами, менша в середньому на 40–42 % від заробітної плати державних службовців відповідних категорій, таке зменшення заробітної плати могло призвести до втрати кадрового потенціалу в цій сфері.

 Прийнята Урядом постанова передбачає встановлення керівникам центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, їхнім заступникам, керівникам структурних підрозділів з основного виду діяльності та фахівцям із соціальної роботи надбавки до посадового окладу за стаж роботи в центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді залежно від стажу роботи в таких розмірах: понад 3 роки – 10 відсотків, понад 10 років – 20 відсотків, понад 20 років – 30 відсотків.

 Установлення надбавки до заробітної плати сприятиме соціальній захищеності працівників зазначених центрів, забезпеченню стабільності та послідовності соціальної роботи на місцевому рівні та запобіганню плинності кадрів у цій сфері, зазначають у Мінсоцполітики.

 При цьому обсяги видатків визначатимуться щороку при складанні проектів місцевих бюджетів на відповідний рік.

 
Теги:


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (18)
Тетяна
22.06.2017
Може колись і про бухгалтерів згадають?..
Лілія Тетяна
22.06.2017
Не згадають. Це запущений варіант
ирина Тетяна
22.06.2017
по поводу бухгалтеров: дело в нас самих - не набралось 25000 бухгалтеров на всю страну.. а как против запрета ВК - так за неделю больше 25К...(( печально... это наш менталитет: че я буду голосовать, деньги ж будут не мне, моя хата скраю...
Ксена
22.06.2017
А бухгалтера ЦСССДМ, що не були держслужбовцями???Чому у нас БУХГАЛТЕРІВ сама нижча заробітна плата??? Наприклад у фахівців є доплата за шкідливість 15% та вислуга років. А бух. - 10 т.р. доплачуємо до 3200. Ми що не люди??
Людмила
22.06.2017
І не потрібно підписувати петицію...
Татьяна Людмила
22.06.2017
Подписывали, а толку.
іра
22.06.2017
ми не люди і вже давно нас впринципі не існує у нас тільки відповідальність а зарплата ПОЗОР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Татьяна
22.06.2017
А бухгалтера? Это п....ц!
Тетяна
22.06.2017
Існвало таке повірья, що повар от голоду не помирає. Мабуть державні мужі думають, що бухгалтер як і повар......
Фактично відповідальність більша навіть за директора центра, бо директор собі премію викрутить за будь яких обставин, і на бензині державному покатається, і заходи проведе за державні кошти із непомірним лишком, а бухгалтер вимушений це офіційно і правильно провести, щоб жодних зачіпок і питань до директора не було. Бо це робота бухгалтера, йогож директор для цього на роботу і взяв. Бухгалтер за це гроші отримує. А по факту не грОші, а грошІ. Потім у випадку перевірки виникає якийсь зальот, то хто винен - та звісно ж бухгалтер.Це ж він директора, який не розуміється на фінансових витратах, підставив, а директор взагалі свята людина, хіба ж по преміям за виробничі заслуги не видно?
Карина Тетяна
22.06.2017
Ніби про мою організацію писали.
А скільки таких установ та організацій ще по Україні
ирина Тетяна
30.06.2017
А бухгалтера что, вагоны разгружают или мешки варочают. Один раз в месяц начислят зарплату, сдадут ЕСВ, раз в месяц за коммуналку платежку наберет, 1ДФ - раз в квартал и сидят на вашем сайте, комментарии на директоров строчат, додельники, пойдите попробуйте как социальные работники пахать в среде туберкулёзников, наркоманов и алкашей, мало не покажется, а вы ноете сидите. А специалист по социальной работе должен быть семи пядей во лбу, вы его квалификационные требования почитайте- должен быть не меньше чем магистр по образованию и при этом шарахаться целыми днями по селу и ублажать всякое отродье, при этом за всех отвечать, так что не умничайте а работайте, и вообще вас надо на пол ставки перевести.
(С уважением ваш директор)
Вікторія
22.06.2017
А психологи, соціальні педагоги,,,,,,,, І бухгалтер не завжди виконує лише свою роботу, це й кадри, і військови
007 Вікторія
23.06.2017
у нас гол бух виконує ще й роботу і юриста, і головного інженера, і деякі питання заступників директора....
людміла
26.06.2017
розумієте бухгалтерів- бюджетників можливо в Україні і не набереться 25000 , я прикинула по нашому району , області ,не набирається тому треба всім разом закидати листами кабінет міністріва а ще краще якогось депутата підмовити ,це несправедливо щодо відношення до нас
ЛЛ
13.07.2017
У бухгалтера и так зарплата норм. У моего 8173 грн. - це мало??
Пос. оклад 3715, надб - 50% та премія 70%
Ірина
21.07.2017
Я не бухгалтер, я юрист. В центрі працюю з 2005 року і протягом всього періоду роботу безпосередньо працювала з сжо, здійснюввла соціальний супровід, це крім юридичних питань, і далі надаю послуги не лише в офісі, здійснюю на рівні з фср контроль за цільовим використанням держвиплат і т.д. Але за вислугу років тепер теж нічого не отримую і ніяких надбавок. Але ж вислуга не залежить від виду виконуваної роботи, а за стаж роботи. Тому не зрозуміло, чому в иісцевому самоврядуванні вислугу заслужила, а із зміною умов праці мене її позбавили
Наталья
28.07.2017
Стосовно роботи бухгалтера,а саме: "їм нефіг що робити" і взагалі -навіщо їх посада і защо їм платити зар.плату. Стосовно "пухнастих" директорів. Бухгалтер їх завжди прикриває , тому і має таку подяку. Не буду затрагувати роботу фахівців ,вони також не падають від неймовірної навантаженості. Треба подякувати всім колегам за таку "солідарність".
Наталія
28.07.2017
Запізнився Уряд з надбавками! Як завжди! У грудні 2015 року був прийнятий ЗУ, відповідно до якого працівники центрів СССДМ втратили державну службу. Люди прочекали весь 2016 рік! А у липні 2017 року "хтось прокинувся" і згадав, що заробітна плата працівників центрів СССДМ стала менша на 40-42 відсотки. А тепер з пафосом: "соціальна надбавка сприятиме захищеності працівників..."! Перед виборами певно зашевелилися! Пізно! А "схіхотворні" розміри надбавки Ви бачили?! Собі Кабінет Міністрів та Міністерство соціальної політики України зразу гахнули і посадові оклади, і надбавки, і ранги! Собі такі оклади та надбавки встановіть !
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі