Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
16865 3
Друкувати
Обране

Уряд змінив оклади в ОМС: кого торкнулися нововведенняТепер прописаний розмір окладу для посади начальника управління в апарати міських (окрім міст Києва і Севастополя) рад та їх виконавчих комітетів, сільських, селищних рад, що представляють інтереси ОТГ, та їх виконавчих комітетів (додаток 50).

Крім того, останніми правками Уряд збільшив розміри окладів для окремих посад в ОМС. Так, збільшили розміри окладів за окремими групами міст для посад начальника відділу і головного бухгалтера в додатку 50, для посади завідувача сектором у додатках 50 і 51, а також для посад «Старший: інспектор, статистик; завідувач: друкарського бюро, копіювально-розмножувального бюро» у додатку 55.

За окремими посадами, вже наявними в додатках 50, 51 і 54, визначені розміри окладів для окремих груп міст, сіл, селищ. Розміри окладів визначені для посад «Завідувач сектору» за групою міст «у містах, населених пунктах ОТГ із загальною чисельністю населення понад 15 тис. осіб» (додаток 50); «Начальник управління, відділу у складі департаменту», «Начальник відділу у складі управління, головний бухгалтер» за групою міст «у містах, що не належать до груп за оплатою праці, населених пунктах ОТГ» (додаток 51); «Спеціаліст I категорії» у графі «Села, селища з чисельністю населення до 3 тис. осіб» (додаток 54).

Також відзначимо, що з 05.10.2017 р. втратила чинність постанова КМУ від 27.05.2009 р. № 504, якою передбачалося підвищення на 50 % окладів працівників, вказаних у додатку 54, і впроваджувалася заборона на встановлення їм надбавки за високі досягнення в праці або за виконання особливо важливої роботи. Пояснюється це тим, що з 26.05.2017 р. розміри окладів працівників за посадами, вказаними у додатку 54, не підвищують на 50 %, оскільки з цієї дати розміри «схемних» окладів відповідають мінімальним гарантіям. У зв’язку з цим з 26.05.2017 р. працівникам, оклади яких зазначені в додатку 54, допустимо встановлювати надбавку за високі досягнення в праці або за виконання особливо важливої роботи.

Постанова № 730 набула чинності 05.10.2017 р.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(3)
Валерія
17.10.2017
Підкажіть, в ОМС села оклади піднімаються? це тільки в головного бухгалтера і сільського голови? а в секретаря? чи то нас взагалі не стосується?
Надія
19.10.2017
Не стосується
Юля
19.10.2017
Підскажіть будь- ласка спеціаліст першої категорії це землевпорядник в ОМС
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд