Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.05.17
5131 0
Друкувати
Обране

Урядом урегульовано питання оплати праці державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя і працівників Національної школи суддів України

Кабінет Міністрів на своєму засіданні прийняв постанову «Деякі питання оплати праці державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя». Мінсоцполітики розробило проект акта на виконання Закону України від 02.06.2016 № 1402-VIII «Про судоустрій і статус суддів» і відповідних доручень Кабінету Міністрів України.

Зокрема, зазначеним Законом встановлено, що схема посадових окладів державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням Державної судової адміністрації України.

Прийнятим сьогодні рішенням Уряд затвердив схему посадових окладів із визначенням коефіцієнтів для державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя за групами оплати праці з урахуванням норм  Закону України «Про державну службу».

Також у постанові Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» вилучено із Переліку посад державної служби, що прирівнюються до відповідних груп оплати праці, позиції, які стосуються працівників судів, органів та установ системи правосуддя. Водночас, затверджено окремим додатком 6 до Умов оплати праці працівників патронатних служб у державних органах розміри посадових окладів працівників патронатних служб в системі правосуддя.

Крім того, внесено зміни і до постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2011 № 329 «Деякі питання матеріального забезпечення працівників Національної школи суддів України та Національної академії прокуратури України» - в частині підвищення розмірів посадових окладів працівників Національної школи суддів України.

Реалізація акта не потребуватиме додаткових видатків і проводитиметься в межах коштів, передбачених на утримання судів та інших органів судової влади.

Реалізація його норм забезпечить дотримання гарантій незалежності судової влади та створення гарантованих Конституцією України належних умов для функціонування судів і діяльності суддів.

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі