Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.11.17
13407 6
Друкувати
Обране

Випадки, за яких допомога по тимчасовій непрацездатності не надається

Допомога по тимчасовій непрацездатності надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу), у разі настання в неї страхових випадків.

Між тим, застрахованим особам, відповідно до статті 23 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», допомога по тимчасовій непрацездатності не надається:

1) у разі одержання застрахованою особою травм або її захворювання при вчиненні нею злочину;

2) у разі навмисного заподіяння шкоди своєму здоров’ю з метою ухилення від роботи чи інших обов’язків або симуляції хвороби;

3) за час перебування під арештом і за час проведення судово-медичної експертизи;

4) за час примусового лікування, призначеного за постановою суду;

5) у разі тимчасової непрацездатності у зв’язку із захворюванням або травмою, що сталися внаслідок алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння або дій, пов’язаних з таким сп’янінням;

6) за період перебування застрахованої особи у відпустці без збереження заробітної плати, творчій відпустці, додатковій відпустці у зв’язку з навчанням.

Застраховані особи, які в період отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності порушують режим, встановлений для них лікарем, або не з’являються без поважних причин у призначений строк на медичний огляд, у тому числі на лікарсько-консультативну комісію (ЛКК) чи медико-соціальну експертну комісію (МСЕК), втрачають право на цю допомогу з дня допущення порушення на строк, що встановлюється рішенням органу, який призначає допомогу по тимчасовій непрацездатності. 

Управління Держпраці у Миколаївській області

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
6
Анна
10.11.2017
Здравствуйте! подскажите, если стоишь после сокращения на бирже, как происходит оплата больничного в связи с беременностью и родами?
Оксана Анна
14.11.2017
Вагітну жінку не мали права скоротити
ната
10.11.2017
зверніться в управління соціального захисту населення
Наталья
14.11.2017
Добрий ранок.Підкажить ,будь ласка,якщо людина перебуває на лікарняному з 31жовтня по 9 листопада , а згідно довідки-виклику вона повинна бути у додатковій оплачувальній відпусці в зв `язку з навчанням з 6 листопада. Чи нараховувати допомогу по лікарняному листу після 6 листопада
Лариса
14.11.2017
стаття 23 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», допомога по тимчасовій непрацездатності не надається: 6) за період перебування застрахованої особи у додатковій відпустці у зв’язку з навчанням.
Julia
16.11.2017
Пункт 6 цікавий
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі