Виплачуємо грошове забезпечення військовослужбовцям: чергові зміни

Міноборони відкоригувало норми Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам.


Тепер військовослужбовці, перебуваючи у відпустці за сімейними обставинами та з інших поважних причин, що надаються в особливий період, також будуть отримувати грошове забезпечення за весь період такої відпустки.

В новій редакції викладено правила виплати грошової допомоги для оздоровлення. Зокрема, тепер особам офіцерського складу, особам рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, грошова допомога для оздоровлення надається один раз на рік в розмірі місячного грошового забезпечення.

Також відкориговано порядок виплати військовослужбовцям грошової допомоги у разі звільнення з військової служби. Встановлено, що у зв'язку з настанням особливого періоду та небажанням продовжувати військову службу військовослужбовцем-жінкою, яка має дитину (дітей) віком до 16 років, одноразова грошова допомога в розмірі 50% місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби виплачується за наявності вислуги 10 років і більше.

Не буде виплачуватись одноразова грошова допомога при звільненні військовослужбовцям, які станом на 16 березня 2014 року проходили службу на території АР Крим та міста Севастополя і в установленому порядку не продовжили її проходження за межами тимчасово окупованої території України.

Вказані зміни внесено наказом Міноборони від 21.08.2014 р. № 559, який набирає чинності з дня його офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 

 

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі