Інформація по темі "" | Публікації по тегу
31.10.16
12450 1
Друкувати
Обране

Військовослужбовців можна позбавляти премій лише частково і тільки за наявності догани

Міноборони наказом «Про затвердження Змін до Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам» від 11.08.2016 р. № 420 внесло деякі корективи до порядку виплати грошового забезпечення.


Якщо досі допускали або повне, або часткове позбавлення премії (за рішенням командира військової частини), то тепер допустиме тільки часткове. До того ж зафіксовано конкретні відсотки позбавлення премій залежно від обставин:

  •  10 % — у разі накладення дисциплінарного стягнення «догана»;
  •  20 % — у разі «суворої догани»;
  •  40 % — якщо є дві догани;
  •  50 % — якщо є три догани.

Окрім того, чітко зафіксували, що грошове забезпечення військовослужбовцям виплачують за місцем штатної служби в поточному місяці за минулий.

Також прописали, що розміри окладів у межах «вилки» (тобто коли їх закріплено від мінімуму до максимуму) можна змінювати з 1-го числа півріччя, тобто з 1 січня або з 1 липня.

Наказ № 420 набрав чинності 04.10.2016 р.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(1)
Толік
05.12.2018
Чи можуть залишити премію на пів року
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн