Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
1910 0
Друкувати
Обране

Військовослужбовцям органів внутрішніх справ більше не виплачуватимуть надбавку за службу в спецпідрозділах по боротьбі з організованою злочинністю

МВС вніс зміни до свого наказу від 31.12.2007 р. № 499 «Про впорядкування структури та умов грошового забезпечення осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ».


Зокрема зміни внесені в Інструкцію про порядок виплати грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ. З Інструкції прибрали норму (п. 2.10), згідно з якою особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ виплачувалась надбавка за службу в спеціальних підрозділах по боротьбі з організованою злочинністю (від 20 до 50 % посадових окладів).  

Також, в новій редакції викладено розділи IV, V додатку 20 «Схема посадових окладів осіб начальницького складу органів внутрішніх справ для навчальних закладів МВС», та доповнено новим додатком 13 «Схема посадових окладів осіб начальницького складу органів внутрішніх справ для підрозділів, підпорядкованих лінійному управлінню в місті Києві».

Такі зміни внесені наказом МВС України від 03.02.2015 р. № 125, який набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд